متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دانلود نرم‌افزار HTML Password Wizard v2.8

12345 (بدون نظر)
Loading...
57

شاید گاهی اوقات این فکر به ذهنتان خطور کرده باشد که چطور می توانید جلوی ورود بدون اجازه گردشگران اینترنتی را به یکی از صفحات وب سایت تان بگیرید . شاید تصمیم گرفته باشید که قسمتی از سایت تان را فقط جهت بازدید افراد خاصی که نزد شما اعتبار دارند روی وب قرار دهید .

htmlpasswordbox

برای این کاردو روش فوری وجود دارد . اولین روش که نوع دینامیک محسوب می شود این است که یک پلیگاه داده مثلا از نوع اکسس (MDB) برروی سایت قرار داده و لیستی از نام کاربر و رمز عبورهای مجاز را در آن تعریف کنید و برنامه ای با زبانی مثل ASP بنویسید از کاربر رمز عبور را گرفته و آن را با محتویات پایگاه داده مقایسه کرده و تصمیم بگیرید که آیا کاربر، شخص مجازی برای ورود به آن صفحه محسوب می شود یا نه. این کار نیاز به داشتن دانش کافی در زمینه اسکریپ نویسی و پایگاه داده ها دارد . اما در روش استاتیک شما می توانید تعدادی نام کاربری و رمز عبور مربوطه در جایی مثلا یک فایل باینری ذخیره کنید وبا استفاده از یک برنامه کمکی ، پنجره ای برای دریافت و مقایسه رمز عبور کاربر با رمز عبورهای موجود در فایل به وجود آورید .این همان نرم افزار است که از ورود کاربران غیر مجاز جلوگیری می کند در ضمن حجم بسیار کمی دارد.

Wbsite HTML Password Wizard

Download HTML Password Wizard v2.8 402KB

Buy now ($۴۹.۹۵ $۳۹.۹۵)

Download Now (۳۹۳.۹۴K of site  CNET)

البته این رو هم باید اذعان کرد که این نرم‌افزار توی ایران زیاد شناخته شده نیست و سایت‌های دانلودی فارسی زبان به هیچ عنوان درون آرشیو خودشون این نرم‌افزار رو معرفی نکردن…. .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاید گاهی اوقات این فكر به ذهنتان خطور كرده باشد كه چطور می توانید جلوی ورود بدون اجازه گردشگران اینترنتی را به یكی از صفحات وب