متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اسپیکری برای فضانوردان (JVC XS-SR3)

12345 (بدون نظر)
Loading...
45

JVC عرضه می‌کند
شرکت بزرگ و فعال JVC به تازگی محصول جدیدی را به بازار انواع محصولات دیجیتال شخصی و قابل حمل معرفی کرده است. این محصول جدید در واقع یک اسپیکر با طراحی ویژه و متفاوت است که انتظار می‌رود توجه اغلب کاربران را به خودش جلب کند.

jvchorizontaldock

این اسپیکر جدید با مدل XS-SR3 به بازار معرفی شده است.
XS-SR3 قابلیت پخش صدای محیطی و استریو را داشته و با انواع دستگاه‌های پرطرفدار iPod هم سازگاری دارد. به این ترتیب همچنین کاربران این محصول می‌توانند iPodهای خود را در حالت نمایش عریض هم روی این دستگاه قرار داده و به خوبی از هماهنگی تصویر و صدای با کیفیت آن بهره ببرند.
این دستگاه برای این کار تنها ۵ وات برق صرف می‌کند. این در حالی است که شما می‌توانید همزمان با این کار دستگاه iPod خودتان را هم شارژ کنید. از طرفی، اما این اسپیکر جدید می‌تواند به عنوان اسپیکر کامپیوترهای شخصی هم مورد استفاده قرار بگیرد.
XS-SR3 دارای یک دستگاه کنترل از راه دور هم هست که کار با آن را برای کاربرانش ساده‌تر می‌کند. این اسپیکر طراحی متفاوت و شبیه به سفینه‌های فضایی دارد و می‌تواند برای طرفداران فضانوردی جالب توجه باشد.
شرکت JVC اعلام کرده است که این محصول جدیدش را در ماه دسامبر و بازار کریسمس با قیمت ۹۵/۱۴۹ دلار به بازار عرضه کرده است و به فروش عمومی می‌رساند.

منبع: gizmodo

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

XS-SR3 قابليت پخش صداي محيطي و استريو را داشته و با انواع دستگاه‌هاي پرطرفدار iPod هم سازگاري دارد. به اين ترتيب همچنين كاربران اين محصول مي‌توانند iPodهاي خود را در حالت نمايش عريض هم