متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

MWC 2016: معرفی Xiaomi Mi 5 با پشتیبانی فوق العاده از ۴G LTE

0

همان طور که انتظار می رفت پرچمدار جدید شیائومی با نام Mi 5 در نمایشگاه MWC 2016 معرفی شد. Xiaomi Mi 5 تلفنی قدرتمند با مشخصات سخت افزاری مشابه با LG G5 و Galaxy S7 است. در ادامه نگاه کلی به ویژگی های Mi 5 خواهیم انداخت.

k

این تلفن به یک صفحه نمایش ۵٫۱۵ اینچی و چیپست ۸۲۰ Snapdragon مجهز است. این مشخصات همان طور که گفته شد بسیار شبیه به آن چه در Galaxy S7 و LG G5 به کار رفته است. این در حالی است که گفته شده قیمت Mi 5 حدودا نصف دو پرچمدار دیگر است. البته شیائومی اعلام کرده Mi 5 به این زودی وارد بازار اروپا و هم چنین آمریکا نمی شود و این شرکت چینی فعلا بر روی بازارهای آسیا و خاورمیانه متمرکز خواهد بود.

Xiaomi-Mi-5

اگرچه شرکت سازنده فعلا قصد ورود به بازار های اروپا و آمریکا را ندارد اما بسیاری احتمال می دهند Xiaomi Mi 5 به لطف وجود واسطه های تجاری زودتر از موعد به این کشورها پا بگذارد. در این صورت باید انتظار افزایش قیمت این تلفن را نیز داشت. Xiaomi Mi 5 به خوبی از ۴G LTE پشتیبانی می کند و تقریبا تمام سرویس دهندگان اروپا و آمریکا را تحت پوشش دارد. در مجموع باید گفت Mi 5 قابلیت برقراری ارتباط ۴G با باند های ۱ / ۲ / ۳ / ۴ / ۵ / ۷ / ۸ / ۱۲ / ۱۳ / ۱۷ / ۱۸ / ۱۹ / ۲۰ / ۲۵ / ۲۶ / ۲۷ / ۲۸ / ۲۹ را دارد.هر یک از این باندها مربوط به سرویس دهندگان خاصی است برای مثال باندهای ۳ و ۷ قابلیت پشتیبانی از بیشتر سرویس دهندگان اروپا را به این تلفن می دهد.

منتظر نقد و بررسی دقیق تر این تلفن در گویا آی تی باشید.

منبع: Phonearena

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

DigiKala Ads
همان طور که انتظار می رفت پرچمدار جدید شیائومی با نام Mi 5 در نمایشگاه MWC 2016 معرفی شد. Xiaomi Mi 5 تلفنی قدرتمند با […]