متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوست دارید از Chatroulette clone استفاده کنید؟اول ۱۰۰ دلار آماده کنید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
90

واقعا جالب است!از زمانی که خدمات چت با وب کم به شکل تصادفی با نام  Chatroulette توسط یکی از نوجوانان روس راه اندازی شد به حدی محبوب شد که هم اکنون یک شرکتی با همین نام این خدمات را با نام “start your own Chatroulette clone” به کاربران اینترنت می فروشد!شما با هزینه ۱۰۰ دلار می توانید از نرم افزار CamChat استفاده کنید با این توضیح که با پرداخت اضافی می توانید از امکانات اضافی و نسخه حرفه ای آن استفاده کنید.

البته اینکه چرا کاربران تا این حدبه سمت خریدبرنامه  Chatroulette تمایل دارند تا حدی قابل درک است به هر حال نرم افزار شناخته شده ای بین کاربران چت روم هاست البته این موضوع کمی مضحک است که مردم به خاطر چیزی پول بپردازند فقط به این خاطر که در سطح دنیا مشهور و متداول شده و نه چیز دیگر!در واقع یک میل کاذب برای بسیاری از کاربران برای استفاده از این نرم افزار ایجاد شده و همه تمایل دارند این برنامه را امتحان کنند فرقی نمی کند که شما آمریکایی هستید یا روس و یا یک دختر خردسال هستید یا یک مرد فهمیده و متشخص با رفتاری ماشینی!

نسخه ای هم از برنامه با نام Mini-Chatroulettes وجود دارد که به نظر من نسخه آبکی و بدرد نخور نسخه اصلی برنامه هست.و به هیچ وجه جالب توجه نیست.

منبع: downloadsquad

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. تمیری می‌گوید

    یکی به من بگه این بچه چی میگه؟
    اصلا تو میدونی این سایت برای چی استفاده میشه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واقعا جالب است!از زمانی که خدمات چت با وب کم به شکل تصادفی با نام Chatroulette توسط یکی از نوجوانان روس راه اندازی شد به حدی محبوب