متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

JXD عرضه می‌کند:PMP با نمایشگر ۷ اینچی

12345 (بدون نظر)
Loading...
85
شرکت JXDهنگ کنگی به تازگی یک دستگاه پخش چند رسانه‌ای قابل حمل را به بازار معرفی کرده است.
این محصول که با مدل A30 به بازار معرفی شده است، مبتنی بر حافظه فلش بوده و امکان ارتقای حافظه از طریق کارت‌های حافظه SD و SDHC را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

A30 مجهز به یک نمایشگر بزرگ LCD لمسی با اندازه ۷ اینچ است که تصاویر را با وضوح۹۲۰۰۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.
این دستگاه امکان نمایش فایل‌های ویدئویی با وضوح ۷۶۸ پیکسل را داشته و دارای یک خروجی HDMI برای اتصال به دستگاه‌های HD دیگر است.
فایل‌های ویدئویی با فرمت‌های RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، ۳GP، MPG و DAT در این دستگاه به نمایش درآمده و فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا می‌شوند. با این همه، اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان و قیمت عرضه این محصول جدید اعلام و منتشر نشده است.

JXD عرضه می‌کندPMP با نمایشگر ۷ اینچیبازار دیجیتال- شرکت JXDهنگ کنگی به تازگی یک دستگاه پخش چند رسانه‌ای قابل حمل را به بازار معرفی کرده است.
این محصول که با مدل A30 به بازار معرفی شده است، مبتنی بر حافظه فلش بوده و امکان ارتقای حافظه از طریق کارت‌های حافظه SD و SDHC را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.A30 مجهز به یک نمایشگر بزرگ LCD لمسی با اندازه ۷ اینچ است که تصاویر را با وضوح۹۲۰۰۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.این دستگاه امکان نمایش فایل‌های ویدئویی با وضوح ۷۶۸ پیکسل را داشته و دارای یک خروجی HDMI برای اتصال به دستگاه‌های HD دیگر است.فایل‌های ویدئویی با فرمت‌های RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، ۳GP، MPG و DAT در این دستگاه به نمایش درآمده و فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا می‌شوند. با این همه، اما هنوز اطلاعاتی درباره زمان و قیمت عرضه این محصول جدید اعلام و منتشر نشده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. jxd می‌گوید

    مدلهای جدیدتر JXD رو میتونید تو سایت http://www.jxd.hk یا http://www.jxdiran.com ببینید، دستگاه فوق و سایر مدلها هم در تهران و با گارانتی شرکت نگین خاورمیانه موجوده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت JXDهنگ كنگي به تازگي يك دستگاه پخش چند رسانه‌اي قابل حمل را به بازار معرفي كرده است.اين محصول كه با مدل A30 به بازار معرفي شده است، مبتني بر حافظه فلش بوده و امكان ارتقاي