متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

عرضه يك محصول جديد از A-DATE

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

حافظهI+ADATA DDR2 1066، یک حافظه کاملا حرفه‌ای، مخصوص کاربران حرفه‌ای رایانه و Gamerها و در کل علاقمندان به سرعت در سیستم‌ها است كه توسط A-dataبه بازار داخلي معرفي شده است.

این حافظه، با طراحی ویژه، دارای زمان تاخیرهای بسیار مناسبی می‌باشد که توانایی ارائه راندمانی بسیار بالا را به کاربران ارائه می‌دهد.http://www.up.taktemp.com/uploads/I+ADATA%20DDR2%201066.jpg
فرکانس کاری 1066 نیز از فرکانس‌های کاری بسیار مناسب برای سیستم‌های امروزی می‌باشد که 32درصد پهنای باند بیشتر نسبت به حافظه‌های دارای فرکانس کاری 800 در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
توان مصرفی پایین از دیگر خصوصیات این حافظه‌ها است. انطباق این فرکانس کاری پردازنده‌های ADATA DDR2 1066ا+ با فرکانس FSB در پردازنده و نیز به‌کارگیری زمان تاخیر بسیار مناسب این حافظه، باعث دستیابی به راندمان‌های مناسب مي‌شود.
این حافظه‌ها مورد تست سخت‌گیرانه ADATA قرار می‌گیرند تا راندمان مناسب در حالت Dual channel را ارائه دهند.
اين كالا با گارانتي انفورماتيك به فروش مي‌رسد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حافظهI+ADATA DDR2 1066، یک حافظه کاملا حرفه‌ای، مخصوص کاربران حرفه‌ای رایانه و Gamerها و در کل علاقمندان به سرعت در سیستم‌ها است که توسط A-dataبه بازار داخلی معرفی شده است. این حافظه، با طراحی ویژه، دارای زمان تاخیرهای بسیار مناسبی می‌باشد