متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

PMP کوچک یا سینمای دیجیتال بزرگ برای خودروهای مختلف

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

در بازار داغ محصولات پخش موسیقی قابل حمل گویا خودرو‌سواران هم به دنبال محصولات مخصوص به خودشان هستند. در واقع دیگر این روزها همه افراد بسته به نوع کاربری خودشان در جست‌وجوی محصولات دیجیتال و مطابق با تکنولوژی‌های روز هستند.
PMP Bmorn BM-870
در واقع به همین دلیل هم هست که شرکت‌های تولیدکننده سعی دارند سهم خود را از بازار محصولات ویژه و اختصاصی هم بدست بیاورند. در این میان یک شرکت چینی به نام Bmorn به تازگی محصول جدیدی را روانه این بازار کرده است. این محصول که با نام BM-870 به بازار معرفی شده است، در واقع یک محصول ویژه برای کاربران علاقه‌مند به رانندگی است. این دستگاه یک PMP بزرگ یا یک سینمای دیجیتال کوچک برای انواع مختلف خودرو است. درست به همین دلیل هم این محصول دارای یک نمایشگر بزرگ با اندازه ۹/۸ اینچ است که تصاویر را با وضوح full HD یا ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. این دستگاه امکان پخش و اجرای انواع مختلف فایل‌های موسیقی، ویدئویی، عکس و متنی را با فرمت‌های رایج به کاربرانش می‌دهد. با این همه، اما مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه مجهز بودن آن به GPS و رادیوی FM است که می‌تواند برای همه خودروسواران جالب بوده و مورد توجه آنها قرار بگیرد. این شرکت چینی، اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان و قیمت عرضه این محصول جالب را اعلام و منتشر نکرده است.

منبع: jabzweb، electronicsinfoline

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازار داغ محصولات پخش موسيقي قابل حمل گويا خودرو‌سواران هم به دنبال محصولات مخصوص به خودشان هستند. در واقع ديگر اين روزها همه