متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بررسی قیمت های DDR3 , DDR2

12345 (بدون نظر)
Loading...
41

سرانجام DDR2 از نظر قیمت گذاری لااقل در قرارداد از DDR3, جلوزد. بنا برقول DRAMeXchange قراردادهای تجاری DDR2 دو گیگابایتی از حد متوسط ۳۱.۵دلاردر نیمه اول اکتبر فراتر رفت، که مقداری از ۳۱دلار برای DDR3 بیشتر است. علاوه براین چیپس های ۱Gb(اشتباه نکنید gigabit, نه gigabyte ) DDR2به ارزش ۱.۷۸ دلار رسید که نسبت به نرخ ۱.۷۵ دلار برای DDR3 کمی بالاتر است.
در بازار معملات نقدی هم بنابر گفته DRAMeXchange ارزش ۱Gb DDR2تنها در یک روز یعنی ۸ اکتبرحدود پنج در صد نوسان داشت که میانگین ارزش چیپس های ۱Gb DDR2 800MHz از حداکثر ۲ دلار شاخص .۲۴۲ دلاررا نشان داد.
معنی همه ی اینها همانطور که برای همه هم در این حافظه غیر قابل پیش بینی بازار حدس زدنی است پیشرفت است. اما لااقل به نظر میرسد که DDR3 سرمایه گذاری است که از نظر مصرف کننده نسبت DDR2 بیشتر به آینده چشم دارد. Elpida اخیراً اعلام کرده که قصد دارد، تولیدماهیانه ۲۰تا ۳۰ هزار قطعه چیپس برای DDR3 را تا مرز ۷۵۰۰۰ افزایش دهد و شرکت سامسونگ هم گفته است که تولیدش را بالا خواهد برد.

Memory

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرانجام DDR2 از نظر قیمت گذاری لااقل در قرارداد از DDR3, جلوزد. بنا برقول DRAMeXchange قراردادهای تجاری DDR2 دو گیگابایتی از حد متوسط ۳۱.۵دلاردر نیمه […]