دانلود نرم‌افزار Microsoft Office Professional 2010 beta

  • 1388/8/30
  • ITTeach
  • 0

Microsoft Office 2010 Professional شاید تا کنون با نسخه های قبلی ای که از Office دیده باشید متفاوت تر باشد. این مجموعه با ابزارهای مختلف خود بسیاری از نیازهای کاربران را در زمینه های مختلف رفع خواهد کرد. در ادامه به نام ابزارهای موجود در این مجموعه و کاربرد های آن ها می پردازیم :

MicrosoftOfficeProfessionalEdition2

– Word 2010 : نرم افزار word یکی از مشهورترین ابزارهای مجموعه Office می باشد که به منظور تایپ متن دارای کاربرد می باشد. در نسخه جدید افزایش ویژگی های مختلف به منظور ساخت سند های متنی به صورت حرفه ای موجب شده تا کاربران قادر باشند به راحتی اقدام به انتشار سندهای خود نمایند و کاربران مختلف می توانند به راحتی در هرجا به آن ها دسترسی داشته باشند.

– Excel® 2010 : نرم افزاری که در زمینه رفع نیازهای اداری دارای کاربرد فراوانی می باشد. در نسخه جدید این نرم افزار نیز ویژگی های همچون امکان آنالیز ، مدیریت و به اشتراک گذاری اطلاعات برای کاربران فراهم شده است.

– PowerPoint® 2010 : شاید تا کنون نظیر این نرم افزار برای ساخت فایل های معرفی و یا presentation ها مشاهده نشده باشد. کاربرانی که با این نرم افزار کار کرده اند به ویژگی های متعدد آن واقف می باشند. در نسخه جدید علاوه بر ابزارها و ویژگی های جدید می توان به بهبود سازگاری فایل های صوتی و تصویری نیز اشاره نمود که کمک بسیاری در زمینه برقراری ارتباط با فایل معرفی کرده است اشاره نمود. قابلیت دسترسی به فایل ها از طریق Smartphone ها و یا از طریق وب برای کار بر روی فایل ها با کمک دیگر افراد از ویژگی های منحر به فرد این نسخه می باشد.

Microsoft Office 2010 Final

– Outlook® 2010 : همیشه بحث بر سر این موضوع که آیا Outlook نرم افزار مناسبی برای مدیریت بر نامه ها می باشد و آیا اینکه ویژگی های موجود در این نرم افزار برای رفع تمامی نیازها کارایی دارد یا نه در میان طرفداران و مخالفان استفاده از این نرم افزار وجود داشته است. اما در نسخه جدید و همراهی ویژگی های جدیدی همچون ابزارهای جدید مدیریتی ، نگهداری نامه ها در فضای حجمی دلخواه ، قابلیت دسته بندی نامه به شیوه جدید ، پاکسازی توسط یک کلیک و … نظر همه را در مورد این ابزار تغییر داده است.

– OneNote® 2010 : به کمک این نرم افزار هم می توانید اطلاعات مختلف را جمع آوری ، سازماندهی و جستجو کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. قابلیت هایی همچون Capture کردن متن ، عکس ، فایل های صوتی و تصویری از ویژگی های این ابزار است.

– Publisher 2010 : نرم افزاری نام آشنا برای انتشار اطلاعات و به اشتراک گذاری سندها

– Access® 2010 : این نرم افزار نیز برای کاربران بسیار آشناست. ساخت بانک های اطلاعاتی مختلف به همراه ویژگی های همچون قابلیت مدیریت بر داده ها و تهیه گزارش های حرفه ای از ویژگی های این نسخه می باشد.

– InfoPath® 2010 : ابزاری برای ساخت و طراحی فرم های کسب اطلاعات بدون نیاز به کدنویسی

و چندین ابزار قدرتمند دیگر !

Website

Download Microsoft Office Professional 2010 beta

Microsoft Office Professional 2010 beta helps you work faster, Microsoft Office Professional 2010 beta is easier, and integrated system. Microsoft Office Professional 2010 beta Building on the familiar tools that many people already know, the Microsoft Office Professional 2010 beta includes programs, Microsoft Office Professional 2010 beta servers, Microsoft Office Professional 2010 beta and services, and Microsoft Office Professional 2010 beta solutions designed to work together to help address a broad array of business problems. The Microsoft Office Professional 2010 beta system has evolved from a suite of personal productivity products to a more comprehensive and Microsoft Office Professional 2010 beta more intuitively,Microsoft Office Professional 2010 beta whether you’re in the office, on the road, Microsoft Office Professional 2010 beta or working solo, or part of a team.

منبع متني: پي‌سي‌ورلد و پرو4آل

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *