متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

می خوام Xbox 360 بخرم ؟!

12345 (17 نظر - میانگین: 2٫88 از 5)
Loading...
24,790

اگر سؤالی درباره کنسول‌های بازی دارید، می‌توانید آن را در تالار پرسش و پاسخ گویا مطرح کرده و پاسخ خود را از نویسندگان و کاربران گویا دریافت کنید.

soal-header

تصمیم گرفتید که یک کنسول نسل جدید بگیرید و از بازی های جدید با گرافیک بالا لذت ببرید؟

شاید سری به بازار یا اینترنت زدید و از این همه مدل های عجیب و غریبی که وجود داره تعجب کردید ! یا اینکه پیشنهاد مغازه دار بنظرتون عجیب میاد و فکر می کنید به صرفه ترین مدل را به شما نگفته.

شاید این مقاله در تصمیم گیری به شما کمک کند !

کدوم مدل !

اولین چیزی که شاید متوجه شدید این است که مدل های مختلفی برای ۳۶۰ وجود دارد و شاید تفاوت اصلی قیمت ها در همین باشد.

تاکنون ماکروسافت ۵ مدل مختلف از Xbox360  منتشر کرده که همکنون ۳ مدل آن تولید می شوند و بقیه مدل ها یا خیلی زیاد تو انبار ماندند و فروش نرفتند یا دست دوم هستند.

مدل هایی که تاکنون تولید شده:

‍‍Core:

این مدل جز اولین مدل هایست که تولید شد و در اصل شما فقط وسایل ضروری به همراه کنسول را البته با پایین ترین قیمت دریافت می کنید . این کنسول دیگر تولید نمی شود.

وسایلی که در این بسته موجود بود:

دسته ی باسیم

و یک عدد کابل Composite AV

همچنین اشتراک یک ماه Gold

Premium:

این کنسول هم به همراه مدل Core در ابتدای انتشار ۳۶۰ تولید شد اما در این مدت تغیراتی کرد. قیمت این کنسول در سال های اول تولید به دلیل داشتن وسیله های اضافه از همه مهمتر یک هارد ۲۰ گیگابایتی از مدل Core  گرانتر بود.

و اما محتویات این مدل در طی این ۵ سال تغییراتی کرده

مدل پرمیوم تا تاریخ ۲۰۰۸.۶  شامل وسایل زیر بود:

هارد ۲۰ گیگابایتی

دسته ی بی سیم

هدستی که به دسته وصل می شد . برای استفاده در Xbox live

کابل Ethernet

و کابل تصویر و صدا آن که نسبت به مدل Core دارای یک حالت Component HD  بود

همچنین اشتراک یک ماه Gold

و اما از تاریخ ۲۰۰۸.۶ به بعد محتویات آن تغییر کرد. و این مدل با محتویات قبل تولید نشد.

دسته ی بی سیم

تغییر هارد به ۶۰ گیگابایتی

هدست به همان صورت قبل

کابل صدا و تصویر هم به همان صورت

کابل Ethernet

و یک ماه اشتراک گلد.

در حقیقت این کنسول فقط  در ۴۰ گیگابایت هارد خود تفاوت نداشت بلکه در مادربرد آن نیز تغییراتی بوجود آمد که در این مورد توضیح کاملی داده خواهد شد اما نکته ی مهم وجود یک خروجی HDMI بود که البته کابل HDMI آن را جدا باید تهیه می کردید.

مدل پرمیوم قیمت متعادلی نسبت به بقیه دارد.

Halo Edition:

این مدل هم اندکی پس از دو مدل اولیه تولید شد و می توان گقت تغییر محسوسی با مدل Premium ‌ نداشت.

تولید این مدل مدت کوتاهی ادامه داشت و متوقف شد. که شامل وسایل زیر بود.

رنگ و ظاهر این کنسول  حال و هوای Halo ‌ داشت و می توان گفت سبز رنگ بود

یک هارد ۲۰ گیگابایتی

دسته ی سبز  رنگ بی سیم

یک پک اضافه به نام Play and Charge که یک شارژ و باتری قابل شارژ داشت به همراه یک کابل که هنگام بازی دستگیره را به کنسول وصل می کرد تا باتری ها شارژ شوند.

کابل صدا و تصویر مانند Premium

کابل Ethernet‌

و یک هدست

و البته همان اشتراک یک ماه Gold

این کنسول از نظر مادربرد مثل پرمیوم های جدید دارای خروجی HDMI  بود.

همانطور که متوجه شدید این مدل تقریبا همزمان با انتشار Halo 3  بود و بیشتر سعی شده بود که بخاطر ظاهرش مشتری جذب کند. و قیمت آن از پرمیوم ها گرانتر بود.

Elite:

این مدل هم بعد از Premium  و Core تولید شد و تغییراتش از نظر داخلی و خارجی بیشتر از Halo بود همچنین کارامد تر.

وسایل موجود در این مدل :

بارز ترین تغییر , سیاه شدن رنگ کنسول بود . این مدل هم دارای خروجی HDMI  است.

تغییر هارد به ۱۲۰ گیگابایت

تغییر رنگ دسته ی بی سیم به سیاه

یک  هدست

کابل صدا و تصویر مثل مدل Premium که البته این کنسول برای خروجی HDMI یک کابل HDMI‌هم در داخل بسته اش بود. و یک کابل جدا برای صدا داشت که در صورتی که از کابل HDMI استفاده می شد برای صدا هم از آن کابل استقاده می شد.

سیم Ethernet

و یک ماه اشتراک Gold

این کنسول نسبت به بقیه قیمت بالاتری داشت مخصوصا در ایران که قیمت آن در اوایل نسبت به بقیه سرسام آور بود . اما به هر حال به خاطر هارد ۱۲۰ گیگابایتیش طرفداران خودش را داشت .

Arcade:

این مدل هم جز آخرین مدل هایی است که تولید شده و طرفداران زیادی به خاطر قیمت پایینش پیدا کرد. قیمت آن حدودا نصف یک ۳۶۰ مدل Elite‌ است. که نسبت به تغییراتی که در وسایل آن بود کاملا به صرفه بود

وسایلی که در این بسته است:

دسته ی بی سیم

یک مموری ۲۵۶ مگابایتی

کابل صدا و تصویر مثل مدل Core می باشد و فقط Composite AV دارد.

۵ بازی ارجینال ارکیدی در یک دیویدی به همراه آن

یک ماه اشتراک گلد

این مدل هم به دلیل تغییر مادربرد نسبت به پرمیوم های ۲۰۰۸ به قبل و Core یک خروجی HDMI‌ دارد.

توجه!

مدل های جدید آرکید دارای حافظه ی ۲۵۶ داخلی هستند.

خب تا به اینجا مدل های مختلف را از نظر ظاهری و وسایل همراه آن تفکیک کردیم. که شما پایه ی قیمت خریدتان را با توجه به این مدل ها تعیین می کنید.

اما فاکتور های مهم دیگر ی هم وجود دارد که موقع خرید مدل مورد نظر باید حتما به آنها توجه کنید.

(Region) رجین کنسول!

کنسول های مختلف با توجه به مناطق مختلف تولید, دارای رجین های مختلف هستند. اما معمولا وقتی که کنسول را کرک می کنند تا بازی های کپی را اجرا کند این فاکتور هم از بین می رود. اما در کنسول PS3 که کپی خور نشده و  ۳۶۰ که کرک شده این اتفاق نیفتاده. البته کارهای مختلفی می توان برای رهایی از این کار انجام داد ولی هیچ کدام به طور کامل رجین را از بین نبرده و فقط می توانند آن را تغییر دهند.

و اما به چرا باید به رجین ۳۶۰ توجه کنیم؟ برای پاسخ به این سوال لازم است بدانید که ۳۶۰ هایی که رجین مختلف دارند تفاوت اصلیشان در بازی هایی که برای آنها منتشر می شود است.

شاید متوجه رجین های مختلف NTSC بر روی تلوزیون خود شده باشید. بازی های ۳۶۰ معمولا برای همه رجین ها منتشر می شوند ممکن است بعضی ها با تاخیر برای رجین دیگر عرضه شوند یا اینکه اصلا منتشر نشوند. برای این که بهتر بفهمید چطور بازی هایی برای رجین های دیگر تولید نمی شوند لازم است انواع رجین ها را بشناسید.

این کنسول دارای ۴ رجین UC و J‌و J-Asia و Pal  است.

رجین J مخصوص کشور ژاپن ‌است.

رجین J-Asia که مربوط به کشور های شرقی آسیا است.

رجین UC مربوط به قاره ی آمریکا می شود.

رجین Pal که این رجین برای اروپا و خاورمیانه و آفریقاست.

(رجین کنسول در پشت جعبه  آن نوشته شده قبل از خرید حتما به آن توجه کنید)

البته در ایران به دلیل بیشتر بودن بازی های Pal به صرفه تر است که کنسول های ۳۶۰ با این رجین را خریداری نمایید اما رجین های دیگر هم کنسول هایشان در ایران است هم بازی هایشان . که به ترتیب پر طرفدار بودن رجین های UC‌.j-asia  و در آخر j

تغییراتی که کنسول ها وجود دارد فقط محدود به این می شود که UC‌و J‌ برق مصرفی ۱۱۰ ولت و ورودی ۱۱۰ ولت دارد و دو رجین PAL و J-Asia  ۲۲۰ ولت که برق مصرفی ایران است.

خب, امیدوارم شما ریجن مورد نظرتان را با توجه به توضیحات داده شده پیدا کرده باشید در ضمن اختلاف قیمت این رجین ها زیاد نیست . در اصل قیمت تمام رجین ها باید یکی باشد ولی معمولا در  ایران رجین Pal وJ-Asia از بقیه ارزان تر است.

۳۶۰ام سه چراغ نشه !؟

حتما شما هم در مورد ۳ چراغ شدن کنسول ۳۶۰ شنیده اید. و حتما شنیدید که به دلیل گرم شدن زیاد دستگاه یا مشکلات دیگر این اتفاق می افتد. ماکروسافت برای این مشکل در سال های مختلف اقدامات مختلفی انجام داده و پیشرفت هایی هم داشته.

اما چطور می توانیم احتمال این خطر را کاهش دهیم؟

ماکروسافت برای جلوگیری از بروز این مشکل طی سال های اخیر با تغییرات در مادربرد و پردازنده ی کنسول خود توانسته تا حدود ۹۹% این مشکل را برطرف کند.

برای این که از این تغییرات مطلع شوید لازم است در مورد نام مادربرد هایی که تا بحال ماکروسافت برای کنسول خود گذاشته اطلاع داشته باشید.

معمولا بعضی از مغازه دار ها خودشان از مدل مادر برد های کنسول هایشان با خبرند اما بهتر است که خودتان با اطمینان کامل مدل آن را بدانید .

توجه !

لازم به ذکر است که مدل های پرمیوم و الیت و ارکید در طی فرایند تغییر مادربردها یکسان بوده اند به این معنی که نام های آن ها در طی این فرایند تغییری نکرده به جز اینکه تولید برخی مدل ها مثل Coreو Halo Edition که به کلی تولیدشان متوقف شد. پس پرمیوم بودن و الیت بودن تاثیری بر روی احتمال خرابی ندارد.

Launch: اولین مادربردی که بروی کنسول های Premium  و Core‌ماکروسافت بود مادر برد لانچ بود ! کنسول های تولید شده از سال ۲۰۰۵ تا ۴/۲۰۰۷ از این مادربرد ها استفاده کرده اند.  این مادربرد ها بدترین کیفیت را در بین بقیه مدل ها دارند خودم یه ۳۶۰ از همین مدل کشته دادم !

Zephyr: مدل بعدی که برای مادربرد های ۳۶۰ گذاشته شد به نام  زفیر بود. این مدل اولین بار روی مدل های اولیه ی الیت قرار گرفت و کنسول های پرمیومی که بعد از نیمه ی دوم ۲۰۰۷  ساخته شدند هم با این مادربرد تولید شدند. آمار خرابی این مدل کمتر از لانچ بوده و  مشخصه ی اصلی آن اضافه شدن خروجی HDMI است.

Falcon: این مادربرد هم به دلیل در صد کمی که هنوز در زفیر ها وجود داشت عرضه شد و توانست تا در صد بالایی خرابی ۳۶۰ را کاهش دهد. مادربرد و پردازنده در این مدل تغییرات عمده ای کردند به طوری که پردازنده های آن ۶۵ نانومتر شده و از اواخر سال ۲۰۰۷ بر روی  انواع کنسول ها یعنی Premium , Elite  و اولین آرکید های تولید شده قرار گرفت.

اما از نظر ظاهر بیرونی چطور بفهمیم که این مادربرد فالکون دارد یا زفیر یا شایدم لانچ ؟

اول از همه تاریخ های تولید گویا ی همه چیز هستند. بعد از آن باید به خروجی HDMI که بر روی برد های زفیر و فالکون قرار گرفت توجه کنید . اما فالکون و زفیر زمین تا آسمان در آمار خرابی باهم تفاوت دارند. پس از کجا بفهمیم  که کنسول فالکون است یا نه ؟

همانطور که گفته شد با تغییرات زیادی که در معماری این مادر برد بود از مهم ترین هایشان ۶۵ نانومتری شدن CPU بود که گرمای کمتر و برق کمتری مصرف می کرد. پس با توجه به برق مصرفی کنسول که پشت آن درج شده می توان به این مساله پی برد که برق مصرفی باید ۱۷۵ وات باشد. یا این عبارت هم در پشت کنسول نوشته شده. Team : FDOU

البته به تاریخ کنسول هم دقت کنید که از سال ۲۰۰۸ به بعد همه ی کنسول ها با این مادربرد عرضه شدند.

تصویری از پورت HDMI

همچنین به  Lot No  توجه کنید

Jasper:

آخرین مدل مادربردی که در حال حاضر بر روی کنسول های ۳۶۰ قرار دارد این مدل مادربرد است که آمار خرابی در آن حدود ۰ رسیده . اما چگونه بفهمیم که مادربرد مورد نظر جسپر است؟!

این مادر برد تقریبا از اواخر سال ۲۰۰۸ روی کنسول قرار گرفت پس می توان با اطمینان گفت که هر کنسولی که تاریخ ساختش از ۱۱-۲۰۰۸ به بعد باشد این مادربرد را دارد و باز هم می گم همه ی مدل ها از این قاعده پیروی کردند یعنی چه Premium  چه Elite  و چه Arcade های موجود در بازار که تاریخ ساختشان ۲۰۰۹ به بعد است به احتمال زیاد این نوع مادربرد را دارند.

نکات دیگر که قابل توجه اند به این ترتیب می باشند.

عبارت Team : FDOU در پشت کنسول درج شده.

برق مصرفی کنسول ۱۵۰ وات شده و کابل اتصال آن هم به کلی تغییر کرده و فقط برای مدل خود یعنی جسپر قابل استفاده است.

یکی دیگر از تغییرات که در مدل آرکید دیده می شود داخلی شدن مموری کارت است که دیگر مموری کارت ۲۵۶ آن جدا نیست و به صورت حافظه ی داخلی است.

تا به اینجا روشی را برای پیدا کردن بهترین مادربرد موجود یعنی Jasper بر روی کنسول معرفی کردیم که شما دیگر نگران ۳ چراغ شدن کنسول خود نباشید.

اما اگر شما خواستید کنسول های قدیمی تر که مادربرد های دیگر روی آن ها قرار دارد را بخرید هم راههایی برای جلوگیری از ۳ چراغ شدن آن وجود دارد که با انجام آن ها احتمال ۳ چراغ شدن تا درصد بالایی کاهش میابد.

در آخر دو تصویر زیر نشان دهنده ی تغییر ورودی ها برق در کنسول است:

Xbox‌ جدیدی که اومده چطوره؟

این کنسول به تازگی تولید شده و با طراحی زیبا و تغییراتی که کرده توجه همگان را به خود جلب کرده است.

تفاوت هایی که این کنسول با بقیه مدل ها دارد فقط در جزئیات است وگرنه هنوز نام آن ۳۶۰ خواهد بود و از نظر سخت افزاری تغییر عمده ای نکرده.

این کنسول که یکی از خبر های بزرگ ماکروسافت در E3 ‌امسال بود با نام Xbox360 250 Gigabyte تولید شده و می توان نام آن را Slim هم گذاشت! همانطور که در تاریخ همه ی کنسول ها چنین اتفاقی افتاده  ۳۶۰ هم یک مدل باریکتر و کوچکتر است. که با توجه به مشکلاتی که داشت باید تا عرضه ی آن که ۲۵ تیر است صبر کنیم و ببینیم کوچکتر شدن آن به ۳ چراغ شدن و تهویه ی آن آسیبی خواهد زد یا اینکه ماکروسافت اینبار به این نکات توجه کرده.

در مورد سخت افزار آن و کرک شدن این مدل هم باید صبر کنیم تا مشخص شود که آیا تغییری نسبت به آخرین مدل های موجود در بازار تغییری کرده است یا نه. چون کرک شدن کنسول ها با توجه به مدل درایو های DVD‌آنهاست و تقریبا در هر مدل جدید یک درایو جدید هم روی آن گذاشته شده و مدتی بعد کرک آن پیدا شده .

همچنین مادربرد این کنسول هم منتظریم که ببینیم چه تغییراتی کرده است. اما فعلا تغییراتی که در ظاهر دیده می شوند به این ترتیب می باشند:

اولین و مهم ترین تغییری که به نظر می رسد ۲۵۰ گیگابایتی شدن هارد است. و نکته ی قابل توجه داخلی شدن Internal شدن هارد آن است که تفاوت عمده ای هم با بقیه مدل ها که هاردشان به راحتی قابل تعویض و جدا کردن بود دارد.

تنها کنسولی که تا بحال تولید شده و از فناوری Wifi داخلی بر خوردار است همین مدل است که اتصال به شبکه ی اینترنتی Live را ساده تر کرده و در کل می توان گفت که اتصال از طریق وایرلس را به ارمغان آورده.

پشتیبانی از سیستم Kinect :

این سیستم که آخر سال میلادی امسال با استفاده از دستگاه Kinect قابل استفاده خواهد شد. که به این معنی است که کنسول قابلیت اتصال به kinect را به صورت داخلی در خود دارد.

لازم است توضیحی در مورد ناتال هم داده شود:

اسم آن به kinect  تغییر یافته. اما شاید اکثریت آن را با نام ناتال شنیده باشند.

این سیستم چیزی شبیه به کنسول Wii است با این تفاوت که دسته ای در کار نیست و می توان گفت سیستمی کاملا جدید است که شما جلوی آن می ایستید و با سنسور های خود حرکت شما را تشخیص می دهد که باعث آزادی عمل بیشتر در بازی ها می شود.

لازم به ذکر است همانطور که گفته شد این و سیله آخر سال میلادی امسال عرضه می شود.

اما از تغییرات دیگر در این مدل جدید

۵ پورت یو اس بی دارد. دوتا در جلوی کنسول و ۳ تا در پشت

کابل و خروجی HDMI به همراه کابل AV و کابل صدای Optical

دکمه ی لمسی برای روشن کردن کنسول و خروج درایو

صدای کمتر و برق مصرفی کمتر

تغییر پردازنده به ۴۸ نانومتری

قیمت کنسول ۲۹۹ دلار اعلام شده.

————————————

نکاتی که در پایان لازم است یاد آوری کنم

در حد امکان ۳۶۰ هایی که تاریخ تولید جدیدتر دارند را خریداری کنید.

مدل Core و  Premium  با هارد ۲۰ گیگابایت تولید نمی شوند.

تمامی قطعاتی که بر روی یک کنسول نیست جداگانه در بازار موجود هستند.

Premium  و Elite ‌و Arcade ‌مدل هایی هستند که در حال حاضر در بازار موجودند و از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی ندارند و این طور نیست که مثلا الیت احتمال ۳ چراغ شدنش بیشتر باشد و ارکید ۳ چراغ نشود.

در هر صورت امکان بروز این مشکل وجود دارد و با اینکه تا به حال در مادربرد های فالکون به این مشکل زیاد دیده نشده ولی مشکل ۳ چراغ شدن دلایل زیادی می تواند داشته باشد .

در آخر هم بگم که فعلا فکر خرید مدل ۲۵۰ گیگابایتی را تا یکی دو ماه آینده نکنید.

اگر سؤالی درباره کنسول‌های بازی دارید، می‌توانید آن را در تالار پرسش و پاسخ گویا مطرح کرده و پاسخ خود را از نویسندگان و کاربران گویا دریافت کنید.

soal-header

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
371 دیدگاه
 1. فضول می‌گوید

  ممنون، الان دیگه مطمئن شدم که PC بهترین گزینه برای بازی های ویدئویی هست و هیچ کنسولی به گرد پای PC هم نمیرسه… Only PC

  1. سپهر خيري می‌گوید

   با اینکه خودم یه ۳۶۰ کشته دادم و به PC روی آوردم ولی به این نتیجه رسیدم که فعلا تو ایران ۳۶۰ بهترین گزینس.( با توجه به امکانات قابل استفادش تو ایران و ارزونی )

 2. ميثاق جراحي می‌گوید

  خیر pc فقط برای هر کاری جز بازی خوبه و بهترین انتخاب برای اینکه بخواید شب و روز بازی کنید قطعا و مطمئنا همین کنسول xbox360 هست که هیچ رقیبی رو دستش نیست !

  1. mehdi می‌گوید

   behtarin PC hastesh. alan dige daste microsoft xbox360 wireless for windows ham umade ba suporte kamel bazi haye jadid. shoma ye systeme ghavi dashte bashin hameye bazi ha ro mitunid ba balatarin gerafik bazi konid ke xbox be gardesham nemirese . masalan baziye btf3 balatarin gerafik ro ru pc dare ya bazi haye dige. gerafike 2G ke 400 toman gheymateshe ba ejrai ke dare kojao gerafike 512 xbox koja !!!!!!!!!!!!!!!

  2. mehdi می‌گوید

   in system pc tamame bazi haro javab mide alan ke hich ta chand sale ayande ham javab mide kamel.
   cpu: core i7 2600k
   ram: 8G
   vga: radeon hd 6950 2G

  3. x_man می‌گوید

   نه اگر بشینی ۱ ۲۴ ساعت باهاش تو همون روز اول بازی کنی خراب میشه من تجربه اش را دارم ولی اگه بخوای سالم بمونه تا ۲ الی ۳ سال باید وقطی ۲ ساعت بازی کردی ۱ ساعت هم خاموشش کنی و بعد از ۱ ساعت دوباره بشینی سرش

  4. محمدرضا می‌گوید

   جدا اینجوریه؟!!!!!!!! من میخواستم بخرم.

 3. میترا می‌گوید

  هارد دیسک واقعا لازمه؟ ویشه بدون.اون.بازیوکرد؟

  1. سپهر خيري می‌گوید

   نه . هارد دیسک اصلا چیز ضرروری نیست برای بازی کردن. شما می تونید با یک آرکید شروع کنید که خودش ۲۵۶ مگابایت حافظه داره یا اگر ۳۶۰ مدل دیگه ایش رو خریدید می تونید یه مموری ۲۵۶ بخرید که سیو هاتونو توش بریزید

 4. ميثاق جراحي می‌گوید

  اقا سینا من خودم الان ۳ سال ارکید دارم . من خودم پیشنهاد میدم از همین نوع بخری چون هم ارزون تره هم بیشتر می مونه و اصلا داغ نمی کنه

 5. سینا می‌گوید

  من میخوام یکیشو بخرم، بهم بگین کدوم مدلش به صرفه تره و اینکه مشکل داغ شدنش تا چه حد دردسر ساز میشه…!
  ممنون

  1. سپهر خيري می‌گوید

   شما اگه می خوایید کم خرجتون در بیاد یه ارکید بخرید برای مشکل گرماییش هم تا جایی که می تونید سعی کنید تاریخ ساختش به روز باشه
   کاش مقاله رو می خوندی توش همه رو توضیح دادم 🙂

  2. سینا می‌گوید

   درسته خوندمش ممنون! حتما توی خریدم از راهنمایی های شما استفاده میکنم.

 6. سینا می‌گوید

  ممنون میثاق جان از راهنماییت، من خودم همیشه با PC بازی میکنم، میخوام بدونم اون چیزی که توی XBOX میبینم با چیزی که توی PC دیدم تا حالا یهو دلمو نزنه!!! یعنی میخوام بدونم فضای بهتری در اختیارم میذاره چه گرافیکی چه سرعت!

  1. ميثاق جراحي می‌گوید

   خواهش می کنم دوست من
   xbox360 از Directx 10 پشتیبانی می کنه و بازی ها را با Shader model 4 پردازش می کنه و من فکر می کنم کاملا با بازی های الان PC اگه مقایسه کنی و بازی های PC را رو بهترین حالت گرافیکی قرار بدی میشه Xbox360 !

   تنها چیزی که ممکنه برای خیلی ها سخت باشه کنترل هست چون که تو ایران اکثرا با pc و با موس و کیبورد بازی می کنند و شاید تا بخوان با کنترل اون اشنا شن کمی زمان ببره

 7. میلاد می‌گوید

  مطلب خوبی بود. بهترین کنسول در بازار ۳۶۰ هست که میشه گفت برای کسانی که به کنسول علاقه دارن بهترین گزینه است…
  تازه این جدیده با وایفای اومده دیگه کسانی که نیاز به نت هم دارن فکر کنم بتونه جوابگو باشه… نه؟

 8. مهدی می‌گوید

  سلام.من الان یک پی سی خوب دارم ولی چون بازی های پی سی تو ایران زیاد مشکل کراک دارند و بازیها دیر یا اصلا نمیاد می خام یک باکس ۳۶۰ بخرم.سوال اینکه ایکس باکس به مانیتور کامپیوترم وصل می شود؟ و اگر شد صدا رو چی کار کنم؟
  ممنون

  1. shahab می‌گوید

   سلام من اول از ps2 j شروع کردم خوب بعد من واسه مشکلم رفتم به بازار رو یه تبدیل به نام combo tvbox خریدم که پشتش خروجی مانیتور داره با خروجی صدا میتونه مشکلتو حل کنه قیمتشم ۱۰-۱۲ تومن

 9. k می‌گوید

  mashalah mohkam goozidi

 10. محمد360 می‌گوید

  باسلام.من مقالتونو خوندم من الان x box ندارم ولی به فکر خریدش افتادم لطفا یه مدلی رو به من معرفی کنید که نه داغ کنه و گرافیک خوب و قیمت مناسبی داشته باشه.وبگویید بهترین مکان برای خرید کجاست.
  باتشکر

  1. سپهر خيري می‌گوید

   الان بهترین گزینه با شرایطی که گفتید یک ۳۶۰ آرکید هست که تاریخ ساختش تا جایی که امکانش هست جدید باشه یعنی ۲۰۱۰ یا اواخر ۲۰۰۹
   این ۳۶۰ مادربردش جسپر هست و مشکل گرم شدن ندارد الان توی بیشتر کلوپ های ۳۶۰ از این مدل استفاده می کنند. که ۲۵۶ مگابایت حافظه برای ذخیره سیو هاتون داره و هارد جدا گانه اگر لازم شد می تونید بعدا بخرید. (‌هارد اصلا ضروری نیست)
   قیمت این مدل الان چیزی حدود ۲۵۰ تومن هست و دست دوم سالمش رو هم تا ۱۶۰ ۷۰ میشه پیدا کرد

  2. الی می‌گوید

   کاملا با مهربونی جواب دادین به همه! آفرین به شما
   خیلی استفاده کردم از مطالبتون مرسی

 11. Babak می‌گوید

  man az tozihate shoma besiar mamnonam
  vali man ye soali dashtam aval inke in xbox360 arcid be monitor pc nasb mishe va dovom in ke in konsool ta chand sal pasokhgooo bazihaye jadid ast
  ba tashakor az shoma

  1. سپهر خيري می‌گوید

   والا برای وصل کردن به LCD یه کابل های مخصوصی داره شما تبدیلش رو بخری مشکل حله
   ولی مانیتورای Crt‌ یکم مشکل بیشتر و یه تبدیل های دستی داره + تبدیل های LCD‌که حدودا ۳۰ ۴۰ تومن خرجش میشه
   تا سال ۲۰۱۴ ۲۰۱۵ فکر کنم بازی های جدیدبرای ۳۶۰ بیاد

 12. امیر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید وسپاس از مطلب بسیار خوب ، جامع و کاملتون .
  فقط سؤالی که برای من باقی مونده اینه که مدل ارکید برای سیو کردن یه بازی از وسطش میتونه جواب بده . منظورم اینه که مثلا شما دارید یه بازی مثلا ۱۰ مرحله ای رو انجام میدید و تا هشتم رفتید و خسته شدید ، آیا این کنسول میتونه مرحله هشتم رو برای شما سیو کنه که وقتی خواستید دوباره برید سراغ این بازی مجبور نشید از اول شروع کنید ؟
  یه مورد دیگه و اون اینه که این اختلاف قیمت حدود ۱۰۰ تومن فقط برای خاطر یه هارد هستش ؟ که البته اونطور که من فهمیدم کاربرد خاصی هم نداره .
  ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید . میخوام برای تولد دخترم بخرمش .

  1. سپهر خيري می‌گوید

   سلام
   خوشحالم که مقاله ای که نوشتم تونسته مفید واقع شده.
   در جواب سوالتون بگم که مدل های جدید آرکید ۲۵۶ مگابایت حافظه ی داخلی دارند و شما می تونید با این مقدار حافظه کلی بازی سیو کنید . سیو هر بازی فکر نکنم بیشتر از ۱۰ مگابایت بشه تازه خیلی کمتر هم هست.
   بله شما می تونید برای بازی که دارید می کنید چندتا سیو مختلف داشته باشید اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم.
   می تونید هر مرحله که رفتید جلو سیو کنید یک بازی رو . البته به بازی هم بستگی داره طریقه ی سیو کردنش ولی در کل مشکلی نیست می تونید سیو کنید.
   بله هارد ۶۰ گیگابایتی اختلاف قیمت بین مدل آرکید و پرمیوم هستش . توی هارد شما می تونید فیلم موزیک بازی بریزید و اگر از شبکه ی Live ‌استفاده کنید و بخواهید دانلود هم بکنید خیلی بکار میاد.
   در ضمن اگر می خواهید مدل آرکید بخرید حتما سال ساختش بالا ۶/۲۰۰۹ باشه . قیمتشم چیزی حدود ۲۵۰ . البته دقیق نمی دونم قیمتش چقدره ولی بیشتر نیست

 13. امیر می‌گوید

  ضمن تشکر از جواب سریع و خوبتون یه سؤال دیگه داشتم .من یه هارد اکسترنال مارک seagate دارم با حجم ۵۰۰ گیگ که با USBبه کامپیوتر یا هر چیز دیگه ای که USB خور باشه میشه وصلش کرد . حالا سؤال من این هستش که از این هارد اکسترنال میشه به عنوان هارد برای مدل ارکید استفاده کرد و بازیها رو بطور کامل توش ریخت ؟ چون ایجوری اونطور که من فهمیدم هم سرعت لود شدن بازیها بیشتره هم بیصداتره و هم اینکه عمر لنز دستگاه بالاتر میره .
  پیشاپیش از جواب و حسن توجهتون سپاسگزارم .

  1. سپهر خيري می‌گوید

   راستش در این زمینه زیاد اطلاعات ندارم
   ولی میشه مثلا یک فلش به USB نصب کرد و با داشتن یک آپدیت که اسمش رو نمی دونم روش سیو و بازی و همه ی چیزایی که توی هارد خود ۳۶۰ میشه ریخت رو بریزی
   البته چندجا هم خوندم بجای فلش از هارد اکسترنال استفاده کردند و جواب گرفتند.
   پس در جواب سوالتون باید بگم بله میشه .
   و در مورد بهتر شدن سرعت بازی ها بله چون یک مقدار از فضای حافظه ی وصل شده اشغال میشه و یه جورایی Cache ‌بالا تر می ره ولی در مورد بهتر شدن لنز چیزی نشنیدم.
   پس همونطور که گفتم میشه و کار زیاد سختی هم نباید باشه . و وقتی آپدیت رو گرفتی و هارد رو وصل کردی بقیه کاراشو از توی تنظیمات کنسول درست کنی مشکل حله !

 14. hamid می‌گوید

  ba salam va khaste nabashid.mikhastam beporsam ke dastehaye pc ke usp hastan ba konsol vasl mishan ya na

  1. سپهر خيري می‌گوید

   na

  2. سینا می‌گوید

   یعنی هیچ گیم پدی به جز گیم پد مخصوص خودش کارایی نداره؟؟؟

  3. سپهر خيري می‌گوید

   یعنی هیچیه هیچی ! اقای Hamid ‌یا سینا ؟!

 15. سینا می‌گوید

  حالا این چه سیاستی بود که مایکروسافت یه دونه دسته بذاره که ما رو اینطور آواره کنه؟ راستی بعضی بازیها هم روی کنسول ران نمیشه! دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟

  1. سپهر خيري می‌گوید

   اره دیگه .
   ۱۰۰تا دلیل می تونه داشته باشه
   ریجن دستگاه با بازی یکی نباشه
   بازی خوب کپی نشده باشه
   آپدیت های لازم نصب نشده باشه
   ….

 16. gamer20 می‌گوید

  سلام
  خسته نباشی عزیز
  آقا اگه میشه واسم توضیح بدین اگه تلوزیون اچ دی بگیرم چجوری میشه
  با کابل hdmi هم تصویر گرفت هم صدا
  آخه شنیدم تو اکس باکس این مشکل صدا از طریق کابل hdmi خیلی شایع هست.اگه میشه به ایمیلم جواب بدین.
  ممنون.از شما بابت مقالتونم که زحمتشو کشیدین سپاسگذارم

 17. gamer20 می‌گوید

  سلام
  بابا یکی کمک کنه
  رفتم کابل hdmi خریدم الان وصل میکنم نه تصویر دارم نه صدا
  هی یه تصویر میاد و میره مشکل از کجاست
  کمکککککککک
  نگین xbox مشکل داره که سکته میکنم

  1. سپهر خيري می‌گوید

   متاسفم دوست عزیز نمی دونم مشکل شما چیه !
   ولی برای اینکه از سلامت کنسول مطمئن شید یکبار با کامپنت ها وصل کنید . در این صورت معلوم میشه یا تلوزیون یا کابل یا پورت HDMI مشکل داره
   که احتمال زیاد یا کابل یا تنظیمات تلویزیون

 18. حامد می‌گوید

  سلام
  با تشکر از توضیحات کاملتون
  راستی من تو وبلاگ http://msxbox360.blogfa.com دیدم که یه وسیله جدیدی به اسم اومده که میشه از طریق اون به xbox 360 موس و کیبورد و دسته playstation رو وصل کرد و بازی کرد می خواستم بدونم که این وسیله واقعا کار میکنه و میشه بازی های xbox 360 رو با موس و کیبورد بازی کرد؟

 19. حسين می‌گوید

  سلام از مقاله بسیار عالی تون ، قیمت هارد ۶۰ یا ۱۲۰ برای ۳۶۰ چنده ؟
  لطفا بگید چه فرمت هایی از فیلم را اگر در هارد بریزیم یا روی دی وی دی کنسول بگذاریم دستگاه جواب میدهد آیا avi را هم ساپورت میکنه ؟
  درضمن اگر در فلش ما فیلم باشه dat یا vob یا avi آیا میشه با وصل کردن فلش به usb دستگاه اون رو اجرا کرد ؟ با تشکر فراوان

  1. سپهر خيري می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   در مورد قیمت هارد باید بگم که نمی دونم . ولی اگر شما یک هارد لپ تاپ بگیرید میشه با یکسری تغییرات ( و البته قاب هارد اصلی لازمه )‌ جایگزینش کنید . که در این صورت خیلی ارزون تر براتون در میاد . قصد دارم در مورد آموزش کار های سخت افزاری ۳۶۰ یه مقاله بنویسم . شاید این مورد رو هم مطرح کردم .
   اما در مورد سوال دیگرتون فرمت Avi با داشتن یک آپدیت قابل اجراست . فرمت WMV و DVD قابل اجراست .
   فرمت Dat ‌فکر نکنم ! vob رو هم نمی دونم.
   در مورد USB هم آپدیتاشو باید داشته باشید .

 20. farzad می‌گوید

  راه درست شدن ایکس باس سه چراغ رو می خواستم

  1. سپهر خيري می‌گوید

   سلام !
   به موقع این حرف رو زدی !
   اول از همه باید بگم دست نگه دار تا دو سه روز دیگه یک مقاله ی کامل در این مورد منتشر می کنم تو گویا ای تی

 21. حسين می‌گوید

  سلام و تشکر ؛ میشه بازیهای ۱ xbox را روی ۳۶۰ گذاشت و بازی کرد ؟ احتیاج به کار خاصی داره یا نه ؟

 22. sina می‌گوید

  سلام در مورد بانه تا بحال شنیدید؟ همین شهر لب مرزی ایران که وسایل برقی رو خیلی خیلی ارزون میفروشند…پسر عمم هم یه xbox 360 مشکی پیانویی خریده از اونجا۳۴۲۰۰۰ تومان و فعلاً که خوبه!!! به نظر شما خرید این کنسول از اونجا صحیح هست یا نه؟(راستی یکی از دوستام هم یه psp اسلیم ۲۰۰۰ خریده از اونجا (بانه) ۱۸۰۰۰۰ تومان که تهران قیمت گرفته بود ۲۷۰۰۰۰ تومان )من منتظر جوابتون هستم

  1. سپهر خيري می‌گوید

   سلام
   درباره ی موردی که گفتید .
   اولا قیمت ۳۶۰ که گرفته فکر نکنم زیاد تفاوت کنه
   کلا دیگه قیمت ها اونفدر تفاوت نداره !
   دوما PSP‌ که گرفته کرک شده ؟
   فکر نکنم اونایی که سالم و قابل کرک باشند رو این قیمت بدن
   کلا شما فکر نکن که تازه این شهر رو پیدا کردی .
   خیلی وقت پیشا چرا میشد خیلی چیزا رو ارزون تر پیدا کرد ولی االان اکثر جنسا بی کیفیت یا با قیمت بازار هست

  2. sina می‌گوید

   اگه منظورتون از کرک شدن کپی خور دائم هست که بله این رو داره تازه رنگش هم سفید و خیلی خوشگله!!! کیفیتش هم خیلی بالاست.تازه بازی هایی مثل شیفت یا گاد آف وار و… که گرافیک بالا داند رو هم پخش میکنه!! اگر یه مدل آکید xbox رو بخرم تا چه قیمتی می ارزه؟ تهران ۲۵۰۰۰۰ تومنه؟راستی جی تی ای ۷ هم رو x نصب میشه؟ امکان داره گاد اف وار ۳ روی x بیاد؟

 23. sina می‌گوید

  راستی دسته ی اورجینالش چنده؟ قیمت بازی های pal چطور؟چندند؟

  1. سپهر خيري می‌گوید

   دسته حدودا ۳۰ تومن هست
   بازی ارجینال هم اگه پیدا کنی از ۴۰ تا ۷۰ ۸۰ تومن
   پال و غیر پال هم فرقی نداره

 24. حسين می‌گوید

  نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور نصب کردنXbox 360 به مانیتور
  سلام تو این آموزش میخوام نحوه ی وصل کردن کنسول Xbox 360 رو به مانیتور بهتون بگم. این کار طرفدارها و مخالف های خودش رو داره، مثلا ممکنه یکی بگه بازی با مانیتور حال نمیده، چون صفحه کوچیکه ! یا برعکس یکی بگه این روش خیلی خوبه، چون حداقل تلویزیون اشغال نمیشه و با خیال راحت تر میشه بازی کرد ! روی هم رفته باید بگم که این روش خیلی مفیده ! چون زمانی که این کار رو انجام میدید، نه احساس کوچکی صفحه بهتون دست میده، و نه اینکه تلویزیون ساعت ها به اشغال شما در نمیاد !!
  اگه فکر میکنید این روش فقط برای مانیتورهای خفن و پیشرفته است، سخت در اشتباه اید، چون با در پیت ترین ( نه خیلی دره پیت !!! ) مانیتورها هم میشه این کار رو کرد و با وصل کردن کنسول و بازی کردن با اون لذت برد ! تو این روش شما میتونید مانیتوررهای CRT, LCD یا HD-TV رو به کنسول وصل کنید !
  خوب برای شروع یه سرس لوازم هست که باید بخرید !!
  لوازم مورد نیاز :

  ۱ – کابل VGA مخصوص کنسول Xbox 360. ( برای خرید همین جمله رو به مغازه دار بگید، کافیه توجه کنید که از این کابل ۲ نوع وجود داره ! منظور من از ۲ نوع، جنس نیست، بلکه بسته بندی کابل هستش ! که در کیفیت تفاوت چشم گیری با هم ندارند . به نظر من همون کابلی رو که جعبش سبز و مقوایی هست رو خریداری کنید، چون کابل دیگر رو بخاطر بسته بندی گول زننده با قیمت بیشتری دست مشتری میدن !

  ۲ – مبدل دو سر ماده برای کابل VGA. شاید حساسترین و مهمترین قطعه، همین باشه !! این قطعه ی کوچک و در عین حال بسیار کارا باعث میشه که شما در عین حال دو سر کابلها ( یکی مانیتور و دیگری کابل کنسول ) رو به هم وصل کنید. این رو باید از جاهایی که لوازم کامپیوتری میفروشن، بخرید.

  حالا اول از همه کنسول رو در یه جای خوب و ثابت در کنار مانیتور قرار میدید. به محل تهویه ی کنسول دقت زیادی بکنید، مثلا زیر میز کامپیوتر نذارید بعد یه پنکه بذارید جلوش بگید کنسول خنک میشه !! بدترین کار همین قرار دادن پنکه در مقابل کنسول هست ! چون وزش مستقیم باد خنک، ممکنه به کنسول صدمات جدی بزنه !
  دوم کابلی رو که خریدید رو به مبدل وصل میکنید. الان کابل شما آمادست برای وصل شدن به مانیتور، پس سر دیگه رو به کابل مانیتورتون وصل میکنید. فقط توجه کنید که قبل از این کار، از خاموش بودن کنسول و مانیتورتون اطمینان حاصل کنید !
  مرحله ی آخر، نصب کردن سیم مربوط به اسپیکر هاست. به این ترتیب که کابل VGA ایی که خریدید، دو تا سیم قرمز و سفید بهش وصله، پس اونا رو به پشت اسپیکرتون وصل میکنید

  1. سپهر خيري می‌گوید

   مرسی
   واقعا بدرد بخور بود

   هردو مقاله ای که گذاشتید

 25. حسين می‌گوید

  سلام استفاده از فیلم و آهنگ های کامپیوتر در ایکس باکس ۳۶۰
  وسایل مورد نیاز :
  ۱.کامپیوتر
  ۲. Xbox 360
  ۳.کارت شبکه
  ۴.کابل Ethernet(درهنگام خرید Xbox 360 در جعبه ی Xbox موجود می باشد.)
  طریقه ی اتصال:
  یک سر کابل را به پشت Xbox وسر دیگر آن را به کامپیوتر وصل می کنید.
  در کامپیوتر این سیر را دنبال کنید.
  start>control panel>network and internet connections>network connections
  روی Local Area Connection راست کلیک کنید و گزینه ی Properties راانتخاب کنید.
  در لبه ی General و در :this connection uses the following items
  بر روی(internet protocol (TCP/IP دوبل کلیک کنید در صفحه ای که باز می شود use the following IP address را روشن کنید و این اطلاعات را وارد کنید:
  IP Address: 192.168.0.1
  Subnet Mask: 255.255.255.0
  Default Gateway: 192.168.0.2
  در هر دو صفحه ی باز شده گزینه ی OK رو کلیک کنید.
  سپس وارد Xbox شده بهsystem settings>network settings>configure network در لبه ی basic settings کادری را که به IP مرتبط می شود انتخاب کنید manual را انتخاب کنید سپس این اطلاعات را وارد کنید :
  IP Address: 192.168.0.2
  Subnet Mask: 255.255.255.0
  Default Gateway: 192.168.0.1
  حالا media player 11 رو باز کنید تو لبه ی media sharing- library رو انتخاب کنید این آدرس رو بهش بدین: Xbox@192.168.۰.۲ و بعد OK رو کلیک کنید .
  سپس بذارید connection Xbox رو تست کنه
  حالا می تونید آهنگ عکس وفیلم های رو کامپیوترتون رو با Xbox مشاهده کنید ولی نمی توانید کپی کنید

  1. سپهر خيري می‌گوید

   در ضمن دوستان عزیزی که مقاله رو می خونید .
   در مورد ۳ چراغ شدن Xbox ‌۳۶۰ هم یک مقاله ی کامل نوشتم که فقط منتظرم عکس هاش جور بشه
   به زودی توی گویا آی تی منتشر می شه و توصیه می کنم حتی اگر کنسولتون مشکلی نداره بخونیدش

 26. sina می‌گوید

  آخرین قیمت آرکید در تهران چنده؟؟؟ قیمت آبان…بانه قیمت داده ۲۱۵۰۰۰

  1. سپهر خيري می‌گوید

   فکر کنم جواب شما رو یکبار کامل دادم
   شما فکر نکن که جای خاصی رو پیدا کردی که می تونی کلی سود کنی (‌دلایلش رو هم گفتم )
   الان فکر کنم قیمت آرکید ۲۳۰ این حدود ها باشه

  2. sina می‌گوید

   ببخشید اگه ناراحتتون کردم بخدا قصد بدی نداشتم…آخه من هزینه کافی برای خریدشو ندارم ولی علاقه زیادی دارم به داشتنش بخاطر این یکم کنجکاو بودم…بازم عذر میخوام اگه ناراحتتون کردم!

  3. سپهر خيري می‌گوید

   نه بابا ناراحت چیه !
   شما اگر یه کنسول ساخت ۲۰۰۹ تمیز پیدا کنی که خراب هم نشده باشه می تونی با قیمت پایین تر ۳۶۰ داشته باشی .
   یه جورایی میشه گفت که اگر ۲۰۰۹ تمیز پیدا کنی احتمال ۳ چراغ شدنش خیلی کمه ( یعنی ربطی به دست دوم بودنش نداره !‌)

 27. حسين می‌گوید

  سلام رفتم assassin 2 رو بخرم گفت که xbox360 کپی خور شده ، بازی های جدید را باز نمی کند باید منتظر upgarde جدید باشیم نظرتون چیه ؟؟

 28. sina می‌گوید

  تهران قیمت کردم همه جا آرکید ۳۲۰-۳۳۰ بود یه جا هم ۲۸۰……………..اون ۲۸۰ ایم گفت چون از بانه میاره ارزونتر میده…

 29. amir می‌گوید

  با سلام
  میخواستم بپرسم آیا مدل آرکید حافظه داخلی هم داره؟
  با تشکر

  1. سپهر خيري می‌گوید

   بله . شما اگه از سری های جدید بخرید حافظه ی داخلی داره . نمی دونم هم تو مقاله این موضوع رو گفتم هم توی نظرات ! لطف کنید حداقل به سر فصل های مقاله یک نگاه بندازید توی قسمت مورد نظر حتما جوابتون رو پیدا خواهید کرد

 30. حسين می‌گوید

  سلام آرکید با مادر برد جاسپر ساخت ۲۰۰۹ به بعد سری های جدید دارای ۳۴۰ مگابایت حافظه داخلی است.

 31. مهدی می‌گوید

  سلام
  من یه مانیتور ال سی دی ۲۲ برای کامپیوتر گرفتم که پورت اچ دی تم ال هم داره حتی خروجی هدفون حالا میخوام بپرسم که میگن اگه با کاب اچ دی ام ال وصل کنم فونتاش ریز نشون میده؟چقدر سایز فونتش؟و صداش در میاد چه جوری مانیتور من هم full hd هم است.

  1. سپهر خيري می‌گوید

   مانیتورت مبارک !
   شما منظورت برای Xbox بود ؟
   اگر برای Xbox که با کابل وصلش کن مشکلی پیش نمیاد !
   اگه برای PC به قسمت Display مراجعه کنید . اونجا میشه اندازه ی فونت ها رو بزرگ تر کنید .
   برای صدا هم خوب ببینید ورودی و خروجی صداش کجاست دیگه !

  2. شایان می‌گوید

   HTML نه این زبانه وب نویسیه HDMI

 32. nariman می‌گوید

  salam aya mishe ba xboxe elite copy khor shode online bazi kard va etefaghe badiyam vaseye dastgahet nayofte , (albate ba cd copy)

 33. قاسم می‌گوید

  سلام دوستان خسته نباشد
  ۱- من می خواهم تازه ایکس باکس بخرم به نظر شما ایکس باکس بخرم یا پلی استشین۳
  کدام بهتر است چرا؟
  ۲- کدام ایکس باکس را بخرم بهتر است.
  ۳-قیمت بازی ایکس باکس چنده و آیا بازی های آن به روز است و کیفیت دارد.
  با تشکر از همه لطفا مرا راهنمایی نمایید.

  1. شایان می‌گوید

   ایکس باکس هم خشکل تره هم بازیاش همون بازیایی هستن که برا کامپیوتر میاد و به خواطره ضعفه کامپیوتر یا پرش دارن یا اجرا نمیشن الان اگه بخوای ی ایکس باکس ارزون بخری ۵۰۰ تمن برات تموم میشه

 34. MANI می‌گوید

  با سلام میخواستم بدونم اصلی ترین تفاوت ARCADE و ELITE چیه واین که ARCADE رنگ مشکی هم داره یا فقط سفیده؟اگه بحث پولش نباشه شما کدومو پیشنهاد میکنید؟ ARCADE یاELITE ؟ با تشکر

  1. شایان می‌گوید

   ارکید خیلی سادست ولی الایت بازم از اون بهتره ولی اگه میخوای بخری بهتره اسکیم بخری که راحت باشی

 35. arshia می‌گوید

  salam doOste aziz mikhastam vase bazi rikhtan be jayie hard mishe dakhele felash rikht ??age mishe raveshe karo behem begid mamnoOnam??niaz be apdeit nadare ke?

 36. امین می‌گوید

  سلام
  ممنون از مقاله بسیار مفیدتون!
  یک سوال داشتم آیا بازی ها رو تو هارد میریزند و بعد اجرا میکنند؟ چه مزایایی داره این کار؟ یا اینکه اصلا نیازی بگرفتن ایکس باکس با هارد نیست. من میخوام فقط بازی کنم نه اینکه با ایکس باکس آهنگ و … گوش بدم.

 37. حسن می‌گوید

  سلام چند تا سوال داشتم: (حتما جواب بدید)

  ۱-اگه هیچ وقت xbox مون رو آپدیت نکنیم مشکلی در اجرای بازی ها پیش میاد؟
  ۲-وقتی xbox رو به مانیتور LCD وصل کنیم تنضیمات خاصی برای اجرای بازی تو کامپیوتر باید انجام بشه یا خیر؟
  ۳-اگه بازی های xbox رو تو مانیتور LCD اجرا کنیم از سرعت بازی و صحنه هاش کم میشه یا اینکه بطور عادی هست مثل تلویزیون؟
  ۴-برای خرید xbox بین مدل های Elite & Arcade کدام بهتر است؟
  در ضمن سایت خوبی هم دارین

 38. شهریار می‌گوید

  ایکس باکس من سه چراغه شده چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

 39. شهریار می‌گوید

  toro khoda javab bedin

 40. حامد می‌گوید

  سلام.من فردا XBOX360 ARCADE میخرم،دعا کنید برام که هیچ مشکل فنی نداشته باشه.

 41. mehdiAA می‌گوید

  سلام مطلب سایت عالیه اما یک کمک میخوام من میخام کلوپ بازی راه بندازم ۱۰ XBOX میخام بخرم اما از بانه میخام بخرم اما بعد عید (بخاطر گرونی)حالا نظر شمارو میخام
  ۱.XBOX های تو بانه کپی خور هستن (اگر نیستن چطور میشه کپی خور کرد هزینش چقدره)
  ۲.کدوم رجین رو بگیرم
  ۳.کدوم مدل دستگاه رو بگیرم (بین ELITE ,ARCADE شک دارم)
  ۴.هزینه اپدیت چقدره و میشه اینج(تهران) اپدیت کرد
  ۵.مشه هارد ARCADE یا ELITEرو ارتقا داد تا بازی رو رویه هارد ریخت و با CDمعمولی اجرا کرد مثل
  PC3
  ۶. سیدی XBOX گرونتره یا PC3
  ۷.ممنونم از شما

 42. محد می‌گوید

  سلام راسه که ایکس باکس اشعه داره؟دسته ی بیسیمش چقدر است می ارزه یک الایت بخرم

 43. ارش می‌گوید

  سلام من یک ایکس باکس kinectمی خوام بگیرم رهنمایی کنید.ارزون بدون داغ کردن و اینکه ازکجا بخرم و بدون دسته مرسی

 44. اسماعیل می‌گوید

  آقا منم می خوام بخرم فقط موندم کدوم لطفا راهی جلوی پام بزارین

 45. mohsen می‌گوید

  migam mishe gheymatashoono bezarin mamnoon misham age bem beginnnnnnnnnn.

 46. farshad می‌گوید

  mamnon az komakaye ziyadeto man mikham xbox 360 arcade bekharam vali ye soal ham daram ke hard bedarde che kari mikhore bazam tashakor mikonam

 47. ali می‌گوید

  سلام ممنون از مطلب خوبتون.
  من تا حالا ایکس باکس نداشتم و تازه می خوام یکی بخرم.
  پولش برام مهم نیست.
  به نظر شما مدل slim را بخرم؟چون جدیدترین هست می گم.
  میشه زحمت بکشید بگید در پک این ایکس باکس چی باید باشه و کلا اطلاعت کلی در مورد این مدل.
  راستی یکی از دوستان نوشته اند که امکان اتصال کیبورد به ایکس باکس وجود داره.ایا صحت داره؟

  1. سپهر خيري می‌گوید

   اگه پولش مهم نیست یه اسلیم کرک شده بگیر

 48. صدرا می‌گوید

  من خودم pc دارم گرافیکشم ۱g هست می خواستم ببینم xbox بگیرم یا نه ؟ چه نوع XBOX از همه بهتره ؟

  1. سپهر خيري می‌گوید

   والا الان تو ایران ایکس باکس وضعیت خوبی نداره !
   تولید سری های قدیمی متوقف شده … سری های اسلیم هم همشون کرک نمیشن
   اینطوریه که بازار خیلی خراب شده . اون اسلیم هایی که کپی میشن قیمت خون باباشون می فروشن
   سری های قبلی هم کم پیدا میشه … اونارم باز اگه دسته دوم نباشن ۲ برابر قیمت اصلی یا ۱ سال پیش می فروشن
   ولی اگه صبر کنی کرکش درست شه دوباره قیمتا میاد پایین که البته اگه خیلی زود این اتفاقا بی افته یه ۶ ماهی طول میکشه
   اگه می خوای الان پی اس ۳ وضعیتش بهتره

 49. صدرا می‌گوید

  پی اس ۳ که بازیهاش هر جایی پیدا نمیشه؟

 50. لارا می‌گوید

  سلام … من ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ۲۵۰ گیگابایتی خریدم … ولی نمی دونم چطوری باید بازی ها رو اجرا کنم .. هر دی وی دی بازی که می ذارم توش اصلا کار نمی کنه … فقط یک صفحه که آرم لوگوی ایکس باکس میاد و بس …. میشه بگید چطوری میشه بازی های کپی رو تو این ایکس باکس اجرا کرد … دارم روانی می شم
  اینم ایمیل من : lara.kim18@yahoo.com

  1. امیرعلی می‌گوید

   ایکس باکس برای اجرا کردن بازی های کپی باید کپی خور بشه و هر چند وقت یک بار اپدیت بشه

 51. amin می‌گوید

  سالم اگه میشه به من بگین (ارکید) هم امکان سه چراغه قرمز شدن داره یانه؟؟؟ممنون؟؟؟

 52. دامون می‌گوید

  سلام من یک ایس باکس پرمیوم ۲۰ گیگ گرفتم متاسفانه تولید ۲۰۰۶ است و می خوام با کینکت بازی کنم . میگه آپ دیت می خواهد . آیا فقط باید داشبورد را آپدیت کنم یا فریمور هم آپدیت می خواهد . آپدیت فعلی ۱۲۴۱۶ است می خوام ۱۲۶۱۱ را بریزم خوبه ؟؟ کپی خور هست ولی نمیدونم ال تی داره یانه؟؟چگونه میشه فهمید چه آپدیتی می خواهد؟؟

 53. محسن می‌گوید

  ببخشید قیمت اسلیم چقدری هست

 54. sara می‌گوید

  salam.
  mishe begid k gheimat slim 4 GB ya 250 GB che ghadr hast ?

  mamnoon az shoma

 55. کیا می‌گوید

  سلام
  من امروز می خواهم ایکس باکس بخرم

 56. محمد رضا می‌گوید

  salam khaste nabashi maghalat vaghean aliii bod nazaraye bache ha ham aliiii bod……bache ha koli nazar dadan ba hameye nazarat o ro ham rafte be sorate kolie koli be nazaret xbox behtare ya ps3 age x box bhtare kodom modelesh?

  1. سپهر خيري می‌گوید

   سلام
   همونطور که تو نظرات گفتم الان قیمت کنسول ها الکی بالاست !
   اگر قیمت برات مهم نیست بنظرم کینکتِ Xbox آینده ی روشنتری داره .
   اگر کینکت برات مهم نیست PS3 بازی های انحصاری فوق العاده ای داره . همچنین دستگاه Move on که مشابه کینکته ( توی اینترنت یه سرچ بزن )

 57. farnam می‌گوید

  سلام
  دادش من میخوام که ۱ دونه الیت بگیرم
  به نظرتون خوبه؟
  اینم ادرش ایمیلم
  یا به این جواب رو یفرستید یا همین جا بگین
  ممنون
  farnam_rezaii@yahoo.com

 58. fargol می‌گوید

  سلام الان اصلش قیمتش چنده؟
  با تشکررررر

 59. farnam می‌گوید

  ۶۱۰

 60. سویل می‌گوید

  سلام.اگه قیمت رو در نظر نگیریم کدوم مدل xbox رو در حال حاضر پیشنهاد می کنین؟
  و اینکه قیمت هر بازیش چقدره؟میشه مثلا” مثل psp بازی های کپیشو که از ارجینال ارزونترن گیر اورد؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید:)

 61. erfan031 می‌گوید

  به نظرتون با این قیمت x box خریدن ارزششو داره

 62. نیما می‌گوید

  ۱_ایا ارکید تولید میشود؟قیمت؟

  1. امیرعلی می‌گوید

   بله تولید میشه و قیمت اون ۴۰۰ هزار تومان است

 63. محسن می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  اکس بکس های کپی خور به اینترنت وصل میشن
  اخرین مدل اکس باکس چه قیمته؟
  لطفا کمکم کنید

  1. امیرعلی می‌گوید

   سلام محسن جان جدید تریین مدل ان سوپر الیت است که با کینکت و هارد ۱۲۰ گیگابایتی باقیمت ۶۹۰ هزار تومان به فروش میرسه

 64. امیر می‌گوید

  من می خوام یه ایکس باکس بگیرم می خواست بدونم می شه اسلی ۴گیگا بایتی رو بدون کینکت خرید خواهشن هر کی می دونه سریع جواب بده

 65. ميلاد می‌گوید

  سلام می خواستم ببینم دسته ایکس باکس آرکید اصلی در بازار هست؟؟؟؟و اینکه ارکید چند بازی در خودش سیو میکنه یعنی بدون دی وی دی اجرا میشه؟؟؟؟مرسی

  1. امیرعلی می‌گوید

   بله هست و برای سیو کردن بازی باید هارد داشته باشی هر چقدر هاردت بیشتر باشه میتونی بازی وعکس و اهنگ های بیشتری داشته باشی توش

 66. سبا می‌گوید

  سلام. من هیچی در مورد مدل ایکس باکس ها نمی دونم. ولی می خوام ایکس باکس بخرم. پیشنهادتون چیه؟ چه چیز هایی لازم داره و کل قیمت با وسایل جانبی رو هم برام بنویسید. ممنون!

 67. امیر می‌گوید

  بابا اقای خیری تورو خدا جواب ما رو بده اگه جواب اونایی که میان تو سایتتو نمی دی ببندش برادر من !!درضمن من همون که تو ۱۶ مرداد ازت سوال کردم اسلیم بدون کینکت می فروشن اگه می فروشن قیمتش چنده؟؟؟؟ اگر کس دیگهای هم می دونه خواهشن یه جواب به ما بدن

  1. sina می‌گوید

   امیر جان می شه خرید قیمتشم از۴۲۵تومان تا۴۸۰ هستش

 68. sina می‌گوید

  سایت خوبی خیلی به من کمک کرد ممنون از سایتتون

 69. نويد 0000 می‌گوید

  من یه بار fable 3 رو خریدم وقتی تو xbox گذاشتم کار نکرد و فقط تصویر سیاه بود یه بار دیگه بازی رو خریدم فکر کردم قبلی خراب بود ام تا اون جدیده رو گذاشتم دوباره کار نکرد مشکل چیه ؟

 70. مهدی می‌گوید

  ببخشید من نزدیک دو ماه هست که می خوام کنسول ایکس باکس بخرم ولی به خدا توش موندم که چه مدلی با چه هاردی بخرم تو رو خدا جوابمو بدین…من دنبال ایکس باکسی هستم که بهترین بازی های امروزی و پر گرافیک رو اجرا کنه من تا امروز نمی دونستم رجین چیه ولی حالا که فهمیدم اصلا نمیدونم چی بخرم…اندازه ی قیمت الیت هم پول دارم.بهترین گزینه چیه باچه هاردی؟
  دوست دارم یه چیزی باشه که اصلا رجین نخواد تو رو خدا یه چیزه خوبی رو معرفی کنین که خودتون قبول دارین.

  1. امیرعلی می‌گوید

   ایکس باکس سوپر الیت بخر با هارد ۲۰۰گیگ و همه ی باز ی های ایکس باکس به هم میخوره گرافیک فرقی نداری قیمت این مدل ۶۹۰ هزار تومان میباشد من خودم هم مودل سوپر ایت دارم وخیلی رازییم این مودل جدید تردن مودل هست ولی ترو خدا ps3 نخر که اشغاله وقیمتش ۴۳۰ تومان است

 71. مهدی می‌گوید

  اصلا بازیی وجود داره که به هر رجینی بخوره؟؟؟تورو خدا جواب بدین..

  1. آرش می‌گوید

   دوست عزیز اگه کنسولت کپی خور باشه هر بازی با هر رجینی رو اجرا میکنه.
   در غیر این صورت بازیهایی بصورت آزاد هستند که به هر رجینی میخوره.

  2. حسام می‌گوید

   خوب آرش جان:برای من کپی خوره ولی فقط ntscمی خونه.

 72. مهدی می‌گوید

  آخه چرا جواب نمی دین پس قسمت دیدگاه تو وبتون به چه درد می خوره.

 73. مهدی می‌گوید

  ?makhastam beporsam xbox 360 live chie

 74. aryan می‌گوید

  xbox 360 arcade chande

  1. امیرعلی می‌گوید

   ۳۹۰ toman

 75. ali می‌گوید

  mikham xbox slim ba Kinect bkhram ghimatesh xhande ?
  dagh ham mikone ?
  az koga mitonam pida konam ?
  to karag pida mish ?

 76. امیر می‌گوید

  من همونم که می خواست اسلیم ۴ بدون کینکت بگیره الان گرفتم بازی کال اف دیوتی رو بالا نمی یاره یه پیام در مورد ساپورت می ده می خواستم بدونم مشکل از بازی یا ایکس باکس با تشکر از اقا سینا که جواب ما رو داد

 77. saeed می‌گوید

  من ایکس باکس دارم. ایکس باکس لایو را خودم اپدیت کرد ولی بعد دیگه بازی سی دی و دی وی دی بالا نمیاره. راهنمایی کنید

 78. majid می‌گوید

  tazegiha az foroshgah caspi buy to iran market center mikharam raziyam.inam linkesh:http://www.bziran.com/vendor_products.php?zid=&id=13150093&page=1&AdsID=&ads_type=&percent=

 79. mahyar می‌گوید

  dash golam age mishe gheymate berooze x box ba modelaye mokhtalefesho begin badesh ye rahnamaai kon behtarin gozine vase kharid kodoome ke az hame lahaz be sarfe bashe

 80. امیرعلی می‌گوید

  arkade bekhar ba gheamate 390 toman

 81. محمدجواد می‌گوید

  سلام , من می خواستم بگم که طبق مقاله ای نوشتید درواقع نوع Elite یا همون مشکیش بهترینش هست دیگه درسته ؟ جواب و اگه میشه به ایمیلم هم بفرستید !

 82. آرش می‌گوید

  سلام ۳۶۰ اسلیم ۲۵۰ گیگ چند دسته داره ؟؟؟
  چه باتری برای دسته وایرلس بهتره ( شارجی یا قلمی ) ؟؟؟
  این کنسول کابل hdmi داره یا باید بریم بخریم ؟؟؟
  اصلا ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ۲۵۰ گیگ کپی خور با یک دسته بدون کابل اچ دی ام آی ۵۶۰ هزار تومن می ارزه یا نه؟؟؟
  تورو خدا زود جواب بدین..

  1. امیر می‌گوید

   دوتا دسته داره

   فرقی نداره خودش دو تا شارجی داره

   اگه اشتباه نکنم اونم داره

   خیلی خوبه اگه کپی خور شدس حتما بگیر

 83. mahdi می‌گوید

  من یه رایانه با گرافیک ۱ گیگ دارم میخوام بدونم xboxبهتر نیست

  1. امیر می‌گوید

   ]تقریبا همون کارا رایانه رو انجام میده با این تفاوت که برنامه نمی شه روش نصب کرد از جمله کارش اهنگ دیدن فیلم چت کردن وصل شدن به اینترنت بازی شبکه ای انجام دادن

  2. shayan می‌گوید

   ایکس باکس بهتره هرچند من هنوز ندارم ولی تا جایی که تجربه کردم حده عقل دیگه لازم نیست زرتو زرت کامپیوترتو ارتقا بدی و هر بازی جدیدی که میاد سیستمت نکشه

 84. arash می‌گوید

  سلام دوستان من امروز یک ۳۶۰ اسلیم ۲۵۰ گیگ خریدم ۵۶۰ هزار تومن یک دسته داره باطریهای دسته قلمییه کپی خوره کابل hdmi هم نداره یک هدست داره و … آیا به این قیمت می ارزه ؟؟؟

 85. sromeo می‌گوید

  سلام اقا سبهر ایا ظرفیت کنسول به عمر بیشتر لنزش ربط داره ؟
  اگر ربط داره میشه بعدا اکسترنالشو خرید؟
  من موندم ۴گیگ اسلیم بخرم یا ۲۵۰ گیگ
  لطفا اگه مزایای دیگه ای هم داره بگید …
  با تشکر…
  در ضمن hitachi بهتره یا liiton?

 86. حسین می‌گوید

  سلام اپدیت سخت افزاری چیه و باید واسه سوکر۲۰۱۲ انام بدیم؟قیمتش چرا گرونه؟

 87. سینا می‌گوید

  سلام هر جون…من مقاله ات رو خوندم..میخوام بدونم ایکس باکس ۳۶۰ بلو ری هم میخونه با نه؟مرسی…

 88. حسام می‌گوید

  سلام.منxbox360مدل الایت رو دارم که فقط بازی های ntscوfreeرو می خونه.می خواستم بدونم چی کار کنم تا بازی هایpalهم بخونه؟
  اخه بیشتر بازی ها palهستن.
  لطفا جوابم رو به ایمیلم ارسال کنید.متشکرم.

 89. mojtaba می‌گوید

  x box نه بخاری

 90. مرتضی می‌گوید

  خوب اگر بخوای درست در نظر بگیری xbox360خیلی بهتر ازpcچون شما اگه بخوای یه pcداشته باشی که بازی های ۲۰۱۲xbox رو اجرا کنه بدون هیچ مشکل گرافیکی خیلی راحت هم باشی باید یه۷۰۰تا ۸۰۰ تومن پول بدی تازه دوباره چند وقت بعد همون اش همون کاسه ولی یهxboxمیخری راحت

 91. مرتضی می‌گوید

  میشه قیمت های الان تو بازار رو با مدلهای مختلف رو بزاری و اینکه اگر دست دوم خریدیم به به جز دسته و خوده کنسول چه چیزی های دیگه هم باهاش باشه خوبه..چون من یه مدل پیدا کردن مدل قدیمی میگفت ۱۸۰ فقط۲ تا دسته بیسیم داشت

 92. علیرضا می‌گوید

  سلام من میخوام یه ایکس باکس ۳۶۰ بگیرم لطفا بهم بگین چند گیگش خوبه و الان قیمتشون چنده.

 93. علیرضا می‌گوید

  الان قیمت ایکس باکس اسلیم چنده کاراییش چطور و بهترین ۳۶۰ تی که الان هست چیه؟ایکس باکس اینتل چطوره؟ میتونین برام بگین که تفاوت اسلیم با ارکید چی هست؟ارکید یه جا قیمتش رو زده بود ۳۸۹ هزار ولی شما گفتین ۲۵۰ اگر میشه قیمت واقعیش رو بگین.با تشکر

 94. nima escal می‌گوید

  سلام به همگی می خواستم بگم برای خرید X box اصلا نرید بانه چون من خونمون سقزه هر هفته میریم بانه قیمتا از تهران بالا تره ولی خداییش تو سقز ارزون شده الان قیمته x box slim 4 gb : تومان۳۵۰۰۰۰شده که نسبت به قبل که ۴۷۰۰۰۰ تومان بود افت قیمت داشته

 95. bijan می‌گوید

  میخواستم بدونم kinecte به چه ایکس باکسی وصل میشه؟

  1. nima escal می‌گوید

   slim& arcade & elite

 96. nima escal می‌گوید

  قیمته x box slim خام:۳۰۰۰۰۰ تومان ۹۰/۸/۴

  1. Sina می‌گوید

   KOJA

 97. محمد می‌گوید

  sلام دوستان من حالا مطمئنم که کینکت همون ناتاله آخه دوستام میگفتن ناتال بهتر ازکینکته و…اگه میشه در مورد xbox 720 هم مطالبی بنویسید.

 98. نام شما... می‌گوید

  salam man baziye pes 2012 ro gozashtam to dastgah badesh azam khast update konam manam up kardam badesh ye safeye sefid umad in cod ro rosh neveshte mishe rahnamyi konid 3151-351f-b800-0f00-c000-0013

 99. Hesam می‌گوید

  سلام.می خواستم بدونم بازی های با ریجن ntscU فرقی با ntsc ندارن؟یعنی اگه ایکس باکس ntscJ باشه می تونه ntscU هم بخونه؟
  خواهش می کنم جواب رو بهم بدین.

 100. رامین می‌گوید

  سلام من می خوام باچند تا xbox به همراه چندتا ال سی دی یه کلوپ بازی راه بندازم می خواستم باوجود بازی طولانی مدت با xbox ها کدوم مدل بهتر جواب کار منو میده.در ضمن من شنیدم بازیای این دستگاه به سختی پیدا میشه و تنوع بازیاش خیلی کمه.ممنون می شم راهنماییم کنید.

 101. مجتبی می‌گوید

  سلام.من میخوام x box بخرم هیچ اطلاعی هم از نوعش ندارم…هر چی هم مقاله رو خوندم نه فهمیدم…شما راهنمایی کنید چه مدلش رو بخرم که از همه لحاظ خوب باشه….میخوام به تلویزون ۲۱ اینج معمولی وصل کنم میشه؟؟؟گرافیگش با پلی ۲ چه قدر فرق داره؟؟؟ممنونم از شما …منتظرم…

  1. masoud azadbakht می‌گوید

   ارکید بخر همین عزیز جان

 102. مجتبی می‌گوید

  سلام.ممنون از جوابتون…قیمتش رو میشه لطف کنید؟؟؟با چند تا از مشخصاتش…فردا میخوام بخرم..تو پاچم نکنند!!!!!!

 103. امیرحسین می‌گوید

  چگونه می شه با ایکس باکس به روش dial-up به اینترنت وصل شد و آنلاین بازی کرد؟

 104. خوردبین می‌گوید

  ایکس باکس با کینکت در حد نو شماره تماس : ۰۹۱۷۷۷۴۶۱۶۷ ۰۹۳۸۵۴۹۷۸۶۳ سر قیمت با هم کنار میایم

 105. سارا می‌گوید

  بازیهای xbox از نظر در دسترس بودن و هم از نظر قیمت بهتره یا پلی استیشن۳
  نمیدونم کدومشو بخرم xboxیاplay station3؟
  لطفا راهنمایی کنید
  مرسی

  1. aryan می‌گوید

   be nazaram XBOX bekhar

  2. فرهاد می‌گوید

   ۱۰۰% ایکس باکس بازیهاش بهتر و ارزون تره.
   یه بازیه اصل ps3 پنجاه هزار تومن آب میخوره ولی ایکس باکس خیلی باشه ۵۰۰۰تومن

 106. مهدی می‌گوید

  سلام من میخوام یه ایکس باکس بگیرم با قیمت زیر ۳۰۰تومن و بدون دردسر اگه میشه یه مدل خوب بهم معرفی کنین که مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کمی داشته باشه و بشه روش حساب کرد و آدم از خریدش پشیمون نشه اگه جواب بدین ممنون میشم

 107. صائب می‌گوید

  سلام ببخشید می خواستم XBOX360 بخرم به نظرم ارکید بهتره یا الیت …منتظرم…

 108. sousanna می‌گوید

  gheymate behtarin xbox barayeh in keh beh kinect vasl kard o estefade kard che ghadreh va chiyeh?????????????

 109. علی می‌گوید

  سلامو خسته نباشید اقایون من میخوام xbox بخرم هیچی درموردش نمیدونم.لطفا بگین چه جوریشو بخرم کدومش بهتره و تا چندسالمیتونه دووم بیاره گیمتشم مناسبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. فرهاد می‌گوید

   منم تصمیم به خرید ایکس باکس دارم.
   به نظرم ایکس باکس اسلیم ۲۵۶ گیگ از همش بهتر باشه به دلیل قابلیت هاش. دارم تو دنبال قیمتاش میگردم خدا کنه نرخمون بکشه.

 110. نام شما... می‌گوید

  من یک کابل vga برای ایکس باکسم گرفم تصویر را سایه دار نشان می دهد یکی دیگر از جای دیگر گرفتم آن هم سایه دار بود از دوستم را گرفتم دیدم تصویر بسیار صاف و واضح است و تنها تفاوت آن با کابلهای من ضخامت بیشتر کابل در قسمتی که به دستگاه وصل می شود بود و این تفاوت را از بیرون پک وکیوم شده نمی توان تشخیص داد و پک ها کاملا شبیه به هم است.می خواستم مرا راهنمایی کنید.

 111. hamed می‌گوید

  سلام من یه سوال داشتم با توجه به سال ۲۰۱۲ و این حرفا به نظر شما xbox بخرم یا ps3 ممنون میشم اگه یه کمی ارزون ومناسب ترم باشه ولی گرافیکش خوب باشه من منتظر جواب هستم؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. فرهاد می‌گوید

   ۱۰۰% ایکس باکس.
   از هر نظر بهتره هم بازیهاش هم کارایی هاش و …
   ولی متاسفانه تازگی ها یکم قیمتش رفته بالا.
   به نظر من یک ایکس باکس آرکید با برد جاسپر و دست دوم بگیری از هر نظر به صرفه تره قیمتشم حدود ۲۰۰ تا ۲۷۰ بیشتر نیست.
   اگه دست دوم خواستی بخری یک سری به اینجا بزن:
   http://forum.bazicenter.com/forum123/

 112. نوایی می‌گوید

  با سلام
  ایکس باکس یا پی اس تری ؟
  کدوم بازی تری دی داره و هارد اکسترنال بهش وصل میشه و فرق این دو چیه؟

  1. فرهاد می‌گوید

   iهر کدوم بازی های خودشون و دارن و از نظر بازی نمیشه گفت کدوم بهتره ولی از نظر قیمت بازی ها ایکس باکس بهتره ps3 بازی هاش خیلی سخت گیر میاد و گیرم بیاد گرون بازی های کپیش هم ۵-۶ تومن هستن در صورتی که ایکس باکس بازی های کپیش ۲-۵ تومنه که تو هر CD فروشی بازی هاش هست.
   هارد اکسترنال به جفتش وصل میشه.
   فرق های مهمی زیادی ندارن مثلا ایکس باکس کینکت داره که PS نداره ps3 ماله شرکت سونی و ایکس باکس ماله شرکت microsoft و همین فرقهای جزعی.
   نظر من ایکس باکسه.

 113. Delete می‌گوید

  سلام امیدوارم بتونید کمکم کنید.من برای ایکس باکسم یک بازی گرفتم و وقتی داخل ایکس باکس گزاشتم این پیغام را داد:Unrecognized Disc معنیش چیه؟ باید چه کاری انجام بدم تا بازی بیاد؟

  1. شایان می‌گوید

   یا دستگاه شما اپدیت مورد نظر بازی را نداره یا اینکه دیسک مشکل داره اما دلیل اول قطعیتره

 114. aryan می‌گوید

  سلام دوست عزیز سایتتون حرف نداره من ۲ اه دیگه تولده بچمه میخوام براش یه ایکس باکس بخرم تا اونجایی که فهمیدم ارکید از همه ارزون تره الیت هم خوبه میخواستم ارزون ترین مدل الیت رو و گرون ترین مدل ارکید رو بهم معرفی کنید ؟
  موندم چی بخرم ؟
  به نظرتون از الان بخرم بهتره یا ۲ ماه دیگه؟

  1. فرهاد می‌گوید

   سلام.
   آرکید قبلا ارزونترین بود الان به علت نایاب بودنش گرون شده. الایت هم کم پیدا میشه و دور و ور ۵۰۰ تا ۶۰۰ ه.
   به نظرم یه اسلیم ۴ گیگ بخری خوبه. بزار دو ماه دیگه بخر تا دلار بیاد پایین و ارزونتر بشه اما اگه دیدی دلار داره میره بالا زود تر بخر.
   ای کاش همه بابا ها مث شما بودن

  2. aryan می‌گوید

   خوب ممنون از جوابت خوب این قیمتی که شما گفتین قیمت الایت بود پس قیمت ارکید و یا اسلیم الان چنده؟

  3. aryan می‌گوید

   من وقتی تو این وبلاگه رفته بودم همین امروز رفتم اسلیم رو نوشته بود ۴۴۰ تومان

  4. فرهاد می‌گوید

   آرکید دست اول من فقط تو این شرکت سراغ دارم:

   اسلیم ۴ گیگ هم ۶۱۵ و ۲۵۰ هم ۷۱۵ تو این سایت:
   suntech.ir

  5. aryan می‌گوید

   ارزون میشه بابا خیلی گرونه نظر شما چیه؟

  6. فرهاد می‌گوید

   اینی که شما رفتی فروشگاه نیست فقط قیمتا رو نوشته تاریخشم یک نیگاه میکردین بد نبود:
   + نوشته شده در ۸۹/۰۷/۱۰ساعت توسط فروشگاه آوا (بازیتل) | ۱۶ نظر

  7. aryan می‌گوید

   ارزون میشه ؟
   خیلی گرنه؟
   ارکید فقط حجم حافظش با الیت فرق میکنه؟
   از این ارزون تر پیدا میشه؟

  8. فرهاد می‌گوید

   من خودمم میخوام ایکس باکس بگیرم. از وقتی دلار رفته بالا خیلی گرون شده.
   من یا دست دوم آرکید میگیرم یا اسلیم ۴ البته نه الان احتمالا بعد از عید.
   شما هم میتونی دست دوم بگیری ولی چون میخوای واسه کاد. بگیری پیشنهاد نمیکنم آرکید دست دوم حد اکثر ۳۵۰

  9. فرهاد می‌گوید

   شما اگه میخوای منو تو یاهو ادد کن اونجوری راحت تره:
   farhad_k100@yahoo.com

  10. ارین می‌گوید

   خوب فرق الیت با ارکید چیه ؟
   بعد عید ارزون میشه؟

  11. فرهاد می‌گوید

   بله آرکید فرقش با الایت فقط حافظشه

  12. aryan می‌گوید

   اون وقت امکان ارزون شدن ارکید چقدره؟

  13. فرهاد می‌گوید

   امکان ارزون شدن آرکید خیلی کمه چون گفتم دلیل گرون شدنش نایاب بودنشه چون دیگه تولید نمیشه وگرنه آرکید از همه ارزونتره.

 115. aryan می‌گوید

  لطفا یکم زودتر جواب بدید خواهش میکنم.

 116. محمد می‌گوید

  سلام لطفا در مورد xbox720 هم بنویسید.

  1. aryan می‌گوید

   Xbox 720 یک سال و نیم دیگه به بازار میاد.

  2. FARNAM می‌گوید

   ۱SAL DIGE

  3. نام شما... می‌گوید

   shaye sherkat moicro hanoz chenin chizi rasman nagofte

  4. محمد می‌گوید

   در یک سال و نیم دیگه اوندنش که شکی نیست من میخوام در مورد خصوصیات و امکاناتش بدونم.

  5. شایان می‌گوید

   dastgah ham az nazar gerafik va kart hafeze taghirat ziadi karde va nesbat be mahsul qabli pishraft ziadi dashte

 117. FARNAM می‌گوید

  SALAM
  XBOX 360 ELITE GHEIMATESH HODODI CHEGHADRE
  LOTFAN JAVAB BEDID

  1. 0000 می‌گوید

   elite hudud 500 toman slim ham 550 tomane man khodam slim daram azash raziam

 118. dariush می‌گوید

  Salam admine aziz mishe ye lotf koni in hame darbare xbox gofti darbare Wii am begi rastesh mikham ta 500 toman hazine konam bara khone ye consol begiram alan chand rooze gije gijam
  darzemn matalebe bala darbare xbox cheshe mano baz kard yeki dasht yechizi behem mindakht kheyli kheyli mamnoonanm age javabamo bedi
  ba tashakor

  1. Admin می‌گوید

   سلام دوست عزیز wii به درد نمیخوره و حدود ۲۶۰ تومان اینا قیمت داره وی همش یه مدله زیاد بدرد نمیخوره بجاشی یه سونی ۲ بگیر

 119. 5196 می‌گوید

  سلام
  دوست عزیز مقالتون خیلی محتوای خوبی داره
  اما ایکس باکس ارکید با هارد دیسک ۲۵۶ مگابایتی مشکل داره مشکلشم اینه که بعد از یه مدت به طرز باور نکردنی DVD_ROM
  دستگاه صدا های عجیبی در میاره که موقع بازی کردن مزاحم میشه
  و برای مشکل گرمایشی اونم خوبه که از هارد دیسکه ۱۲۰ گیگابایتی استفاده بشه .
  و من جایی شنیدم که افقی گذاشتن دستگاه هم کمک میکنه که بیشتر خنک شه .
  ضمنا از هر کی که ارکید داشته پرسیدم گفته دستگاهش سوخته .
  و یه سوال داشتم ؟؟؟
  ایا خرید xbox slim که دارای ۴ گیگ هارده به صرفه هست یا خیر ؟
  منظورم اینه که عمرش برای اجرای بازی چطوره ؟؟!!

  1. فرهاد می‌گوید

   به طور خیلی خلاصه:
   بهترین انتخاب اسلیمه حالا یا ۴ گیگ یا ۲۵۰ گیگ

 120. سامان می‌گوید

  سلام خسته نباشید.میخواسم بدونم کهxbox 360 arcadeکپی خور دایم است؟دسته ی آن چگونه شارژ میشود؟

  1. شایان می‌گوید

   bale fqat chand vaqt yekbar bayad apdayt shavad va ba batri va albate sharjheri ke hamrahe batri ast sharjh mishavad ke qeeymati hdod 15000T ab mikhorad

 121. سامان می‌گوید

  الایت بهتره یا آرکید؟

 122. شایان می‌گوید

  man alan khodam hodod 4 sal ast ke arcade daram va kheyli azash raziam va ta hala baram yek moshkal ham bevojod nyavarde ama baz ham saliqe shakhs ast magar na joz hafeze va namaye zaheri farqi anchenani ba arcad nadarad

 123. نیروانا می‌گوید

  سلام الان بخواین یه پیشنهاد خوب بدین با هزینه ۵۰۰ ۶۰۰ به کسی که خوره بازیه x360 رو پیشنهاد میدین یا ps3 ؟اگه x360 پیشنهادتونه مدلشم بگین؟این که میگن x360 باید کپی خور شه برای بازی کپی و هر یه مدت یه بار آپدیت بشه هزینه برداره ؟ خواهشن سریع جواب بدین مرسی

 124. امیررضا می‌گوید

  من یک کنسولEliteکپی خور دارم میخوام بدونم اگه وصل کنم به اینترنت خراب نمیشه خواهش میکنم برام ایمیل بزنید amirreza.00779@yahoo.com

 125. Arman می‌گوید

  ba arze salam.man mikham befahmam ke alan bejoz xbox720 kodom model behtarine???????man yekam az matalebe balaro khondam vali bazam age mishe kheyli zod mano rahnemaiy konid.ba tashakkor

 126. مرضیه می‌گوید

  سلام مرسی از اطلاعات خوبتون
  با توجه به اطلاعات شما تصمیم دارم یه xbox 360 arcade بگیرم، فقط اینکه می خوام بدونم قیمت کینکت اون چقدره؟ چون تا جایی که می دونم روی پک اون کینکت نیست. در ضمن این مساله کپی خور بودن رو کاملا متوجه نشدم.
  یه چیز دیگه اینکه من چیزایی راجه به پروگرم شدن یا نشدن دستگاه شنیدم. اگه ممکنه در مورد این هم اطلاعاتی یدید . ممنونم.

 127. محسن می‌گوید

  ایا میشه دستگاه ایکس باکس با ریجن free رو از جایی دیگه مثل عربستان خرید ودر ایران بازی های free رو اجرا کرد؟

 128. محسن می‌گوید

  اصلا دستگاه ایکس باکس با ریجن free در عربستان پیدا می شه؟؟؟؟؟؟؟؟

 129. bahram می‌گوید

  با تشکر
  اطلاعات جالبی پیدا کردم.

 130. محسن می‌گوید

  x box 360 slim به تلویزیون مارک shahab وصل میشه؟ازپشت هم جای دو کابل رنگی سفید و زرد راداره-۲۱اینچ هم هست. فقط لطفا سریع جواب بدین.

 131. فرشاد می‌گوید

  سلام به همگی ازدوستان خواهشی دارم ایکس باکس رو اصلا وابدا به اینترنت وصل نکنید البته اگه بازی توش باشه
  من ۷۰۰تومن داده بودم دستگاه اپدیتش کردم رفت دودهوا شد تازه
  ۲روز بود که گرفته بودمش

 132. فرشاد می‌گوید

  ایکس باکس با کینکت خیلی حال میده حتما کینکت بگیرید

 133. حسین می‌گوید

  سلام برای بازی باکینکت کینکت باید به اینترنت وصل بشه؟اگه ایکس باکس۷۲۰بیاد دیگه بازی برای ایکس باکس۳۶۰میاد؟ممنون

 134. farzam می‌گوید

  سلام به همگی.
  من می خواستم xbox بگیرم.به نظر شما اسلیم بگیرم یا ارکید؟به کدومشون کینکت می خوره؟

 135. kian می‌گوید

  سلام خسته نباشید…
  مقاله بسیار پر بار و عالی بود ممنون…
  نظرات هم کلا خوندم و خیلی چیزها دستگیرم شد…
  العان فقط یک چیز رو موندم ببینید درست متوجه شدم؟؟
  الیت و اسلیم و ارکید یکی هستند و فقط رنگ و حافظه فرق میکنه..
  خوب حافظه که مهم نیست پس فعلا تا اینجا یکی هستند..
  حالا ارکید به خاطر سفید بودنش و توقف تولید میره کنار…
  میمونه اسلیم و الیت..
  خوب اسلیم چون جدید تره بهتره اون رو بخرم دیگه درست هستش؟؟
  از نظر سخت افزار و وسایلی که ۳تاشون ساپورت می کنند و وسایل ارتیاطی یکی هستند دیگه…

  فقط قیمت این ۳ مدل با هارد پایین و وسایل جانبی یکی چقدر هستش؟؟
  مرسی هرچی زودتر جواب من رو بدید ..ممنون..

  1. nima می‌گوید

   اسلیم بهتره چون بهش کینکت هم می خوره وهم جدید تر هستش کینکت خیلی باحاله قیمتی حدود ۲۰۰ وخورده ای داره

  2. shayan می‌گوید

   یعنی بجز اسلیم به هیچی کینکت نمیخوره؟ من به خواطره کینکت دارم میخرمش

 136. نادر می‌گوید

  من می خواهم یک ایکس باکس بخرم میخواستم ببینم چه ایکس باکسی بخرم و قیمتش چنده لطفا سریع جوابمو بدهید

 137. nader می‌گوید

  می خواستم ببینم الان xbox360 اسلیم خریدن به صرفه است اخه شنیدم تا سال ۲۰۱۳ قدیمی میشود یا صبر کنم xbox 720 بخرم لطفا سریع جواب بدهید

  1. جواد می‌گوید

   داداش اگه پولداری حتما اسلیم بخر من دارم بازی هاش حرف نداره
   من کنیکت ندارم ولی عالیه برو بخر کی حوصله داره تا سال ۲۰۱۳صبر کنه

 138. nader می‌گوید

  javab badahid

 139. نام شما...عرفان می‌گوید

  سلام خسته نباشید ایکس باکس من تازگی ها در بعضی از بازی ها گیر میکنه کلا دیگه هیچ دکمه ای کار نمی کنه و مجبور میشم از پاور خود کنسول خاموشش کنم اگه میشه توضیح بدید مشکل از چیه؟(در عرض ۲ ماه ۳بازی اینجوری شده) خیلی نگرانم
  ممنون

  1. سپهر خيري می‌گوید

   اگر کنسول شما قدیمی ( از سال ۲۰۰۹ به قبل ) است . احتمال مشکل ۳ چراغ هست . پیشنهاد می کنم از نظر تهویه و سلامت سیستم خنک کننده مطمئن شوید .

  2. جواد می‌گوید

   مدلش چیه

 140. سپهر خيري می‌گوید

  سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر بخاطر اینکه لطف کردید و نیم نگاهی به مقاله انداختید .
  قبلا هم گفتم من از قیمت روز کنسول ها خبر ندارم و نمی تونم قیمت قطعی رو هر روز براتون بذارم .

  اگر بین مدل ها شک دارید . فکر کنم در حال حاضر همه ی مدل های قدیمی منسوخ شده و دیگه تولید نمیشه .
  اگر هم پیدا کردید . می تونید مقاله رو مطالعه بفرمایید و انتخاب کنید .
  اگر بین چند کنسول مختلف دچار سردرگمی شدید . که مثلا PS3 بخرم یا ۳۶۰ .
  http://book.gooyait.com/1390/07/28/book-the-complete-guide-to-buying-a-game-console/
  کتابچه ای که لنیکش رو گذاشتم به صورت خیلی کامل و مفصل در این زمینه کمکتون می کنه
  اگر حوصله ی خوندن هم ندارید می تونید از راهنمایی دوستان و افرادی که در بازار هستند استفاده کنید .

  آقای نادر اگر ایکس باکس ۷۲۰ هم در سال ۲۰۱۳ بیاد . برای ایکس باکس های قدیمی تا حداقل ۲ سال دیگه بازی میاد .
  در ضمن شما که به فکر صرفه هستید مطمئن باشید تا چند ماه یا حتی چند سال بازی های کپی شده و ارزان نمی تونید برای این کنسول تهیه کنید . و مطمئناََ در ابتدای عرضه ی کنسول قیمت “به صرفه ” ای نخواهد داشت .

  موفق باشید

 141. احمد می‌گوید

  ببخشید من یه سوال دارم من میخوام xbox360 بخرم ولی نمی دانم چه مدلی بگیرم که به صرفه باشه و اینکه ایکس باکس چند سال دیگه عمر میکنه واینکه درسته برخی از ایکس باکس ها با مدل های مختلف بعضی از بازی ها را اجرا نمیکنن؟

  1. حمید می‌گوید

   xbox 360 با بازی هاش تا ۴ سال دیگه برای ما مهمونه! ببین دوست من: ارکید ارزانترینش که برای کاربر معمولی با توجه به امکاناتش به صرفه است_الیت کاملترینش البته قیمتش تا حدی بالاست_اسلیم جدیدترینش که اگه پس اندازت نزدیک ۶۰۰ت باشه این مدل برات بسیار بسیار بسیار خوبه. حالا خودت می دونی. نگران سه چراغ شدنش هم نباش چون به ندری می شن و تو مدل اسلیم اگه خیلی بازی کنی خودت سه چراغ می شی اما کنسول هیچیش نمی شه

  2. جواد می‌گوید

   فقط برو الیت بگیر

 142. mehdi می‌گوید

  سلام.می خواستم بدونم برای بدون هاردش میشه ازفلش استفاده کرد؟

 143. امیر می‌گوید

  می خوام یه ایکس باکس اسلیم از خود آمریکا بخرم.آیا تو آمریکا اسلیم با ریجن pal و مادر برد جاسپر می تونم بخرم؟یعنی اونجا ساخته می شه با ریجن پال؟(البته بعد میارمش ایران کپی خورش می کنم.)

  1. جواد می‌گوید

   اگه نخری واقعا دیوانگی کردی

 144. ata می‌گوید

  be nazare shoma x box to ıran arzoon tare ya to tayland ya to chına

  1. جواد می‌گوید

   تو چین که ریخته البته اصل نیست به تایلند هم اعتمادی نیست پس می مونه ایران یه ایکس باکس خوب

 145. حمید می‌گوید

  سلام به همه ی دوستان.می خواستم ببینم x box 360 slim بهتره یا x box 360 arcade البته برای خونه و دو سال کارکرد برای من؟ممنون می شم اگه جوابشو زودتر بگین.در ضمن بدون در نظر گرفتن قیمت.

  1. مهدی می‌گوید

   در کل اسلیم بهتره. هم کارایی هم زیبایی و هم حجمی که اشغال میکنه.

  2. جواد می‌گوید

   این دیگه سئوال کردن نداره اسلیم بهتره

 146. sina می‌گوید

  SALAM MAN MEKAM XBOX 360 SLIM 4GB BDONE KINEKT BEGIRAM GHEUMAT ALAN CHANDE

  1. مهدی می‌گوید

   سلام خدمت اقا سینا اسلیم ۴ گیگ تو بازار ۵۹۰ هستش.

 147. حمید می‌گوید

  سلام به همه.قیمت xbox 360 arcade الان چنده؟اگه من الان xbox 360 arcade بخرم بهتره یا بمونم دو ماه دیگه بخرم؟

  1. jawg می‌گوید

   الان بخر چون می بینی که قیمتxbox 360در مقایسه با ۸ ماه پیش قیمتش دو برابر شده…

 148. omid می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خیلی ممنون از توضیحات کاملتون.
  فقط انقدر کامل توضیح دادین آدم گیج میشه حالا من اگه بخوام ی مدل بخرم (ک متوسط به بالا باشه) و مشکلات گرماییش و این بحثا هم در حد صفر باشه با یک قیمت مناسب شما کدوم را پیشنهاد میکنید؟

  1. jawg می‌گوید

   slimعالیه دوست عزیز قیمت هاشو نوشتم در پایین…

  2. omid می‌گوید

   agha mamnon damet garm

 149. mehdi می‌گوید

  سلام من یکXBOX ARCADEدست دوم پیدا کردم با۴۰تا بازی میگه۳۰۰تومان آیا قیمتش مناسبه؟

  1. جواد می‌گوید

   عالیه اگه ایکس باکسش در سته بخرش این نظر من بود

 150. amir ali می‌گوید

  با سلام و تشکر از شما بابت این همه اطلاعاتی که به من دادید
  ولی دو تا سوال دارم:
  اول این که ایاmain boardایکس باکس اسلیم جسپرهست یا نه؟ ودوم این که قیمت بازی های کپی حدودا چنده؟

  1. jawg می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   قیمت بازی ها از۳۰۰۰ تومان شروع میشه تا۹۰۰۰ تومان…

  2. حامد می‌گوید

   یه چیزه دیگه است که جدید!!!کیفیتش عین جاسپر اما چون خیلی کم مصرف از جاسپر بهتره ###امکان سوختن:%۹۹.۹۹### مگه اینکه شما اونو با تراکتو عوضی بگیرید!اون وقت واسه شما دیگه کار نمی تونه بکنه.

  3. جواد می‌گوید

   اگه دیدی تاریخش از ۲۰۱۰ رد شده با خیال راحت بدون جسپر

 151. jawg می‌گوید

  سلام ببخشید پس این xbox slime چیه؟
  ممنونم…
  قیمتxbobx 360 هارد۴G با کینکت:۸۸۰۰۰۰t
  قیمتxbox 360هارد۲۵۰Gبا کینکت:۹۸۰۰۰۰t
  فقط ببخشید قیمت دسته دوم xbox 360 چنده؟
  قیمت های بالا در تاریخ:۴/۴/۱۳۹۱
  ممنونم به توان ۲…

 152. jawg می‌گوید

  سلام ببخشید ارکید گرونتر از اسلیمه؟
  مرسی…

  1. حمید می‌گوید

   ارکید ارزون ترین ایکس باکس و اسلیم گرون ترین و جدید ترین ایکس باکس

  2. jawg می‌گوید

   ۱.ببخشید قیمت ارکید در بازار چنده؟
   ۲.قیمت دسته۲ در بازار چنده؟
   مرسی………

 153. mehdi می‌گوید

  سلام من یکXBOX ARCADEدست دوم پیدا کردم با۴۰تا بازی میگه۳۰۰تومان آیا قیمتش مناسبه؟تو رو خدا زود جوابمو بدید

  1. حمید می‌گوید

   تاریخ تولیدش چنده؟این حتما بپرس!!!! ببین مادر بردش جاسپر!!!! فروشندش اشناست؟ اگه اشنا نیست!ببین پورت HDMI داره یا نه؟ اگه داشت تاریخ تولیدش باید ۲۰۰۸ به بعد باشه!و%۸۵ امکان داره مادربردش جاسپر است و یا تاریخ تولیدش ۲۰۰۹ باشه%۹۸ امکان جاسپر بودنش هست!اگه بود!وسایلشو برین تو ایکس باکس فروشیها امتحان کنید(فرقی نداره اشنا باشه یانه {فروشندرو میگم که می خوای ازش بخری}).اگه سالم بود رو هوا بزنش!!!!!!!!!!!!

  2. حامد می‌گوید

   اینو راست میگه:اگه می خوای از برادرت هم ایکس باکس بگیری ببر تو ایکس باکس فروشی وسایلشو امتحان کن!راستی برای الان گرون میگه ازش تخفیف بگیر #######برسون به ۲۷۰۲۸۰ #######

  3. جواد می‌گوید

   برو یک نوشو بگیر به همین قیمت خودتم مطمئن تری

 154. naderradmand@yahoo.com می‌گوید

  میخوام ایکس باکس بخرم به نظرشماچه مدلی بهتره/باتشکر

  1. جواد می‌گوید

   اگه پول داریبرو اسلیم بخر اگه نداری ارکد با برد جسپر بخر
   slimنزدیک به ۱ملیون ارکید روهم نمی دونم ولی تقریبا ۵۰۰تومن است تا ۲۵۰ تومن

 155. امیر می‌گوید

  سلام ترو خودا به این جواب بدین من یه ایکس باکس گرفتم ولی امروز دیدم که سه تا چراغ قرمز داره (چشمک میزنه)اولش خیلی ترسیدم ولی بعد اون دیدم دوباره ایکس باکس روشن شد تمام این مشخصاتی هم که شما در اینجا برای مادربورد جاسپر گذاشته بودین داره یعنی جاسپر هم هست ولی من از صبح تا حالا در گیر اینم که چرا ۳چراغ شده ایا دیگه سه چراغ نمیشه؟یعنی جسپره رویه جعبشم زده جسپر ولی نمیدونم چرا ترو خدا جوابمو بدن لطفا ممنونتونم در باره ی این موضوع خوبتون فقط لطفا هر کسی میدونه بهم جواب بده ممنونتون میشم.

  1. جواد می‌گوید

   مگهxboxستو از کجا گرفتی پسر عمه ی من هم از یک مغازه خرید بعد ۴روز سه چراغه البته ۱۲۰تومن گرفته بود وقتی دوباره
   ۳چراغ قرمز دیدی سری xboxرا خاموش کن بعد از برق بکش
   ما همین کار رو کردیم بعد۳ساعت روشن کردیم وبازی کردیم والان ۱ماهه داره بازی میکنه وxboxسشم دیگه ۳چراغه نشده

 156. جواد می‌گوید

  سلام من می خوام xbox360 بگیرم هر جا که رفتم گفتن مدل های slimوelitازارکید بهتره حر فشون درسته

  1. امیر می‌گوید

   بله همین طوره ارکید هم سفیده هم هارد نداره و خوده شما باید اون رو بگیر هاردو میگم.در هر صورت من elite دارم من که ازش راضی هستم slim هم خوبه

 157. محمد امین می‌گوید

  سلام من می خواهم یک کنسول بخرم به نظر شما پی اس ۳ یا ایکس باکس اسلیم بخرم
  مطلب بعد کدام زود تر قدیمی می شود لطفا هر کی میدو نه سریع کمکم کنه

  1. امیر می‌گوید

   سلام دوست عزیز چون برای من همین موضوع پیش اومده بود گفتم که به شما پاسخ بدم من از اول ps3 داشتم ولی خیله مشکل پیدا میکرد یه روز میگفتن یه اپدیت اومده یه روز دیگه میگفتن یه دانگل ۲۰۰ تومانی اومده و…. منم همه این پیزارو خریدم ولی بعد دو روز خراب شد 🙁 منم اونو درتش کردم و فروختمش و یک ایکس باکس گرفتم من که خیلی خیلی از xbox راضیم به نظر من xbox بگیر.

 158. نادر می‌گوید

  من هم همین مشکل را دارم

 159. حمید می‌گوید

  سلام به همه.
  من یه ایکس باکس ۳۶۰ ارکید می خوام بخرم پیداشم کردم مادربردشم جاسپر. دست دوم هست ولی خیلی سالم چون فرشندش یه پولداره بیشتر از یه سال نیست که نگهش داشته! من فقط به قیمتش شک دارم(۴۵۰تومان)چون هنوز نمیدونم روش هارد هست نمی دونم یه دسته اضافه داره یا نه.
  به نظر شما بخرمش یا بمونم ۴ ماه دیگه یکی رو بخرم ؟ من از اینکه ۴ ماهه دیگه نتونم یه ارکید ۳۶۰ خوب پیدا کنم می ترسم

  1. shayan می‌گوید

   نمیدونم کی این پیامو گزاشتید ولی نخرید چون اسلیم ۴ گیگ ۶۷۵ ت اکبند درجه یکه چینی

 160. mehdi می‌گوید

  سلام ببخشید می خواستم بدونم بهxbox arcadeکینکت وصل میشه؟

  1. حمید می‌گوید

   اره بابام فقط باید مال خودشو وصل کن

 161. نام شما... می‌گوید

  salam baray estefade az xbox360 hatman bayad az lcd estefade kard? ya ba televezion e mamoli ham mishe?

  1. حمید می‌گوید

   میشه اما چون کابل hdmi تو تلوزیون معمولی نیست باید از کابل هایی مانند فیش استفاده کنی که خیلی خوبه اما اینو بدون که کیفیت تصویرش مثل کابل hdmi نیست

 162. mehdi می‌گوید

  سلام اگرxboxرو بصورت عمودی قرار بدیم بهتره یا افقی؟

  1. جواد می‌گوید

   اگه بازی رو ریختی تو هاردت دستگاه رو افقی بزار اگه cdرو گزاشتی تو درایو و می خای بازی کنی عمودی

 163. arash می‌گوید

  salam man xbox360elitekarkarde gheimat kardam 550000toman ayabegiram? ya yae ps3fat karkarde460 hardo meshki kodom ro begiram?

  1. عرفان می‌گوید

   اقا تو ایران XBOX360 بهتره اگه ps3 کپی خوره خوبه قیمتش.xbox رو تخفیف بگیری بهتره ولی تو همین حدودا خوبه . تو ایران بازی های xbox360 بیشتره و بازی های جدید خیلی زود تر بزای xbox360 میاد تا ps3 مثلا بازی dirt show down که برای ایکس بامس اومد ولی برای ps3 1ماه بعدش اومد .من میگم xbox360 رو بگیر.

 164. javad می‌گوید

  اقا خواهش می کنم بگین من پس فردا مخوام یاxboxelit یا xboxarcadeبخرم به نظر شما کدوم بهتره و بازی های بیشتری داره ایا بازی های این دو باهم فرق دارن

  1. عرفان می‌گوید

   ببین اینا بازی هاشون هیچ فرقی با هم ندارن بازی های جفتشون یکیه فقط elite لوازم جانبی زیاد تری داره . من پیشنهادم elite هستش..

 165. عرفان می‌گوید

  ببین اینا بازی هاشون هیچ فرقی با هم ندارن بازی های جفتشون یکیه فقط elite لوازم جانبی زیاد تری داره . من پیشنهادم elite هستش.

 166. سیاوش می‌گوید

  سلام قیمت ایکس باکس۳۶۰الیت چنده ویه سوال دیگه رنگش سیاهه

 167. Jawg می‌گوید

  قیمت xbox با kinectدر مرداد ۹۱:
  هارد ۴gاسلیم با کینکت:۹۶۰۰۰۰ t
  هارد ۲۵۰g اسلیم با کینکت:۱۰۶۰۰۰۰t
  قیمت دسته۲:
  ۸۰۰۰۰t
  ببخشید اخرین اپدیتLT3است؟

  1. محمدرضا می‌گوید

   چرا اینقدر گروووووووووووووووون شد؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

  2. shayan می‌گوید

   خب اسلیم انقد گرونه احتمالن ارکاد یا الیت یا پرمیوم ارزون تر باشن نههههههه؟ منه بدبخت تا میام یه چیزی بخرم انگار منحدم میشم از درون انقد گرون میشهههههه

  3. رضا می‌گوید

   ارزون تر هم است؟

  4. shayan می‌گوید

   باور کنید این قیمت نییییییییییییییییییییییست من امرووز قیمت کردم
   slim 250 gb 800t
   slim 4 gb 675t
   توی توپ خونه یکم بگردید ارزون ترم گیر میارید

  5. Jawg می‌گوید

   نه بابا…..
   تازه قیمت گرون تر هم شده…۸۰۰tنیست داداش….

  6. شایان می‌گوید

   شما از کجا پرسیدین؟ من از توپخونه پرسیدم اینقیمت بود اشنا هم نبود

 168. mohsen می‌گوید

  salam
  merC , soala o javabatoon kheyli komakam kard yesoal raje b nahveye pakhshe seda dram , khode x box khorojie 5.1 ro dare ya tabdili chizi mikhad?
  mamnun az komaketun……

 169. shayan می‌گوید

  درود برشما که انقدر به من کمک کردین
  اگه میشه میخواستم ازتون ی سوال بپرسم
  من ی کامپیوتر دارم که انقدر ی بازی در میون اجرا میکنه روانیم کرده میخواستم ببینم ایا ایکس باکسی وجود داره که هم کینکت بخوره هم همه ی بازیارو که رجین و اینجور چیزی نداشته باشه که بشه مثل کامپیوترم اگه میشه اسم و مشخصاتش رو بگین چون من میترسم بخرم بد بشه مثل کامپیوترم اگه میشه جواب بدین و قیمتش رو هم بگین

 170. shayan می‌گوید

  چرا جواب نمیدین؟

 171. رضا می‌گوید

  سلام.من میخوام اکس باکس بخرم چه قیمته کدوم رو بخرم ؟

  1. shayan می‌گوید

   به نظره من اسلیم بخر هم ارزونه هم خیلی خوبه ۴گیگ با یک دسته فکر کنم کینکتم داشت چون عکسش روش بود ۶۷۵ت حالا خود دانی من که یکم نگران شدم امروز چون یکی ی چیزایی در مورده هیتاچی و لایتن گفت خیلی ترسیدم البته مطمعن نیستم درست باشه ولی امروز رفتم توپخونه یا به عبارتی تابستان ۹۱

 172. رضا می‌گوید

  ببخشید می شه سریع جواب بدیین؟ ممنون

 173. رضا می‌گوید

  یکی جواب بده

  1. shayan می‌گوید

   جواب دادم دیگه داداشی

 174. booooogh می‌گوید

  ببخشید من دیروز این متن رو خوندم و زد به سرم که یک ۲۵۰ Gigabytایش رو بخرم می خواستم ببینم با توجه به تاریخ متن الان تو بازار کرک شدش رو هست یا نه !

  1. shayan می‌گوید

   میخوای ۲۵۰ گیگابایتی چی بخری سگه منظورت اسلیمه که یکم تو توپ خونه بگردی تا ۶۰۰ ت هم گیر میاری ولی اگه بجای مگابایت اشتباه نوشتی گیگابایت و منظورت ارکیده منکه دیدم زیاد نبود فقط تو ی پاساژ ارکید داشت که منم نپرسیدم چنده

 175. مشقی می‌گوید

  من میخوام ی X BOX بخرم که کینکت بخوره هم قیمتش مناسب باش لطفا سریع جواب بدین چون تولد دارم برای تولد می خواهم XBOX بخرم

  1. شایگان می‌گوید

   xbox جدیده رو بخر ۱۲۰ گیگ خوب درمیاد

  2. شایان می‌گوید

   اگه منظورت از جدیده اسلیم باشه ۱۲۰ گیگ نداره فقط ۴ گیگ و ۲۵۰ گیگ داره که ۴ گیگش ۶۷۵ت هست و ۲۵۰ گیگش فکر کنم ۷۰۰یا ۸۰۰ت باشه

  3. شایان می‌گوید

   داداشی بستگی داره بخوای چقدر پول خرج کنی اگه میخوا قیمتش خوب باشه باید arcad بخری

 176. مشقی می‌گوید

  اقا بدین دیگههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 177. مشقی می‌گوید

  ای بابا جواب بدین دیگهههههههه تورو خدا من می خوام بهشون بگم بخرنننننننننننننننننننننننننننن

 178. مشقی می‌گوید

  اچدی ام ای مچدی ام ای هم مهم نیست قیمت رو بگو با کینکت خور باشه باقیمت کمترررررررررر

 179. مشقی می‌گوید

  اچ دی ام ای نباشه مهم نیست فقط قیمت کمتر باشه با کینکت خوردنش مهمه

 180. شایگان می‌گوید

  من الان اکس باکس تازه دیروز خریدم بابت بازی انلاین باید پولی بپردازم

 181. شایان می‌گوید

  من امروز میخوام اسلیم بخرم ۴گیگ برم چی بگم به یارو از کجا بفهمم درایوشو عوض نکرده؟ یا رجیونش رو از کجا بفهمم؟

 182. علی می‌گوید

  سلام
  منxbox360 core دارم اول میخواستم بدونم قیمتش الان چنده؟؟؟
  و اینکه چطور میتونم برم تو اینترنت؟؟؟
  لطفا یا اینجا جوابم رو بدین یا به ایمیلم؟؟
  ممنون

 183. علی می‌گوید

  ببخشید مدله ایکس بوکسم آرکید است
  میخواستم بدونم قیمتش الان چنده؟؟؟
  و اینکه چطور میتونم برم تو اینترنت؟؟؟
  لطفا یا اینجا جوابم رو بدین یا به ایمیلم؟؟
  ممنون

  1. امیر رضایی می‌گوید

   سلام

   من میخوام ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم بخرم میشه بهم بگید قبل از خرید چه سوال هایی باید بکنم

   اگه میشه همه سوال ها رو برام بگید و هم چنین خصوصیات xbox 360 اسلیم

   [img]http://mojdeh.persiangig.com/sheklak/meshki%28bozorg%29/grimace.png[/img]
   [img]http://mojdeh.persiangig.com/sheklak/meshki%28bozorg%29/big_smile.png[/img]

  2. shayan می‌گوید

   راستش خصوصیاتی که فرق دااره با بغیه ی ایکس باکسا اینه که خیلی از نظره زاهری قشنگ تره و دکمه هاش هم لمسی هستن بعد اینکه گفته بودین چه سوالاتی بکنید مهم نیست چون شما هر سوالی بکنید فروشنده اونی که بهتر فروش میره رو به شما میکه و ی چیزه دیگه ای هم که هست اینه که اگه میخوای اسلیم بخری فقت باید از jtag شده بودنش بترسی وگرنه امار خرابی اسلیم ۰ هستش

 184. مشقی می‌گوید

  ارکید چنده

  1. امیر رضایی می‌گوید

   سلام

   من میخوام ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم بخرم میشه بهم بگید قبل از خرید چه سوال هایی باید بکنم

   اگه میشه همه سوال ها رو برام بگید و هم چنین خصوصیات xbox 360 اسلیم

  2. shayan76 می‌گوید

   دسته دوم با ۱۸ ماه کارانتی ۵۰۰ت

 185. تهرانی می‌گوید

  سلام دوستان
  من یک ایکس باکس Xbox 360 Limited Edition Kinect Star Wars
  ۳۲۰ گیگ با کینکت کاملا پک اورژینال مخصوص بازار آمریکا(با بار کدش تو سایت معتبر gepir.org می تونین چک کنید که حتما برای usa هست) مسافری آوردم .۱۲۰۰۰۰۰ خریدم و با همین قیمت میفروشم.اگه خواستین تماس بگیرید
  ۰۹۱۲۶۹۷۰۶۵۲

 186. امیر رضایی می‌گوید

  با سلام خدمت شما من می خوام یه ایکس باکس ۳۶۰ بخرم

  می خوام بدونم ارکید بخرم بهتره یا اسلیم

  ممنون میشم اگه زود جواب بدیید

  1. shayan76 می‌گوید

   سلام امیر اسلیم بخری بهتره من اسلیم دارم ازش راضیم من خریدم ۷۱۰ تومن

 187. امیر رضایی می‌گوید

  با سلام خدمت شما من میخوام ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم بخرم

  میشه بهم بگید قبل از خرید چه سوال هایی
  باید بکنم

  اگه میشه همه سوال ها رو برام بگید

  1. shayan76 می‌گوید

   اگه سوالم بکنی ترف اونی که بهتررو جواب میده ولی اگه رفتی یجا گفت اسلیم ۶۷۵ت نخر چون اونایی که ارزون ترن درایوشونو عوض کردن

  2. امیر رضایی می‌گوید

   اسلیمی که می خوام بخرم قیمتش

   یک ملیون و صد هزار تومنه

  3. shayan می‌گوید

   احتمالا ۲۵۰ گیگ منیخوای بخری ۲رسته؟ ۲۵۰ گیگ به هیچ دردی نمیخوره شما ی ۴ گیگ هم که بخری میتونی ۲تا یا بیشتر فلش ۱۶گیگ وسل کنی روش اما از من میشنوی ۲۵۰ گیگ به هیچ دردیت نمیخوره

 188. من می‌گوید

  سلام من ی سوووال فنی دارم .کینکت قابلیت فیلم برداری هم داره؟؟؟

  1. shayan76 می‌گوید

   نمیدونم ولی عکس میگیره

  2. من می‌گوید

   یعنی حتی زمانی ک در حین بازی هم نباشم میشه عکس گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. shayan می‌گوید

   من کینکت ندارم به خواطره همینم چیزه زیادی در موردش نمیدونم به جز اینکه واقعا سرکرم کنندست

 189. امیر رضایی می‌گوید

  شایان چرا ۲۵۰ گیگ نخرم مگه ۲۵۶ مشکل داره

  1. shayan76 می‌گوید

   نه پولت حدر میره

 190. امیر رضایی می‌گوید

  شایان چرا ۲۵۰ گیگ نخرم مگه ۲۵۰ گیگ مشکل داره

 191. امیر رضایی می‌گوید

  اسلیم از نظر فنی مشکل داره یا نه؟؟

  1. امیر رضایی می‌گوید

   اسلیم ۴ گیگ یا ۲۵۰ گیگ از نظر فنی کدومشون بهتره و چرا گفتی ۲۵۰گیگ نخرم؟؟

 192. امیر رضایی می‌گوید

  اسلیم ۴ گیگ یا ۲۵۰ گیگ از نظر فنی کدومشون بهتره و چرا گفتی ۲۵۰گیگ نخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. shayan76 می‌گوید

   ۲۵۰ گیگ نخر چون هم به دردت نمیخوره هم پوله اضافی میدی ینی برا کیفیتی پول میدی که به کارت نیست

  2. امیر رضایی می‌گوید

   ببخشید اینقدر سؤال می پرسم ولی ۲۵۰ گیگ مگه کیفیتش پایینه

   شایان از چه لحاظ می گی ۲۵۰ گیگ به درد نمی خوره

   ۱- ازلحاظ هدر دادان پول
   ۱- یا از لحاظ بد کیفیتی یا قابلیت های کم

 193. shayan76 می‌گوید

  بچه ها سگه سوالی دارید بیاید اینجا با هم بچتیم جوابتونو میدم develop_sh@yahoo

 194. امیر رضایی می‌گوید

  ببخشید اینقدر سؤال می پرسم ولی ۲۵۰ گیگ مگه کیفیتش پایینه

  شایان از چه لحاظ می گی ۲۵۰ گیگ به درد نمی خوره

  ۱- ازلحاظ هدر دادان پول
  ۱- یا از لحاظ بد کیفیتی یا قابلیت های کم

  1. شایان می‌گوید

   نه اخه من خودم که رفتم بخرم گفتن ۲۵۰ گیگ بدرد نمیخوره داری برای کیفیتی پول میدی که ازش استفاده نمیکنی وگرنه خب ۲۵۰ گیگ قشنگ تر از ۴ گیگه

 195. ش می‌گوید

  من ای

 196. saeed می‌گوید

  ببخشید میشه یکی بگه قیمت ارکید جاسپر چنده لطفاً:-(

  1. شایان می‌گوید

   من دست دوم تو توپخونه دیدم ۵۰۰ت

  2. saeed می‌گوید

   ممنون اخه من می خوام تابستان سال اینده جاسپر بگیرم به نظرتون قیمت دست اولش پایین میاد?

 197. محمود می‌گوید

  با سلام میخاستم بدونم مدل آرکید هنوزم تولید میشه یا نه اگه باشه چه قیمتیه؟
  باتشکر

  1. شایان می‌گوید

   تولید شدنشو نمیدونم ولی من چند روز پیش تو توپ خونه قیمت کردم ۵۰۰ت بودش

 198. Pourya می‌گوید

  salam va khaste nabashid
  merci az maghalatun
  man moddatie ke tasmim gereftam ye konsule bazi begiram pule ziadiam nadaram . mikhastam bebinam kolllan be nesbat gheymate khode konsul o gheymate bazia o lavazeme janebio tamame masaeli ke hast dar hale hazer behtarin konsul chie o hodude gheymatesh alan cheghadre
  ba tashakkor az rahnamaie shoma

  1. shayan می‌گوید

   salam
   valla alan ke kheili geron shode man shenidam slim4gb 1400 t shode vali u age begardi mitoni ba 500-600t ye xbox arcad begiri ke harki gerefte razi bode

 199. milad می‌گوید

  سلام میخواستم بدونم چ موقع باید ایکس باکسو اپدیت کرد؟؟
  وباید از کجافهمید ک برد ان جاسپر؟
  و اخرین سوالم اینه ک کدوم مدل برای گیمر معمولی بهتره؟
  اگه قصد جواب دادن داشتید ب ایمیلم بفرستید چون من اینطرفا نمیام.
  بدرود…
  djmilad33@yahoo.com

 200. شایان می‌گوید

  اهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ملت بد بخت شدیم (منظورم اونایی هست که تا الان مثل من ۳۶۰ خریدن) تا دو ماه دیگه ۷۲۰ میاد و متعسفانه از همین الان ی خبرایی هست که ندرت وارفار ۴ برای ۷۲۰ میاد نااااااااااامردااااااااااااااااااااااااااااا ما هم میشیم مثل پلی استیشن ۲ ای ها بد بخت شدم

 201. ali می‌گوید

  aya mitavan xbox ra dar televezion mamoly ba gerafik bala bazy kard sai javab dahid

  1. reza می‌گوید

   خوب نخر

  2. پوریا می‌گوید

   اگه بخری یه حسی داره من هم همین رو می گفتم تا که خریدم واقعا درجه ی ۱ هست .

 202. sh@gh@yegh می‌گوید

  سلام!
  ببخشید شاید این سوال تکراری باشه،اما من شک کردم!دوستان بازی هایی به تازگی عرضه شدن ۲۰۱۲-۲۰۱۳(مثل DmC)رو میشه با arcid بازی کرد؟یا حتماباید اسلیم باشه!یا باید به رجین توجه کرد؟آخه من یه آرکید دست دو قیمت کردم با دوتا جوئستیک ساخت ۲۰۰۹!۶۰۰هزارتومن؟میخواستم بخرم ولی اگه بازیای جدیدو نگیره که به دردم نمیخوره؟میشه خواهش کنم جوابمو بدید…
  یه سوال دیگه بازیایی که روشون نوشته NTSD یعنی چی؟
  توروخدا کسی میدونه زود جواب بده…ممنون:-*

  1. arsalan می‌گوید

   salam.man ps3 daram vali ta hodudi ham az xbox sar dar miaram chera ke updateshun mesle hame.bbinid shoma bayad az maghaze dara bporsid un bazie morede alaghatun ba kodum update kar mikone baad faghat mitunid ba update dasgatun har bazii ke bashe anjam bdin.
   dar morede baziaye NTSC bayad bdunin ke in bazia makhsuse amricast(ghare amrica) va mamulan dasgahhaye ba regione PAL ke makhsuse oroopa va khavare mianast kar namikonan

  2. شایان می‌گوید

   سلام
   تا جایی که من میدونم هیچ ربتی به ارکید یا اسلیم بودنه کنسول نداره که چه بازیی بیاد یا چه بازیی نیاد توی کنسول فقط ربط به ریجن و اپدیت داره که همه ی بازیا برای lt+3 هستند و تمام بازی و کنسول های داخل ایران pall هستند. سره همین خودتونو نگران نکنید. همه ی بازیا روی همه ی کنسول ها میاد.

 203. شایان می‌گوید

  ی چیزی رو یادم رفت بگم
  روی همه ی بازیا نوشته ntsc ولی در واقع pal هستند

 204. mahdi می‌گوید

  ba salam man be zodi mikham xbox 360 bekharam mishe rahnamaee konid.kekodom model bhtare

 205. nima می‌گوید

  به من پیشنهاد شده یه ۳۶۰ premium سه چراغه شده ۱۰۰ تومان به نظر شما بخرم و قابل تعمیر هست یا نه؟؟؟؟

 206. omid می‌گوید

  عالیه حرف نداره.خیلی چیزا دستگیرم شد

 207. دانیال می‌گوید

  بچها بنظر شما xbox بخرم یا ps3 با توجه به اینکه وضع مالیمون هم جوری نیس که بابت هر بازی ۷۰-۶۰ هزار تومن پول بدم و آیا xbox هنگی داره؟ لطفا حقیقت رو بگید

  1. علی می‌گوید

   ببین اگه xboxمیخواهی بخری یاjasperیاarcadeبگیر چون بهترین ها هستند البته تو ی xboxها.امااگه میخواهی play stainبگیری فقط ۳رو بگیر

  2. kebria می‌گوید

   فک کنم ایکس باکس بهتر باشه بازی هاشم ارضون تره ولی نمیدونم هنگی داره یا نه

 208. ALI می‌گوید

  سلام من ۷ ساله گیمر PC بودم الان میخوام XBOX 360 بخرم …به نظر شما به دسته عادت میکنم؟

  1. kebria می‌گوید

   اره بابا اصونه

 209. سینا می‌گوید

  من یه ایکس باکس اسلیم میخوام قیمت اصلیش چنده لطفا بگین ؟؟؟؟؟؟ 😀

 210. معماری داخلی می‌گوید

  یکی از پرطرفدارترین ها

 211. َamir می‌گوید

  man mikham xbox slim bekharam aya khoobe ya az oon behtar ham hast

  1. iman می‌گوید

   بله xbox one بهتر از ۳۶۰ ولی ۲ میلیون یا بیشتر قیمتشه

 212. iman می‌گوید

  من یک ایکس باکس ۳۶۰ اسلیم ۲۵۰ گیگ دسته دو تمیز پیدا کردم برای سال ۲۰۱۱ با قیمت ۶۸۰ تومن ایا بخرمش میصرفه؟یا هنوزم بگردم؟

 213. mohamad می‌گوید

  سلام من میخوام اسلیم بگرم یا سوپر الیت
  راست میگن اسلیم چراغ خاموش روشنش چون لمسیه میسوزه؟

 214. Ali می‌گوید

  من الان جاسپر دارم خیلی خوبه تمام بازی های روزم ساپورت میکنه

 215. ئ می‌گوید

  من عکس تمام کنسولهایه ps3رو میخوام چه کار کنم؟

 216. mhmn2 می‌گوید

  سلام.من میخواستم یه کنسول بگیرم حالا یا ایکس باکس میگیرم یا ps3 اگه ایکس باکس بگیرم کدوم مدل و یا ps3 کدوم مدل بعد زیر ۶۰۰ باشن این سه چراغه شدن ایکس باکس تو کدوم مادربرد اتفاق می افته تر خدا خوندید جواب بدید

دیدگاه‌ها بسته شده است.

تصميم گرفتيد كه يك كنسول نسل جديد بگيريد و از بازي هاي جديد با گرافيك بالا لذت ببريد؟ شايد سري به بازار يا اينترنت زديد و از اين همه مدل هاي عجيب و غريبي كه وجود داره تعجب كرديد ! يا اينكه پيشنهاد مغازه دار بنظرتون عجيب مياد و فكر مي كنيد به صرفه ترين مدل را به شما نگفته.