متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

یادداشت‌های بیل گیتس روی اینترنت

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت وب‌سایت Gatesnotes.com را با هدف فراهم کردن جزئیات بیشتر مربوط به کار و فعالیتش راه‌اندازی کرد.thegatesnotes

به گزارش خبرگزاری دانشجویان چهره محبوب دنیای فن‌آوری برای نخستین بار است که یک وب‌سایت شخصی راه‌اندازی می‌کند و آن را به عنوان «نگاه درونی به موضوعات جهانی» توصیف کرده است.
وی در خوشامدگویی به کاربران جدید GatesNotes.com نوشت: از زمان ترک شغل تمام وقتش در مایکروسافت که با هدف اختصاص وقت بیشتر برای بنیاد خیرخواهانه‌اش بوده، افراد زیادی در مورد کاری که انجام می‌دهد، پرسش کرده‌اند و بنا بر تصور وی، سهیم کردن دیگران در یادداشت‌هایی که تهیه کرده از طریق یک وب‌سایت، جالب خواهد بود.

thegatesnotes 01
بر اساس این گزارش، این یادداشت‌ها دربردارنده موضوعاتی شامل خشکسالی، زلزله در هاییتی، اپیدمی‌های جهانی و اصلاحات آموزشی خواهند بود و گیتس ابراز امیدواری کرده این وب‌سایت افراد بیشتری را به فکر کردن و یادگرفتن مسائل مهم و جالب وادارد.
این اقدام که به دنبال شروع فعالیت بیل گیتس در سرویس میکرووبلاگ‌نویسی توییتر بوده، آغاز فعالیت متمرکز وی برای ایجاد شخصیت آن‌لاینی را نشان می‌دهد که با کاربران به نحوی ارتباط برقرار می‌کند که شرکت‌ها هرگز قادر به انجام آن نبوده‌اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. سيد محمود می‌گوید

  قدیمی بود اینو من تو وبلاگم داشتم

  1. ITTeach می‌گوید

   خب تو رفتی تو آرشیو گشتی پیداش کردی بعد میگی قدیمی بود…
   خدا شفا بده

 2. جواد اسدالله پور می‌گوید

  درود بر تو آقای حسین میری گرامی

  من چند بار پیش از این به این پایگاه رفتم و خواستم با آقای بیل گیتس گفتگو کنم ، ولی پاسخ پیام ها را نمیده !

  من که میگم این پایگاه چاخان باشه.

  سپاسگذارم

  یاعلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بيل گيتس، يكي از بنيانگذاران شركت نرم‌افزاري مايكروسافت وب‌سايت Gatesnotes.com را با هدف فراهم كردن جزئيات بيشتر مربوط به كار و فعاليتش