متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

PMP ساده با نمايشگر لمسي

12345 (بدون نظر)
Loading...
69

Owen معرفي كرده است

در ميان برندهاي مختلفي كه در بازار انواع دستگاه‌هاي پخش موسيقي ديجيتال و قابل حمل فعاليت مي‌كنند گاهي برندهاي نه چندان شناخته شده هم محصولاتي را روانه بازار مي‌كنند كه به خاطر تفاوتي هرچند كوچك در طراحي يا قابليت‌هايشان مي‌توانند نظر كاربران و خريداران را به خودشان جلب كنند.

Owen PMP

اين بار يك شركت توليدكننده دانماركي به نام Owen يا ONN محصولي جديد را به اين بازار معرفي كرده است كه انتظار مي‌رود مورد توجه كاربران و خريداران قرار بگيرد.
اين محصول جديد يك دستگاه پخش چند رسانه‌اي ديجيتال يا PMP است كه با مدل V9 روانه بازار شده است. V9 طراحي ساده‌اي داشته و هيچ كليدي روي بدنه آن تعبيه نشده است.
دليل اين موضوع هم به تمام لمسي بودن نمايشگر LCD اين دستگاه مربوط مي‌شود. اين نمايشگر ابعادي برابر 5 اينچ داشته و تصاوير را با وضوح 480×800 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد.
اين دستگاه مبتني بر حافظه داخلي بوده و ظرفيت حافظه آن به 16 گيگابايت مي‌رسد.
اين محصول امكان پخش و اجراي فايل‌هاي موسيقي، ويدئو و عكس‌ها با فرمت‌هاي رايج را در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.
با اين همه اما اين شركت توليدكننده دانماركي هنوز اطلاعاتي درباره زمان و قيمت عرضه اين محصول جديدش را اعلام و منتشر نكرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين بار يك شركت توليدكننده دانماركي به نام Owen يا ONN محصولي جديد را به اين بازار معرفي كرده است كه انتظار مي‌رود موردتوجه كاربران