متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی هاب یو اس بی جدیدی از Elecom

12345 (بدون نظر)
Loading...
164


تصویر۱-Elecom U2H – TZS410B

شرکت Elecom به تازگی در ژاپن از یک هاب یو اس بی ردیفی شکل رونمایی کرد. سه مدل  از این هاب برای تنوع انتخاب کاربران موجود است: مدل  U2H – TZS410B که از طریق پورت یو اس بی و از مادربرد رایانه تغذیه می شود؛ و مدل های U2H – TZS420S و U2H – TZS720S که هم می توانند توسط یواس بی و هم با  جریان برق AC تغذیه شوند.

هر دو مدل U2H – TZS410B  (با قیمت ۲۵۲۰ین) و  U2H – TZS420S (به قیمت ۳۹۹۰ین) دارای  ۴ پورت یواس بی  در یک ردیف هستنددر حالی که ) U2H – TZS720S به قیمت ۷۰۳۵ین) دارای ۷ پورت یو اس بی روی یک هاب می باشد. نکته جالب دیگر در مورد این محصولات این است که به هر یک از پورت های یو اس بی یک کلید قطع و وصل و صفحه نشان دهنده ای اختصاص داده شده است.در نتیجه برای قطع ارتباط یک وسله متصل به درگاه یو اس بی این هاب نیازی به جدا کردن پورت های یو اس بی نیست؛ کافیست تنها از کلید قطع و وصل استفاده کنیم! رنگ های موجود برای این محصولات رنگ های نقره ای و مشکی می باشد.

تصویر۲-Elecom U2H – TZS420S

تصویر۳-Elecom U2H – TZS720S

به نقل از: elecom

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. آقای میمــ می‌گوید

  قیمتش ؟
  ایران هست ؟!!

  1. ITTeach می‌گوید

   نه هنوز نیومده… .

 2. محمد مهدی می‌گوید

  ممنون
  خیلی جالب بود……

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت Elecom به تازگی در ژاپن از یک هاب یو اس بی ردیفی شکل رونمایی کرد. سه مدل از این هاب برای تنوع انتخاب کاربران موجود است: مدل U2H - TZS410B که از طریق پورت یو اس بی و از مادربرد رایانه تغذیه می شود