متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

پایان تحریم مایکروسافت و گوگل علیه ایران

12345 (بدون نظر)
Loading...
129

روزنامه ها وخبرگزاریهای صبح ایران خبردادند!…!
اداره خزانه داری آمریکا اعلام کرد از شرکت‌هایی همچون مایکروسافت (Microsoft Corp.) و گوگل (Google Inc.) خواسته است به تحریم سرویس پیام فوری چند کشور از جمله ایران و کوبا پایان دهند.google-vs-microsoftبه گزارش موبنا به نقل از «بلومبرگ»، این تحریم‌ها براساس مصوبه تحریم تجاری شرکت‌های آمریکایی با کشورمان و دیگر کشورها اعمال شده است.

این مانور تبلیغاتی آمریکا درحالی توسط اداره خزانه‌داری این کشور اعلام شد که در اقدامی متناقض مجالس سنا و نمایندگان آمریکا ظرف مدت دو روز (طی روزهای اخیر) با اکثریت مطلق آرا دو قطعنامه جدید ضد ایرانی را تحت عنوان قانون «ضد سرمایه‌گذاری و حسابرسی» تصویب کردند.
با تصویب قطعنامه یاد شده، محدودیت‌هایی علیه شرکت‌هایی که در بخش انرژی ایران سرمایه‌گذاری و مشارکت کرده و همچنین در زمینه فروش فرآورده‌های نفتی به ایران فعالیت می‌کنند، اعمال می‌شود.
مایکروسافت و گوگل سرویس پیام فوری شان را برای شهروندان کشورهای ایران، سوریه، کوبا و سودان قطع کرده‌اند.
اداره خزانه‌داری آمریکا مدعی است این درخواست را با هدف گسترش مردم سالاری در زمینه افزایش امکانات برقراری ارتباطات آنلاین، اعلام کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. مسعود رضایی می‌گوید

  عالی شد دیگه

 2. مهدی می‌گوید

  یعنی الان مسنجر ویندوز برای ایرانی ها فعاله؟!

 3. masoud dashti می‌گوید

  eee che khoob!
  mehdi jan messengero khode mokhaberat ghat karde
  ama masalan chon ma to tahrim boodim khodemoon nemitoonestim google chorm ya chizaye dge k be in sitea marboot mishod estefade kamelo dashte bashim
   

 4. حسين می‌گوید

  دقیقا باهات موافقم مسعود دشتی… .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روزنامه ها وخبرگزاریهای صبح ایران خبردادند!…! اداره خزانه داری آمریکا اعلام کرد از شرکت‌هایی همچون مایکروسافت (Microsoft Corp.) و گوگل (Google Inc.) خواسته است به […]