متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اولین شارژر خورشیدی برای iPhone

12345 (1 نظر - میانگین: 2٫00 از 5)
Loading...
284
این روزها محصولات دیجیتال شخصی شرکت بزرگ Apple آنقدر در میان کاربران سرتاسر دنیا محبوبیت پیدا کرده‌اند که شرکت‌های مختلف سعی دارند حتی با طراحی و تولید محصولات جانبی برای این محصولات پر طرفدار سود و سهم خود را از بازار افزایش بدهند.
به این ترتیب است که شرکتی به نام Novothink به تازگی اولین شارژر خورشیدی گوشی موبایل iPhone را به بازار معرفی کرده است.

این محصول که برای اولین بار به بازار معرفی شده از یک محفظه مجهز به سلول‌های خورشیدی تشکیل شده است که می‌توانند بدون نیاز به هیچ خروجی می‌تواند انرژی خورشیدی را جذب کرده و به انرژی الکتریکی تبدیل کند.
این دستگاه که با نام Surge به بازار معرفی شده با ۲ ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید و شارژ شدن، می‌تواند گوشی iPhone شما را تا ۳۰ دقیقه مکالمه مداوم در سیستم ۳G و یا یک ساعت مکالمه مداوم در سیستم ۲G شارژ کند.
این دستگاه دارای چهار نشانگر LED برای نمایش میزان شارژ باقی مانده در شارژر است و امکان شارژ انواع دستگاه‌های iPod را هم به کاربرانش می‌دهد.
علاوه بر اینها این محصول قابلیت پیش‌بینی وضعیت آب و هوا را هم به کاربرانش می‌دهد.
این محصول جالب و جدید به تازگی و با قیمت ۹۵/۶۹ دلار به بازار عرضه شده و به فروش عمومی می‌رسد.

اولین شارژر خورشیدی برای iPhoneبازار دیجیتال- این روزها محصولات دیجیتال شخصی شرکت بزرگ Apple آنقدر در میان کاربران سرتاسر دنیا محبوبیت پیدا کرده‌اند که شرکت‌های مختلف سعی دارند حتی با طراحی و تولید محصولات جانبی برای این محصولات پر طرفدار سود و سهم خود را از بازار افزایش بدهند.
به این ترتیب است که شرکتی به نام Novothink به تازگی اولین شارژر خورشیدی گوشی موبایل iPhone را به بازار معرفی کرده است. این محصول که برای اولین بار به بازار معرفی شده از یک محفظه مجهز به سلول‌های خورشیدی تشکیل شده است که می‌توانند بدون نیاز به هیچ خروجی می‌تواند انرژی خورشیدی را جذب کرده و به انرژی الکتریکی تبدیل کند.این دستگاه که با نام Surge به بازار معرفی شده با ۲ ساعت قرار گرفتن در معرض نور خورشید و شارژ شدن، می‌تواند گوشی iPhone شما را تا ۳۰ دقیقه مکالمه مداوم در سیستم ۳G و یا یک ساعت مکالمه مداوم در سیستم ۲G شارژ کند.این دستگاه دارای چهار نشانگر LED برای نمایش میزان شارژ باقی مانده در شارژر است و امکان شارژ انواع دستگاه‌های iPod را هم به کاربرانش می‌دهد. علاوه بر اینها این محصول قابلیت پیش‌بینی وضعیت آب و هوا را هم به کاربرانش می‌دهد.این محصول جالب و جدید به تازگی و با قیمت ۹۵/۶۹ دلار به بازار عرضه شده و به فروش عمومی می‌رسد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين روزها محصولات ديجيتال شخصي شركت بزرگ Apple آنقدر در ميان كاربران سرتاسر دنيا محبوبيت پيدا كرده‌اند كه شركت‌هاي مختلف سعي دارند حتي با طراحي و توليد محصولات جانبي براي اين محصولات