آمریکا در حال آزمایش فناوری شکستن فیلتر در چین و ایران است

 • 1388/8/17
 • ITTeach
 • 7
به نقل از روزنامه دیلی تلگراف، سیستم ‌FOE با استفاده از فناوری که محدودیت‌های اعمال شده توسط حکومت‌ها را دور می‌زند اخبار را ارسال خواهد کرد.http://www.up.taktemp.com/uploads/anti%20filter.jpg
بر اساس اعلام یک مقام بلند پایه در BBC  که نهاد مستقل دولت آمریکا و مسئول پخش بین المللی شبکه‌های مورد حمایت واشنگتن است. سیستم FOE در حال حاضر به صورت فعال در حال آزمایش در ایران و چین است.
دیلی تلگراف همچنین نوشت؛ اخبار مورد نظر از طریق ایمیل به کاربرانی که از سرویس های گوگل، HOTMAIL , YAHOO  استفاده می‌کنند، ارسال می‌شود.
کن برمن رئیس بخش فناوری اطلاعات BBG نیز گفت: ما افرادی را در ایران و چین داریم که به وسیله آنها در حال آزمایش سیستم فوق هستیم.
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 7 دیدگاه
 1. انشائ الله که موفق میشن . آخه اینم اینترنت ما داریم هر چی سایت داریم ف**ل**ر شدن .
  واقعا که تو چه کشور مزخرفی داریم زندگی میکنیم .به ما ها میگن غرب زده نمیدونن که خودشون عرب زده هستن . حالا یکی بیاد بگه غرب زدگی بهتره یا تقلید از عرب سوسمار خور بادیه نشین . رابطه با آمریکا بده ولی رابطه با بورکینافاسو چاد و اتیوپی دیگر کشورهای عقب افتاده خوب .
  انشائ الله که روزی برسه با این مردم غیور و سلحشور از کشور کره شمالی هم پیشه بگیریم .
  یه بزرگی میگه : چه تعجبی دارد وقتی عزرائیل را به فرمانروایی شهر مردگان می بینی .

 2. با با خودتون کشتین با این سپاه خوب خودم خدمت سربازیم سپاه بودم . شما اگه از تلوزیون سپاه میشناسی من 21 ماه تو سپاه خدمت کردم و میدونم که این حرفا که در باره سپاه میگن همش که نه ولی 70 درصدش تبلیغات .

 3. خداییش فیلترینگد لازمه . درسته یه وقتا اعصاب خورد کنه ولی چیز خوبیه .
  مهدی عزیز هم بگم منم تو سپاه بودم و حق با شماست ولی اونهایی که این دست کارها را انجام میدن که نمی یان جلوی چند تا سرباز فکستنی رژه برن !‌
  ناجا هم بحثش بود که اونها هم دنبال استخدام نیرویند نه سرباز وظیفه . استددلالشون اینه که سرباز میاد چند ماه میمونه و بعد خداحافظ شما .
  حتی وزیر اطلاعات هم چیزی درون سازمان خبر نداره . به اونها یه سری دکلمه میدن از بر بخونه .

 4. امیدوارم که اینطور باشه بابا میان سایت اشپزی هم فیلتر میکنن

  به جرم درست کردن غذاهای پیاز دار که بعضیها پیاز داغ دوست ندارن سایت را فیلتر میکنن ایول بابا

  1. سلام پیمان
   اگه میخاهی از فیلتر شکن استفاده کنی من vpn kerio رو بهت پیشنهاد میکنم عالیه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *