متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

راهنمای تبدیل گروه به سوپر گروه در تلگرام

12345 (1 نظر - میانگین: 2٫00 از 5)
Loading...
1

خیلی وقت است که از تولد شبکه اجتماعی تلگرام گذشته و در این مدت پیشرفت های زیادی کرده که به واقع این پیشرفت را ایرانیان برای او رقم زدند. تلگرام که در ابتدا بسیار ساده و کم امکانات بود حالا به یکی از پیشرفته ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده که مخاطبان بسیاری نیز دارد.

در گروه های عادی تلگرام شاهد بودیم که تنها برای ۲۰۰ نفر قابلیت عضو پذیری وجود داشت، اما با توجه به نیازهای مدیران گروه، تلگرام این عدد را به ۱۰۰۰ نفر رساند که به آن سوپر گروه گفته می شود.

اما سوال اینجاست که چگونه می توان یک سوپر گروه ۱۰۰۰ نفره ایجاد کرد ؟

برای این کار باید دو گام ساده را پشت سر بگذارید. در ابتدا بک گروه عادی تشکیل دهید.

ساخت سوپر گروه

پس از آن که گروه را تشکیل دادید، نام گروه را لمس کنید تا به صفحه اطلاعات هدایت شوید. در این صفحه در سمت راست و بالا مطابق عکسی که در زیر مشاهده می کنید، یک گزینه تنظیمات ( سه نقطه عمودی ) وجود دارد. روی آن ضربه بزنید تا گزینه های دلخواهمان را ببینید:

ساخت سوپر گروه

با انجام این کار در میان گزینه ها Convert To SuperGroup را مشاهده می کنید که در واقع گروه ما را تبدیل به سوپر گروه می کند. روی ان ضربه بزنید:

تبدیل گروه به سوپر گروه

قبل از اینکه گروه به سوپر گروه تبدیل شود، یک سری هشدارها به شما نمایش داده می شود که به صورت زیر است اما، معنی آن ها بسیار اهمیت دارد:

ویژگی های سوپر گروه

می توانید مشاهده کنید که در آخرین بروزرسانی سوپر گروه ها، کاربران قادرند تا پیام های قدیمی تر را نیز مشاهده کنند.

اگر پیامی در گروه پاک شود دیگر سایر کاربران قادر به مشاهده آن نیستند.

مدیران گروه می توانند تا پیام های مهم را PIN کنند.

و سازنده گروه می‌تواند لینکی عمومی برای عضویت در گروه را ایجاد نماید.

پس از انتخاب گزینه Convert to supergroup، هشداری به شما نمایش داده خواهد شد که عدم بازگشت این عملیات را گوشزد می کند.

تبدیل گروه به سوپر گروه

در این قسمت قادر هستید تا با انتخاب هریک از اعضای گروه و کلیک بر روی Promote To Admin او را به عنوان یکی از ادمین های گروه انتخاب نمایید. البته برای انجام این کار نیاز است شماره فرد مدنظر را در گوشی خود ذخیره داشته باشید.

بدین ترتیب می توانید به راحتی یک گروه را به سوپر گروه تبدیل کنید و شمار اعضای خود را افزایش دهید. دوباره تاکید می کنیم که در صورتی که گروه خود را به سوپر گروه تبدیل کردید، نمی توانید به حالت اولیه گروه آن را برگردانید بنابراین با در نظر گرفتن شرایط گروه، و محدودیت هایی که می خواهید داشته باشید، حتما در مورد این تصمیم بیندیشید و بعد دکمه ok را بزنید.

نظر خود را در رابطه با تلگرام و قابلیت های گروه و سوپر گروه آن با ما در میان بگذارید، همچنین اگر مدیر یک سوپر گروه هستید تجربه شخصی تان را در این باره با ما در میان بگذارید و در نهایت با انتشار این مطلب روی سوشال مدیا، دیگران را از شیوه تبدیل گروه به سوپر گروه در تلگرام مطلع کنید.

منبع: گویا آی تی

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. کیوان می‌گوید

    در سوپر گروه اعضا نمی توانند پیامهایی که دوست ندارند که از طرف دیگران ارسال شده را پاک کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خیلی وقت است که از تولد شبکه اجتماعی تلگرام گذشته و در این مدت پیشرفت های زیادی کرده که به واقع این پیشرفت را ایرانیان […]