متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ذخیره تمام فایل های Doc گوگل شما به فایل ZIP

12345 (بدون نظر)
Loading...
65

فایل های Docs گوگل را میتوان به راحتی در سیستم خود گوگل باز و دریافت کرد ، و گوگل به کاربران اجازه میدهد که اسناد Docs خود را به اکثر فرمت ها تبدیل و فشرده به صورت zip کنند. این باعث راحت تر شدن خیال کسانی که همیشه نگران اسناد Docs و فایلهای خود هستن میشود.

این قابلیت جدید که به این سیستم اضافه شده بدون هیچ خبر رسمی در بلاگ اضافه شد ، اما به نظر این قابلیت فقط برای چند تست کننده انتخاب شده و فقط بعضی ها میتونن این امکان را برای تمام فایل های خودشان استفاده کنن ، به عنوان سیستم عامل بلاگ گوگل.

معمولا من فایل های Docs خودم را که از شان استفاده زیاد نمیکنم مخفی یا بایگانی میکنم ، و اکثر کسانی که از این روش بایگانی استفاده میکنن یا باید همه ی این آیتم ها را سنجاق و یا ستاره گذاری کنند.

هنگامی که شما دارید جست و جو یا انتخاب میکنید یک سند مورد نظر خود را مجبور میشوید که تمام صفحه را بالا پایین کنید و سپس همه آنها ی که احتیاج دارید را چک مارک کنید . سرانجام در جای که میخواهید آنهارا منتقل کنید کلیک راست کنید ، حالا روی Export کلیک میکنید و به گوگل میگوید که فایل هایتان را با فرمت PDF یا به صورت ZIP میخواهید و انجام میشود

در حالی که شما اسناد و فایل هایتان را به جزء سرور های گوگل نگه می دارید ، یه نگاهی هم به برنامه back up online accounts بندازید و امنیت و مدیریت بهتری به اسناد خود بدهید ، با این ابزار میتوان به عنوان یک پشتیبان خوب برای فایلهای Doc گوگل شما استفاده کرد.

Google Docs Batch Export [Google Operating System via Digital Inspiration]دانلودکنید

منبع: لایف‌هکر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

دیدگاه‌ها بسته شده است.

فایل های Docs گوگل را میتوان به راحتی در سیستم خود گوگل باز و دریافت کرد ، و گوگل به کاربران اجازه میدهد که اسناد […]