متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۲K Games از شن های بدکار می گوید!

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

اخبار بازی

Spec ops :The Line

ان-پرچم آمریکایى پاره ی آویزان  در ماسه بادى در حال حرکت است. شهر حالا با سایه ی سابق خودش، فرسوده به سمت زمین به وسیله شن‌بادهاى سخت‌دل.از صدای غرش مى پرسد،” آیا شما  هنوزبه من کاپیتان قصد کمک دارید ؟ ایا تا به حال داستان این شهر را شنیده اید ؟” امواج خورشید در آسمان بلند می شوند و صدایی  به‌آرامى اعلان می کند شما باید فکر بکنید من یک هیولا هستم، که من دیوانه وار در حال راه رفتنم  براى ما کاپیتان را  پیدا بکنید؛ ما منتظر هستیم.” این گشایش فرخنده از بازی Spec ops بود که قرار است در سال اینده برای کنسول های خانگی عرضه شود(گویا – ای تی)

این بازی یک بازی تیرانداز از نوع سوم‌شخص است که با داستانی در مورد کاپیتان واکر اینگونه مىگوید، رهبر  زبده نظامى متعلق به نیروی دلتا .، که به وسیله شن‌بادهاى بدکار  مورد تاخت و تاز واقع شده است، پس‌مانده شهر رو به ویرانى است و مأموریت شما را ارتش کلنل جان کانراد بسیار مورد احترام  قرار داده است او افسر سرشناسی  که شما را به این ماموریت نجات اعزام کرده است.

ما توانا بودیم که یک نمایشى زنده کوتاه از این بازی را ارائه کردیم، . در ابتدا ما صدای  مال کانراد را شنیدیم، که  داشت واکر را  سرزنش مىکرد . درست بعد از اینکه کانراد تهیه کننده ی این بازی سخنرانىاش را تمام کرد، واکر و گروه‌اش به وسیله  یک گروه سربازهایی که هنگام دیده‌بانى درحرا کمین می دادند دیده شدند(گویا – ای تی)

و این جاست که نبرد حماسی بین دو گروه صورت می گیرد و همه ی مخاطبین را هیجان زده می کند

نمایش ما به چندین عدد از این نبردها کفایت کرد  قبلاً یکى از این نبردها چگونگى مبارزه در بین شن های پراکنده در هوا را نشان  می دادند که ما با شن  محیط را تغییرداده ایم. واکر به یک اتاق بزرگ پر از سرباز داخل می شود و به اندازه چندین وکیل حقوقى  بالاى سربازها قرارمیگیرد. واکر توانا بود که پنجره‌هاى شیشه‌اى را تیراندازى کند، اواین سربازها را کشت اما نه  به هزینه انتقام شخصی در زندگی بلکه برای دفاع از وطن و کشورش.

این قسمتی از مصاحبه ی سایت گیم –اسپات با تهیه کننده ی این بازی بسیار زیبا بود که توانستم قسمتی از ان را برای شما ترجمه کنم .این بازی توسط شرکت ۲K  در حال ساخت است و قرار است سبک بازی های سوم شخص را به کلی دگرگون سازد(گویا – ای تی)

مشخصات :

سازنده

۲K Games

منتشر کننده

۲K Games

سال انتشار

۲۰۱۱

پلاتفرم ها

Xbox360/PS3/PC

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ان-پرچم آمريكايى پاره ي آويزان در ماسه بادى در حال حرکت است. شهر حالا با سايه ي سابق خودش، فرسوده به سمت زمين به وسيله شن‌بادهاى سخت‌دل.از صداي غرش مى پرسد،" آيا شما هنوزبه من كاپيتان قصد کمک داريد ؟ ايا تا به حال داستان اين شهر را شنيده ايد ؟" امواج خورشيد در آسمان بلند مي شوند و صدايي به‌آرامى اعلان مي کند شما بايد فكر بكنيد من يك هيولا هستم، كه من ديوانه وار در حال راه رفتنم براى ما كاپيتان را پيدا بكنيد؛ ما منتظر هستيم." اين گشايش فرخنده از بازي Spec ops بود که قرار است در سال اينده براي کنسول هاي خانگي عرضه شود