متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

PMP كوچك يا سينماي ديجيتال بزرگ براي خودروهاي مختلف

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

در بازار داغ محصولات پخش موسيقي قابل حمل گويا خودرو‌سواران هم به دنبال محصولات مخصوص به خودشان هستند. در واقع ديگر اين روزها همه افراد بسته به نوع كاربري خودشان در جست‌وجوي محصولات ديجيتال و مطابق با تكنولوژي‌هاي روز هستند.
PMP Bmorn BM-870
در واقع به همين دليل هم هست كه شركت‌هاي توليدكننده سعي دارند سهم خود را از بازار محصولات ويژه و اختصاصي هم بدست بياورند. در اين ميان يك شركت چيني به نام Bmorn به تازگي محصول جديدي را روانه اين بازار كرده است. اين محصول كه با نام BM-870 به بازار معرفي شده است، در واقع يك محصول ويژه براي كاربران علاقه‌مند به رانندگي است. اين دستگاه يك PMP بزرگ يا يك سينماي ديجيتال كوچك براي انواع مختلف خودرو است. درست به همين دليل هم اين محصول داراي يك نمايشگر بزرگ با اندازه 9/8 اينچ است كه تصاوير را با وضوح full HD يا 1080×1920 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد. اين دستگاه امكان پخش و اجراي انواع مختلف فايل‌هاي موسيقي، ويدئويي، عكس و متني را با فرمت‌هاي رايج به كاربرانش مي‌دهد. با اين همه، اما مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين دستگاه مجهز بودن آن به GPS و راديوي FM است كه مي‌تواند براي همه خودروسواران جالب بوده و مورد توجه آنها قرار بگيرد. اين شركت چيني، اما هنوز اطلاعاتي درباره زمان و قيمت عرضه اين محصول جالب را اعلام و منتشر نكرده است.

منبع: jabzweb، electronicsinfoline

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازار داغ محصولات پخش موسيقي قابل حمل گويا خودرو‌سواران هم به دنبال محصولات مخصوص به خودشان هستند. در واقع ديگر اين روزها همه