بازي گیاهان در برابر زامبی ها !

  • 1388/6/22
  • ITTeach
  • 10

گیاهان در برابر زامبی ها  !

Plants VS Zombies  یک بازی دسکتاپی به سبک Tower Defense  است. برج ها ی دفاعی در یک خط قرار می گیرند و به صورت خود کار و بدون محدودیت تیر شلیک می کنند. شما باید حیاط تان را مثل بازی های سبک Tower Defense  مدیریت کنید. در این بازی شما باید 6 لاین را مدیریت کنید و با گیاهان خود که مثل Tower می مانند از زامبی ها که دشمن شما هستند جلو گیری کنید.

بازی خیلی ساده شروع می شود . شما تعداد کمی از لاین ها را باید مدیریت کنید و یک یا دو نوع زامبی به شما حمله می کنند . گیاهانی هم که باید بکارید به سرعت در دسترس تان قرار می گیرند. سختی آن کم کم بیشتر می شود و بعد از ساعت ها بازی شما حدودا 50 نوع گیاه آزاد می کنید که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. بعض ها پشتیبانی اقتصادی افتاب شما را بهتر می کنند( نور خورشید  واحد مبادله ای است در بازی که هر کدام از گیاهان به مقداری از آن نیاز دارند) بعضی از گیاهان مناسب حمله و بعضی مدافعان خوبی هستند بعضی ها هم نقش پشتیبانی دارند.

برای اینکه شما را تحت فشار بگذارد هر دور  زامبی های جدیدی به شما معرفی می کند که هر کدام از آنها هم نوع خاص خودشان را دارند.مثلا قدرت بعضی ها بیشتر بعضی ها با کلاه خود و بعضی هم از در به عنوان سپر استفاده می کنند که باعث می شود آسیب پذیری آنها کمتر شود.زامبی های نیزه دار و زیر زمینی می توانند از دفاع های شما عبور کنند . هر زامبی چند گیاه مخصوص ضد خودش را دارد  مثلا زامبی های بالون سوار که با شادمانی پرواز می کنند می توانند با کاکتوس ها و بادبزن ها مورد حمله قرار بگیرند. که باعث سوراخ شدن بالون آنها یا اینکه به کلی توسط باد رانده می شوند.

در مراحل بالا تر این بازی شما باید برای تقویت قوای خود از همه ی گیاهان استفاده کنید و تعداد بی شمار زامبی ها را شکست دهید.

در شروع هر مرحله قبل از اینکه گیاهانتان را انتخاب کنید شما یک نمای کلی از انواع زامبی هایی که می خواهند حمله کنند می بینید. با علم بر این که چه نوعی می خواهد حمله کند می توانید نیروی ضد حمله ی آن را بکارید . بازی 50 مرحله است که هر کدام جزئیات خاص خود را دارد. این مراحل شامل حیاط جلویی شما , سناریو شب و هزاران جزئیات دیگر با انواع مختلف زامبی ها که باعث شده یک استراتجی برای همه ی مراحل پاسخگو نباشد.برخلاف بازی های سبک Tower Defense  دیگر شما در طی 20 ساعت اول که Plants VS Zombie  را بازی می کنید تازه می فهمید که استراتجی پایه شما چی باشد و از چه گیاهای جدیدی استفاده کنید. ویا شروع به امتحان روش های جدید می کنید.

در کنار 50 مرحله حالت Adventure  (ماجرایی) شما 30 نوع مینی گیم و مبارزه دیگر پیدا می کند. با تمام کردن این مبارزات شما پول بدست می آورید که بتوانید آن ها را خرج گیاهان اضافی خرید ظرفیت بیشتر و آپگرید های جدید بکنید. البته شما Zen Garden  را هم آزاد می کنید که می توانید در آن گیاهان را پرورش دهید.به گیاهان خود آب و غذا دهید تا به شما مقدار زیادی پول دهند.

با تمام کردن مراحل و کشتن زامبی ها شما گل آفتاب گردان طلایی دریافت می کنید.

Plants Vs zombies  یک بازی جدید مفرح است که به سبک tower defense است . ولی زمان زیادی لازم است تا سختی بازی زیاد شود . به طرفداران این سبک این بازی را توصیه می کنیم. بازی مناسبی برای اوقات فراغت است که قیمت آن هم 20 دلار است .

طراحی شخصیت گیاهان فوق العاده است !

منبع: Maximum pc

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 10 دیدگاه
    1. من چ جوری جوابی ک بهم دادین و باز کنم؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2. لطفا جواب و الان ب ایمیلم arsalan.mirabadi@yahoo.com بفرستید,ممنون سری اگه میشه!!!ممنون

    3. با فلفل و اون گیلاسه بترکونش! البته با دو تا از اونا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *