متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آمار لحظه به لحظه از جهان

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

logo-enامروز قصد داریم یک سایت جالب را به شما معرفی کنیم. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که دوست دارید بدانید در این لحظه چند نفر در دنیا متولد شده‌‌اند یا چند نفر از دنیا رفته‌اند یا اینکه خودکشی امسال چقدر است پیشنهاد می‌کنیم به سایت آمار لحظه به لحظه از جهان به آدرسwww.worldometers.info مراجعه کنید.

این سایت به زبان انگلیسی در دسترس است؛ اما برای استفاده کاربران دیگر زبان‌های مختلف نیز امکانات خاصی مثل تغییر زبان را در نظر گرفته است. برای استفاده از زبان مورد نظر خود کافی است از گزینه بالای صفحه به نام Language استفاده کرده و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این سایت طراحی ساده‌ای دارد و در صفحه اول آن چیزی به جز آمار و اعداد مختلف که مدام بالا و پایین می‌شوند دیده نمی‌شود. صفحه اول سایت به بخش‌هایی همچون جمعیت جهان، حکومت و اقتصاد، جامعه و رسانه‌ها، محیط‌زیست، غذا، آب، انرژی، سلامت تقسیم شده است.

هر کدام از این بخش‌ها شامل زیر‌مجموعه‌های دیگری می‌شوند که این زیرمجموعه‌ها نیز آمار مربوط به آن بخش را ارائه می‌کنند. به عنوان مثال بخش جامعه و رسانه شامل قسمت‌هایی چون کتاب‌های جدید منتشر شده امسال، روزنامه‌های منتشر شده امروز، گیرنده‌های تلویزیون فروخته شده امروز، تلفن‌های همراه فروخته شده امسال، هزینه صرف شده برای بازی‌های رایانه‌ای برای امروز (دلار آمریکا)، کاربران اینترنت در جهان، تعداد نامه الکترونیکی ارسال شده امروز، مطالب افزوده شده به وبلاگ‌ها برای امروز و جست‌و‌جو‌های انجام شده امروز در گوگل می‌شود که آمارهای این بخش‌ها با توجه به استفاده کاربران به طور مدام در حال تغییر است.

آمار برخی از بخش‌ها به طور اعجاب‌انگیزی در حال افزایش است که از میان آن‌ها می‌توان به تعداد نامه‌های الکترونیکی ارسال شده در روز، جست‌وجو در گوگل، تولیدات غذایی امسال، هزینه صرف شده برای بیمارهای ناشی از چاقی در روز، افراد بدون دسترسی به آب آشامیدنی سالم، زغال‌سنگ باقی مانده، سیگاری‌های مصرف شده امروز، هزینه صرف شده برای مواد مخدر غیرقانونی، متولدین امسال و… اشاره کرد.

منبع : itiran.com

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. محسن می‌گوید

  سلام….
  به نظر من بهتره به جای این معرفی بالا، از معرفی که این سایت از طریق لینک زیر انجام داده شده، استفاده نمایید… چون به نظر من خیلی کاملتر و بهتر توضیح داده شده. البته این نظر منه. ممنونم.
  لینک سایت: لطفا یه نگاه بیاندازید!

  http://www.city-links.ir/web-and-internet/76-online-service/217-worldometers-real-time-world-statistics.html

  1. ITTeach می‌گوید

   خب ماهم این لینک رو قرار میدیم عزیز… ممنون و مچکر بابت راهنماییتون… .

 2. soheyl می‌گوید

  می خواستم بپرسم تو کدوم سایت میشه آمار بهترین سایتهای جهان رو دید .ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امروز قصد داریم یک سایت جالب را به شما معرفی کنیم. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که دوست دارید بدانید در این لحظه چند نفر در دنیا متولد شده‌‌اند یا چند نفر از دنیا رفته‌اند یا اینکه خودکشی