متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

رکورد میلیاردی دانلود افزونه های فایرفاکس

12345 (بدون نظر)
Loading...
91

در صبحگاه سی ام ماه ژوئن ۲۰۱۰ رکورد عجیبی برای موزیلا و فایرفاکس ثبت شد ، این رکورد مربوط به تعداد دفعات دانلود افزونه برای مرورگر فایرفاکس بود که رکورد قبلی آن یک میلیارد بار بوده که در یک سایت (http://www.onebillionplusyou.com/) اختصاصی آن را جشن گرفتن.

تمام این دانلود ها از سایت رسمی فایرفاکس addons.mozilla.org صورت گرفته هست و این شاهکار بزرگ توسط کاربران مختلفی که از کشور های مختلف بوده اند انجام گرفته است.

در طول این چند سال Firefox افزونه های جالب و ویژه ای را برای مرورگر خود منتشر کرده است و همین باعث شده تا تعداد دانلود ها روز به روز افزایش یابند و بالاخره این رکورد عجیب زده بشود.

رکورد قبلی که ۱ میلیارد دانلود بود و در تاریخ نوامبر ۲۰۰۸ زده شد کارشناسان پیشبینی کرده بودند تا حداکثر سال ۲۰۱۱ این رکورد ۲ برابر شود ولی حتی به ۲ سال هم نکشید که این رکورد ۲ میلیاردی زده شد و همگی شگفت زده شدند.

همچنین سایت فایرفاکس قسمتی را آماده کرده است تا کاربران از بین این ۲ میلیارد افزونه دانلود شده بهترین افزونه ها را انتخاب کنند. برای انتخاب بهترین افزونه شما هم میتوانید شرکت کنید ، کافی است به این سایت بروید و به افزونه مورد نظر خود امتیاز دهید: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/collection/bestof2billion?src=rockyourfirefox همچنین میتوانید در آنجا افزونه های خوبی را که دیگر کاربران آن را برگزیده اند را پیدا کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. Hesam می‌گوید

  منم هم تو این رکورد سهم داشتم :دی

  1. سپهر خيري می‌گوید

   تقریبا هرکس که از فایرفاکس استقاده کرده سهم داشته 😉

 2. . می‌گوید

  افزونه های خود حکم یک دنیای ماورایی را دارند…

 3. جیمی می‌گوید

  نه بابا اینا تبلیغاتیه که مردم فکر کنن فایرفاکس چقدر خوبه
  ممنون از مطلبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صبحگاه سی ام ماه ژوئن 2010 رکورد عجیبی برای موزیلا و فایرفاکس ثبت شد ، این رکورد مربوط به تعداد دفعات دانلود افزونه برای مرورگر فایرفاکس بود که رکورد قبلی آن یک میلیارد بار بوده که در یک سایت (http://www.onebillionplusyou.com/) اختصاصی آن