متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Hello Kitty طلایی برای روزهای تعطیلات

12345 (بدون نظر)
Loading...
62

iRiver عرضه می‌کند
روزهای سال به پایان می‌رسند تا سال نو میلادی با تعطیلاتش زودتر بیاید. درست به همین دلیل هم هست که هر روز با نزدیک‌تر شدن به روزهای تعطیلات بازار محصولات مختلف دیجیتال هم داغ‌تر می‌شوند.
iRiver Hello Kitty

در این میان محصولات دیجیتال شخصی مانند mp3 playerها طرفداران بیشتری داشته و به این دلیل فروش خوبی هم خواهند داشت. به این ترتیب شرکت‌های مختلف تولیدکننده در این روزها محصولات جدیدشان را به بازار معرفی می‌کنند.
شرکت بزرگ و فعال iRiver هم به تازگی جدیدترین محصول خود را برای کریسمس به بازار معرفی کرده است. این محصول که یک mp3 player است، طراحی جالب و متفاوتی داشته و به این دلیل می‌تواند نظر اغلب خریداران را به خودش جلب کند. این دستگاه در واقع طراحی شبیه شخصیت کارتونی دوست داشتنی و معروف Hello Kitty دارد. تفاوت این محصول جدید با دیگر محصولات مشابه از نظر طراحی این است که بدنه این دستگاه به رنگ مشکی براق بوده و قسمت‌هایی از آن با رنگ طلایی تزئین شده است تا به این ترتیب محصولی متفاوت و منحصر به فرد برای بازار تعطیلات باشد. این mp3 player همچنین دارای یک جفت هدفون جالب با طراحی هماهنگ با خود دستگاه است. یک گیره کوچک برای اتصال به گردنبند یا کمربند را هم در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

screen-shot- hello-kitty

این محصول جالب در دو نسخه ۲ و ۴ گیگابایتی طراحی و تولید شده است. طبق اعلام شرکت iRiver این محصول جدید قرار است از روز ۱۸ ماه دسامبر با قیمت ۹۰ دلار برای نسخه ۲ گیگابایتی به بازار عرضه شده و به فروش عمومی برسد.

منبع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روزهاي سال به پايان مي‌رسند تا سال نو ميلادي با تعطيلاتش زودتر بيايد. درست به همين دليل هم هست كه هر روز با نزديك‌تر شدن به روزهاي تعطيلات بازار