متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونگی ادغام ، فیس بوک ، Buzz و تویتر در جیمیل

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

با ایجاد ۹ میلیون پست و نظر در گوگل Buzz این سرویس به عنوان پر ازدحام ترین سرویس اینترنتی شناخته شد. و به نظر جالب میاید که گول Buzz را در جیمیل خود هم داشته باشیم و از آن استفاده کنیم.

اگر شما هم مانند من هستید ، و از جیمیل به عنوان یک سرویس ایمیل استفاده میکنید ، مطمئنا زمان زیادی را در جمیل سپری میکنید و گاهی هم دوست دارید در کنار جیمیل به فیس بوک و تویتر هم سر بزنید ، ولی اینکار کمی سخت و مشکل هست ، حالا چطور است که هم به جیمیل بتوانید سر بزنید و هم به فیس بوک و تویتر؟

حالا اگر شما یک کاربر جیمیل هستید و از آن روزانه استفاده میکنید ، خوشبختانه میتوانید در همان جیمیل به سایت های دیگر مثله فیس بوک بروید و در همان زمان به Buzz هم سر بزنید.

همانطور که میدانید جیمیل گوگل از gadget ها پشتیبانی میکنید و شما میتوانید به وسیله gadget ها در جیمیل خود از فیس بوک ، Buzz و تویتر استفاده کنید. حالا ما اینجا چگونگی کار با این و چگونگی ادغام این سرویس ها را به شما نشان میدهیم:

آموزش قدم به قدم ادغام شبکه های اجتماعی


۱. ابتدا گزینه Add any gadget by URL را در Gmail Labs فعال یا پیدا کنید – این گزینه در انتهای لیست وجود دارد.

۲. به Settings و بعد به Gadgets بروید – شما در این محل میتوانید آدرس URL ها را وارد کنید.

۳. اضافه کردن پلاگین تویتر – به نظر من یکی از بهترین ابزار های مناسب برای اضافه کردن در جیمیل TwitterGadget هست که میتوانید از اینجا دانلود کنید و یا آدرس آن را URL جیمیل وارد کنید. با اضافه کردن این بزار در جیمیل شما دقیقا میتوانید از تمام سرویس های تویتر استفاده کنید و حتی از پشتیبانی های آن در اکانت خود برخوردار هستید.

اضافه کردن- برای اضافه کردن این پلاگین در جیمیل کافیه آدرس : https://twittergadget.appspot.com/gadget-gmail.xml را در تنظیمات Gadget جیمیل خود وارد کنید تا آن اضافه شود.

۴. اضافه کردن پلاگین فیس بوک – اضافه کردن این پلاگین مانند همان روش قبلی اضافه کردن پلاگین تویتر هست و باید مثله همان آدرس را در تنظیمات وارد کنید. پلاگین فیس بوک توسط iBruno ساخته شده هست و شما به رایگان میتوانید از آن استفاده کنید. بعد از اضافه کردن آن در جیمیل میتوانید در همان لحظه از امکانات جیمیل استفاده کنید و فیس بوک را در اکانت خود مدیریت کنید.

اضافه کردن. برای اضافه کردن این پلاگین در جیمیل کافیه آدرس : “http://hosting.gmodules.com/ig/gadgets/file/104971404861070329537/facebook.xml” را در تنظیمات Gadget جیمیل خود وارد کنید تا آن اضافه شود.

۵. همین! کار تمام شد – حالا دیگه شما میتوانید در جیمیل خود از سرویس های اجتماعی دیگر مثله فیس بوک ، گوگل باز و تویتر همزمان با هم استفاده کنید ، خیلی جالب است نه؟ لطفاً نظرات و تجربه های خود را در این زمینه به ما اطلاع دهید.

منبع: mashable

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
6 دیدگاه
 1. Ali می‌گوید

  ممنون . اما کار نمیکنه و Server not found نمایش داده میشه .امکان اینکه فیلترشده باشه هست ؟

  1. ITTeach می‌گوید

   درسته فیلتر شده عزیز

 2. alenda می‌گوید

  خاک وچوک!؟
  فکر کردم دارید آموزش عبور از فیلتر ها! را می دهید.

 3. محمد می‌گوید

  دستت درد نکنه،خیلی محشررررررررررررررررررررررررررررررررررری

 4. محسن می‌گوید

  سلام
  URL رو وارد کردم بعدش Add.

  خوب حالا چی کار کنم؟

 5. محسن می‌گوید

  جواب نمی دین؟؟من هنوز توش موندما!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما هم مانند من هستید ، و از جیمیل به عنوان یک سرویس ایمیل استفاده میکنید ، مطمئنا زمان زیادی را در جمیل سپری میکنید و گاهی هم دوست دارید در کنار جیمیل به فیس بوک و تویتر هم سر