متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تلفن همراه قابل انعطاف طراحی شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

morph_3

سازنده تلفن همراه نوکیا به تازگی امتیاز انحصاری برای دستگاهی را به ثبت رسانده که با داشتن نمایشگر قابل انعطاف، از نظر فیزیکی قابل خم شدن است.این امتیاز انحصاری که در آمریکا به ثبت رسیده، مربوط به دستگاهی است که بر اساس شکلی که کاربر به آن می‌دهد واکنش نشان می‌دهد. در تقاضای ثبت امتیاز این فناوری از یک رابط کاربری و روشی برای بهبود روش تعامل کاربر صحبت شده است؛ نوکیا ۲ سال قبل تلفن مفهومی به نام Morph را به نمایش گذاشته بود و به‌نظر می‌رسد پس از گذشت ۲ سال این فناوری به تلفن مفهومی با نمایشگر قابل انعطاف تغییر یافته است که به زودی به تولید انبوه می‌رسد.

NokiaMorph1

سامسونگ در نمایشگاه فناوری CES در سال گذشته نمایشگرهای OLED قابل انعطافی را نمایش گذاشت و ظاهرا در حال کار روی دستگاهی است که به‌طور کامل این کارکرد را داشته باشد و سونی نیز سال گذشته نمایشگرهای OLED قابل انعطاف ساخت این شرکت را معرفی کرد. سامسونگ قصد دارد در آینده‌ای نزدیک چنین نمایشگرهایی را به بازار عمومی مصرف‌کنندگان وارد کند و تنها مشکل پیش‌رو، یافتن راهی برای قابل انعطاف کردن دیگر قطعات دستگاه است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سازنده تلفن همراه نوكیا به تازگی امتیاز انحصاری برای دستگاهی را به ثبت رسانده كه با داشتن نمایشگر قابل انعطاف، از نظر فیزیكی قابل خم شدن است.این امتیاز انحصاری كه در آمریكا به ثبت