متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

عرضه تبلت Cintiq 21 UX توسط واکوم

12345 (بدون نظر)
Loading...
76

شرکت Wacom  آخرین محصول خود از سری محصولات صفحه های دیجیتالی (تبلت) با نام Cintiq 21 UX ، مخصوص عکاسان حرفه ی، طراحان و انیماتوران را معرفی نمود.

این محصول دارای صفحه نمایش LCD  ۲۱.۳ اینچی (۵۱.۱۰۲ سانتیمتر) با دقت و کیفیت رنگ بالا و رزلوشن ۹۰۰*۱۶۰۰ است.همچنین حساسیت به فشار این محصول ۲۰۴۸ مرحله است (یعنی تعداد مراحلی که قلم می تواند تغییر فشار را (به منظور تغییر کلفتی خط) تشخیص دهد ؛۲۰۴۸ مرحله است).

یکی از ویژگی های این محصول ،تکنولوژی Tip Sensor  می باشد که به کاربر این امکان را می دهد با فشار بسیار کم ،نزدیک به صفر (۱گرم) شروع به کار کند.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به تشخیص همزمان ۲ قلم ، وجود ۴ دکمه در اطراف برای کنترل عملکرد نوار های لمسی مربوط به همان طرف ،داشتن پایه های چرخ دار و وجود ۱۶ دکمه قابل برنامه ریزی در دوطرف (هرطرف ۸ دکمه) اشاره کرد.

Cintiq 21 UX قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه را دارد (به بالا و پایین بر روی پایه ها) و همچنین این امکان را به کاربر می دهد که قلم را متناسب به دست خود ، بین ۱۰ تا ۶۵ درجه نسبت به صفحه در دست بگیرد.

همراه این محصول برنامه های Coreal Painter Sketch PAD , Nik color Efex Pro 3.0  و Wacom Brushes 3.0  نیز عرضه می شود.تاریخ عرضه این محصول اواخر ماه مارس و اوایل آوریل با قیمت ۱۹۹۹$ اعلام شده است.

منبع: [wacom][prnewswire]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت Wacom آخرین محصول خود از سری محصولات صفحه های دیجیتالی (تبلت) با نام Cintiq 21 UX ، مخصوص عکاسان حرفه ی، طراحان و انیماتوران را معرفی نمود. این محصول دارای صفحه