متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شش مانیتور,یک کارت گرافیک

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

شش مانیتور,یک کارت گرافیک,که بر روی AMD EyeFinity کار می کند
کارت گرفیک های امروزی به زور می توانند از پس یک مانیتور ۳۰ اینچی بر بی آیند. توانایی داشتن ۲۵۶۰*۱۶۰۰ پیکسل برای نسل فعلی GPU خیلی عالی است.البته درست است که همه ی کارت های گرافیکی نسل جدید از نظر کارایی ارتقا پیدا می کنند. ما هم آمادگی لازم را برای پیش نمایش نداشتیم که شرکت AMD به ما گرافیک جدیدش را با قابلیت DirectX11 معرفی کرد.

AMD برای تست آن به آزمایشگاه خودش در کانادا رفت که در آن یک سیستم با آخرین امکانات و یک کارت گرافیک وجود دارد. AMD فقط فاش کرد که آن کارت گرافیک فقط یک GPU دارد. و یکی از چیپ های با قابلیت DirectX11 این کمپانی است- هیچ چیزی در مورد مقدار RAM و Clock Speed و چیز دیگری نگفت. این کارت گرافیک ۶ پورت نمایشی هم دارد. هر کدام از این ۶ پورت را به یک مانیتور ۳۰ اینچی Dell نصب شد. در کل برای هر مانیتور ۷۶۸۰*۳۲۰۰ ایجاد شد یعنی ۲۴.۶ مگاپیکسل !

مطمئنا شما می توانید ۶ مانیتور داشته باشید و ویندوز اجرا کنید ولی آیا ۳ بعدی هم می توانید اجرا کنید ؟

جواب کوتاه بله است. ما مشاهده کردیم که Flight Sim Xplane 9 با رزولوشن کامل به خوبی FarCry 2 اجرا شد.همچنین یک قسمت کشتی پرنده ای که با ۳D MARK ساخته شده بود در رزولوشن کامل ۷۶۸۰*۳۲۰۰ با فریم بین ۱۲ تا ۲۰ در ثانیه اجرا شد. پیش نمایش تکنیکی فوق العاده بود . بی صبرانه منتظر آمدن آن کارت گرافیک ها هستیم.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش مانیتور,یک کارت گرافیک,که بر روی AMD EyeFinity کار می کند کارت گرفیک های امروزی به زور می توانند از پس یک مانیتور ۳۰ اینچی […]