متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مدل جدید کیس حرفه‌ای کولر مستر به بازار آمد

12345 (بدون نظر)
Loading...
80

cmایتنا- HAF 932 که در میان کاربران و متخصصان سخت‌افزار به عنوان یک کیس کلاسیک حرفه‌ایی شناخته می‌شود به دلیل طراحی زیبا، ظاهر تنومند و قدرت خنک‌سازی فوق‌العاده تا کنون جوایز متعددی را نصیب کولر مستر کرده است.

کولر مستر با الهام از طرح مهیج AMD و قدرت HAF 932 ، ویرایش جدیدی از این کیس را با نام HAF 932 AMD Edition تولید کرده است که با گارانتی ۲ ساله دریا کامپیوتر در بازار عرضه می‌شود. در این طرح از رنگ قرمز در قسمت جلو با درب کناری اکریلیکی و شفاف با نقش اژدهای AMD استفاده شده است.

اما مزایای این طرح جدید تنها به ظاهر و خصوصیات ذکر شده ختم نمی‌شود. استفاده ازدو فن بسیار بزرگ ۲۳۰ میلیمتری که یکی از آنها در بالای کیس قرار گرفته است و می‌توان به جای آن سه عدد فن ۱۲۰ میلیمتری برای تهویه هوای درون کیس جایگزین کرد، پیش‌بینی رادیاتور در درون و بالای کیس و درگاهی با دسترسی آسان به منظور استفاده از مایع خنک کننده از دیگر مزایای برجسته کیس HAF 932 AMD Edition است.

از سوی دیگر برشی که در محل نصب پردازنده صورت گرفته امکان اتصال آسان هر گونه خنک‌کننده‌ایی را نیز فراهم می‌سازد. روش انحصاری کولر مستر برای جدا کردن براکتها با فشار تنها یک کلید، رک‌های مخصوص هارددیسک و سیستم مدیریت کابل با قابلیت جابجایی، پنل جلویی کامل USB 2.0 x 4 , IEEE 1394a x 1 , eSATA x 1 , MIC x 1 و Audio x 1و محل بسیار مناسب قرار‌گیری موبایل یا فلش مموری در بالای کیس از دیگر امکانات این محصول کولر مستر است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کولر مستر با الهام از طرح مهیج AMD و قدرت HAF 932 ، ویرایش جدیدی از این کیس را با نام HAF 932 AMD Edition توليد كرده است كه با گارانتي 2 ساله دريا كامپيوتر در بازار عرضه مي‌شود. در این طرح از رنگ قرمز در قسمت جلو با