متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لاجیتک عرضه کرد: ماوسی که روی هوا کار می‌کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
37

لاجیتک که در سال‌های اخیر در زمینه تولید و عرضه محصولات و لوازم جانبی کامپیوتر فعالیت کرده است، توانسته به جایگاه خوبی در بازار این محصولات دست پیدا کند.

logitech-air-mouse

این شرکت محصول جدیدش را که یک ماوس قابل شارژ بی‌سیم است، با قابلیت‌های متفاوت از یک ماوس لیزری ساده تولید کرده است. MX Air که توانایی کار روی میز یا روی هوا را دارد به کاربرانش اجازه می‌دهد تا مانند یک دستگاه کنترل تلویزیون از این ماوس استفاده کرده و با استفاده از تکنولوژی Free Space به راحتی کامپیوترشان را از فاصله دور هدایت کنند.
این ماوس جدید که ظاهری شفاف و براق دارد با استفاده از تکنولوژی بی‌سیم ۴/۲ گیگاهرتزی می‌تواند حدودا تا فاصله ۱۰متری کار کند. به این ترتیب کاربران این ماوس محدودیت مکانی برای کار با آن نخواهند داشت. این ماوس مجهز به تکنولوژی‌های MEMS، DPS و RFاست.
MX AIR همچنین از الگوریتم‌های جلوگیری از تداخل فرکانس‌ها که اغلب دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی‌های بی‌سیم با برد زیاد با این مشکل مواجه هستند، بهره می‌برد. این محصول جدید قابلیت ترکیب و اجرای چند فرمان را به طور همزمان دارد. همچنین این ماوس به جای کلید چرخشی که روی سطح خارجی اغلب ماوس‌ها قرار دارد، یک پنل لمسی دارد.
علاوه بر این، MX AIR دو کلید کوچک برای انجام کارهای سرگرمی مانند مکث/پخش و قطع صدا دارد. به این ترتیب کاربران این ماوس می‌توانند به راحتی به موسیقی مورد علاقه‌شان از طریق کامپیوتر گوش کنند، آهنگ‌ها را عوض کرده و میزان صدا را کم و زیاد کنند بدون آن که لازم باشد به میز کامپیوترشان برگردند.
بنا به گزارش شرکت لاجیتک، ماوس MX Air تحولی عمیق در کنترل پیشرفته محیط کار کامپیوتر‌های شخصی به وجود می‌آورد و در عین حال بهترین گزینه برای کسانی است که از کامپیوتر خود به عنوان آرشیو موسیقی، مرورگر صفحات اینترنت یا حتی به عنوان یک Digital Media در اتاق پذیرایی بهره می‌برند. به این دلیل این ماوس برای کاربرانی که اتاق بزرگ دارند و برای کار با کامپیوترشان مجبور به طی مسافت طولانی هستند، کاملا مناسب است.
ماوس MX Air لاجیتک از محصولات شرکت رایان بدرالکتریک با گارانتی شرکت مهندسی بدرسرویس به بازار عرضه شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين شركت محصول جديدش را كه يك ماوس قابل شارژ بي‌سيم است، با قابليت‌هاي متفاوت از يك ماوس ليزري ساده توليد كرده است. MX Air كه توانايي كار روي ميز يا روي هوا را دارد به كاربرانش اجازه مي‌دهد تا مانند يك دستگاه