اطلاعات خود را برای همیشه حفظ کنید!

  • 1388/9/12
  • ITTeach
  • 2

حفظ نوشته ها ، عکس ها ، ویدئوها و ایده ها برای همه ی ما همیشه یک دغدغه بوده است! در صورتی که خیلی نوآورانه بیاندیشیم و آن ها را بر روی رایانه ی خانگی خود بایگانی کنیم باز هم امکان پکیدن! هارد و رخ دادن هزار و یک اتفاق دیگر ممکن است.گاهی اوقات ممکن است در لحظه ی حساسی به این اطلاعات نیاز پیدا کنید و رایانه شخصی تان همراهتان نباشد!
به نظر می رسد بهترین راه حل استفاده از نرم افزار های تحت وب است. شما اینگونه می توانید در هر جای دنیا و با هر کامپیوتری به اطلاعات شخصی خود دست یابید و دغدغه ی کمتری نسبت به پریدن! اطلاعاتتان داشته باشید.
نرم افزار تحت وب EVERNOTE به نظر می رسد گزینه مناسبی برای این کار باشد. به وسیله این نرم افزار شما می توانید به راحتی نوشته ها ، عکس ها و ویدئوها را ذخیر کنید. در هر مکان و زمانی که خواستید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید.
برای استفاده اازEVERNOTE به راحتی می توانید پس از ورود به وب سایت آن برای خود یک اکانت ایجاد کنید و شروع به ذخیره اطلاعات خود در این وب سایت نمایید. امکان بسیار جالبی که این وب سایت برای نرم افزار خود ارائه کرده است وجود کلاینت های مختلف برای اکثر سیستم عامل های رایانه های شخصی و موبایل است، و علاوه بر این وجود اکستنش جالبی که برای چند مرورگر ایجاد نموده اند کار را برای کاربران خود بسیار راحت کرده اند!

البته نکته بسیار منفی که در کلاینت های آن به چشم می خورد نبود کلاینت مخصوص کاربران لینوکس است که با توجه به بخش توسعه دهندگانی که ایجاد کرده اند افزودن آن به EVERNOTEکار راحتی به نظر می رسد!

آدرس وب سایت[+]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *