ممکن است با بازی آنلاین کلش اف کلنز آشنایی داشته باشید. در حال حاضر این بازی برای دستگاه های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و از آن جا که این بازی بسیار پر طرفدار است تصمیم بر این شده که در گویا ای تی این بازی را به همراه تمامی جزئیات و نکات کلیدی آن معرفی کنیم.

سعی بر این می شود که بازی کلش اف کلنز به طور کامل در گویا ای تی معرفی شود و به بررسی دقیق تک تک ابزار های آن و سربازهای حمله در این بازی بپردازیم. ابتدا بهتر است که نگاهی کلی به بازی داشته باشیم پس در ادامه با ما همراه شوید.

کلش اف کلنز یک بازی استراتیژیکی است که در ابتدا فقط برای iOS منتشر شد اما به دلیل استقبال فراوان کاربران و گیمرها نسخه اندرویدی آن هم پس از یک سال منتشر شد. نسخه اندرویدی این بازی در اپ استور و گوگلی پلی به صورت رایگان در دسترس است که امتیاز ۴٫۸ از ۵ را در گوگل پلی دریافت کرده است.

شما در این بازی یک قلمرو را تحت کنترل خود قرار می دهید و باید آن را گسترش دهید که با ارتقاء ساختمان ها و سربازها صورت می گیرد. در ابتدا شما یک دهکده کوچک را در دست دارید و  امپراطوری خود را به شیوه دلخواه بنا می کنید. البته این کار چندان هم ساده نیست.

در روزهای آینده گویا آی تی به بررسی بیش تر بهتر و دقیق این بازی می پردازیم.پس با ما همراه باشید تا درباره این بازی بیش تر بدانید.