متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ترازوی مکعبی با امکان پخش موسیقی

12345 (بدون نظر)
Loading...
60

نظرتان درباره یک محصول متفاوت و منحصر به فرد چیست؟ این محصولات معمولا برای اغلب ما و کاربران دیگر جالب توجه هستند. در واقع به همین دلیل هم هست که شرکت‌های تولیدکننده همیشه سعی دارند محصولاتی با طراحی و قابلیت‌های متفاوت را تولید و روانه بازار کنند.

Balance cube music player

شرکت Cube هم این بار با همکاری با گروه طراحان صنعتی Mintpass یک محصول ویژه و کاملا منحصر به فرد را به بازار محصولات دیجیتال شخصی معرفی کرده است.
این محصول یک دستگاه mp3 player است که قابلیت‌های نوار کاست‌های قدیمی را به کاربران طرفدار محصولات قدیمی‌اش می‌دهد.
طراحی این دستگاه به صورت مکعبی بوده و ظاهری شبیه به یک ترازوی آشپزخانه دارد. جالب است بدانید که این محصول حتی می‌تواند نقش یک ترازو را هم ایفا کرده و وزن اشیای کوچک را هم به کاربرانش نشان دهد. این دستگاه مجهز به رادیوی ‌FM بوده و از امکان بلوتوث هم بهره می‌برد.
این محصول جالب همچنین دارای ورودی استاندارد هدفون هم هست. شرکت Cube هنوز اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه دقیق این دستگاه را اعلام و منتشر نکرده است. با این حال اما گویا قرار است این محصول به بازار کریسمس و سال نو عرضه شده و برسد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان درباره يك محصول متفاوت و منحصر به فرد چيست؟ اين محصولات معمولا براي اغلب ما و كاربران ديگر جالب توجه هستند. در واقع به همين دليل هم هست