متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گیگابایت با USB3.0 پیشروی می‌کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
57

شرکت گیگابایت تایوان از جمله اولین مادربرد سازان جهان بود که نسل جدید درگاه‌های ارتباطی USB 3.0‌و SATA3 را در قالب مادربردهای جدید خود به کاربران معرفی کرد.
mb-usb3
این شرکت که قسمت عمده مادربردهای سری P55 بازارهای جهانی را تامین می‌کند، قصد دارد کماکان به روند تهاجمی خود در بازار مادربرد ادامه دهد. برای این منظور این شرکت لیست کاملی از مادربردهای سری H55 و H57 خود منتشر کرده است و قصد دارد یک ماه قبل از انتشار رسمی تراشه‌های Core i3 توسط اینتل، این محصولات را به بازارهای جهانی عرضه کند.

موازی با حرکت سریع گیگابایت در عرضه مادربردهای نسل جدید، این شرکت برنامه ویژه‌ای برای تجهیز مدل‌های جدید و فعلی خود با فناوری USB 3.0 دارد. این شرکت هفته گذشته لیستی از مادربردهای جدید خود مجهز به USB3.0‌منتشر کرد.

در این فهرست بلند بالا بیش از ۱۸ مدل مادربرد مبتنی بر چیپست‌های اینتل و شش مدل مادربرد مبتنی بر پیکره‌بندی‌های AMD معرفی شده است که تماما مجهز به درگاه ارتباطی پر سرعت USB 3.0 هستند. بدین ترتیب گیگابایت بیشترین تنوع مدل در شاخه مادربردهای USB 3.0‌را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و کاربران، خواستار هر یک از پلتفرم‌های اینتل یا AMD که باشند، چندین گزینه انتخابی برای استفاده از این فناوری در اختیار خواهند داشت.

تا پایان امسال و با شروع بهار، گیگابایت تمامی مادربردهای موجود و در دست تولید خود را با استفاده از فناوری USB 3.0 تولید و عرضه خواهد کرد. گیگابایت در حال حاضر بیشترین سهم فروش مادربردهای USB 3.0‌ در جهان را در اختیار دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين شركت كه قسمت عمده مادربردهاي سري P55 بازارهاي جهاني را تامين مي‌كند، قصد دارد كماكان به روند تهاجمي خود در بازار مادربرد ادامه دهد. براي اين منظور اين شركت ليست كاملي از مادربردهاي سري H55 و H57 خود