متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هنگام خرید Move-it را همراه داشته باشید !

12345 (بدون نظر)
Loading...
98

وسیله ای که در تصاویر زیر ملاحظه می کنید با نامMove-it  در واقع ایده کاملا  تمیز و کاربردی برای کسانی  است که  مجبورند با تمام اجناس خریداری شده از فروشگاه تا خانه پیاده طی طریق کنند. کیت DIY در واقع یک وسیله گاری مانند و واقعا با دوام است که  از قطعات مقوا خود چسب شونده  در هم ساخته شده است. این قطعات مقوا از لحظه ای که به فکر سر هم کردن آنها برای ساخت گاری مورد نظر خو د می افتید تا زمانی که آنها را به یک گاری کاربردی و عصای دست مبدل می کنید چند دقیقه بیشتر زمان نمی برند. شما لازم نیست برای ساخت گاری ویژه حمل بار خود  نابغه  باشید زیرا ساخت و جور کردن قطعات برای تبدیل به گاری مورد نظر شما بسیار ابتدایی و ساده باشد.

این وسیله به اندازه کافی قوی هست که  بتواند تا 20 کیلوگرم  بار را حمل کرده و قسمت ها و اتصالات دچار جدایی نشوند البته به لطف پیوند قوی چسب  خمیری مخصوص تماس اجزا.  قطعات متشکل از مجموعه ای از دو چرخ و دو نوع مختلف دسته حمل گاری،و چند جز اتصال دهنده بوده و  ترکیبی از این اجزا به شما اجازه میدهد هر جعبه ای تقریبا با هر اندازه و شکلی را به راحتی جابه جا کنید! پس از رسیدن به خانه ، به معنای واقعی کلمه باید گاری را به مسئولان بازیافت سپرد!( همچنین  چرخ ها و چسب) به خاطر اینکه پس از یک بار استفاده، شما نمی توانید آن را از هم باز کرده و مجدد در دفعات بعدی استفاده کنید. این  تنها نقطه ضعف Move-it   می باشد!

شما می توانید به این وسیله و دیگر طراحی های خلاقانه نامزد کسب جایزه طراحی James Dyson از اینجا رای  دهید!

طراحی  از : دیوید گراهام (David Graham)

منبع: yankodesign

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. مانلی می‌گوید

    با سلام
    خبر جالبی بود ولی کامل نبود دوست داشتم دقیق تر از Move-it بدانم تا بتونم نظر بدم.
    اصلاً چرا it???

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وسیله ای که در تصاویر زیر ملاحظه می کنید با نامMove-it در واقع ایده کاملا تمیز و کاربردی برای کسانی است که مجبورند با تمام اجناس خریداری شده از فروشگاه تا خانه