متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بررسی وایمکس ایرانسل از دید یک مشتری

12345 (1 نظر - میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...
973

وقتی که اولین تبلیغات درباره وایمکس در تلویزیون پخش شد و روزنامه های کثیرانتشار در این مورد تبلیغاتی منتشر کردند ،خیلی از افراد خوشحال شدند و با خود گفتند که دیگر محدودیت ها به پایان رسیده است و در هر مکان و زمانی می توانند به اینترنت متصل شوند و مشکلات گذشته خود را فراموش کنند ، عده ای دیگر نیز که با مشکلاتی مانند نبود پورت خالی مخابرات برای اینترنت پرسرعت و خط تلفن PCM و فیبر نوری نمی توانستند طعم اینترنت دائم  و پر سرعت را بچشند بسیار خوشحال شدند، ولی این انتهای ماجرا نیست و گویا افرادی از وضع نابسامان وایمکس ایرانسل گله دارند ، ما در این بررسی خود را جای یک مشتری گذاشته ایم تا تمام جوانب را در نظر بگیریم و به نتیجه ای واحد برسیم پس با ما همراه باشید.

*ابتدا روش  دسترسی  به اینترنت وایمکس ایرانسل را بررسی می کنیم تا ببنیم این وایمکس ایرانسل که این همه سروصدا به پا کرده است به چه چیزهایی برای شروع نیاز دارد.

۱-شهر و منطقه شما تحت وایمکس ایرانسل می باشد؟

اول از همه باید ببینید که شهری که در آن زندگی می کنید از وایمکس ایرانسل پشتیبانی می کند یا خیر !.اگر تبلیغات ایرانسل را که از سرو روی شهرها می بارد دیده باشید ایرانسل دارای ۷ استان تحت پوشش می باشد که عبارتند از : تهران،تبریز،مشهد،اصفهان ،اهواز،شیراز،کرج و دو شهر شهریار و شهر قدس که جدیدا اضافه شده است، پس از اینکه  نام استان شما در لیست استان های تحت پوشش قرار داشت به سراغ سایت ایرانسل رفته و از قسمت وایمکس ، مناطق تحت پوشش را انتخاب می کنید و پس از انتخاب شهر یک نقشه ای به شما نمایش داده می شود که مناطقی که با رنگ زرد پوشانده شده است دارای پوشش وایمکس ایرانسل می باشد، پس از اینکه مطمئن شدید تحت پوشش هستید به سراغ مرحله بعد می روید.

۲-مراجعه به نمایندگی و صحبت های اولیه و مودم

پس از بررسی و انجام مرحله اول باید به سراغ  نمایندگی های مجاز ایرانسل که آدرس آنها  در در داخل سایت ایرانسل موجود است بروید و در مورد عقد قرارداد ، قیمت  مودم و سرعت اتصال صحبت کنید که پس از تکمیل فرم ثبت نام ، در مرحله بعد پشتیبان منطقه را بررسی می کند و به شما می گوید باید چه نوع مودمی باید تهیه کنید.پس از آن به شما می گویند که برای نصب با شما تماس گرفته می شود .

۳-انتخاب نوع مودم و نوبت برای نصب

پس ازانجام مرحله بالا شما تماس گرفته می شود و در مورد منطقه شما و پوشش شبکه صحبت می کنند و می گویند چنین مودمی را با چنین مشخصاتی باید خریداری شود و مبلغ را واریز کنید و منتظر تکنسین باشید. وقتی بعد از چند روزتکنسین می آید  مودم را نصب می کند و  به شما می گوید که  طی ساعات آینده شما به شبکه وصل خواهید شد و پس از ساعاتی با شما تماس گرفته می شود و خبر خوش اتصال به شبکه جهانی اینترنت  را می دهند.

*در شمار ه های بالا نحوه نصب و راه اندازی را ذکر کردیم حالا به مشکلات بعد از نصب ایرانسل صحبت خواهیم کرد

۱-سرعت با آنچه در کاتالوگ ذکر شده است متفاوت است

در همان ابتدای کار بسیاری از کاربران در مقایسه  با سرعت ذکر شده در کاتالوگ و سرعت خود شاکی هستند و به این اعتقاد دارند که سرعت مورد نظر آن چیزی که نیست که انتظار داشتند و پس از تماس با مرکز پشتیبانی جملاتی مثل ترافیک بالا و share بودن پهنای باند می شنوند و مجبور می شوند با همان سرعت قبلی ادامه دهند ودر ادامه برخی  افراد که سرعت ۱۲۸kb تهیه کرده بود مدعی هستند که در بعضی اوقات سرعت دانلود آنها به ۱ کیلوبایت  نمی رسد که در برخی اوقت صحیح است و در برخی اوقات شبکه دچار اختلال می شود و شاید سرعت به صفر نیز برسد که این موضوع زیاد خوشایند به نظر نرسد و کاربر فقط باید به صحفه مانیتور چشم بدوزد ولی در اکثر اوقات سرعت تقریبا ۹۰ درصد سرعت واقعی در دسترس شما است.

۲-عدم پاسخگویی مناسب پشتیبان

در بسیاری از موارد که به مشکلات ریز و درشت برخورد می کنید، پشتیبان جواب مناسبی به شما نمی دهد و فقط با یک سری الفاظ تکراری جواب شما را می دهد که همین امر موجب عصبانیت مشتری می شود ، البته تجربه نشان داده که در هنگام خرید پشتیبان بسیار خوب و سریع به سوال های شما در زمینه وایمکس پاسخ می دهد ولی هنگامی که مشتری شدید اوضاع فرق می کنئد.بسیاری از کاربران از عدم پشتیبانی مناسب رنج می برند و اطلاعات فنی پشتیبان ها را مناسب نمی دانند اما در کل پاسخگویی زیاد هم بد نمی باشد و طرز صحبت پشتیبان ها بسیار ملایم و خوب است  ولی بهتر از این(اطلاعات فنی و جواب های صحیح) نیز می تواند باشد.

۳-مودم فضای باز بهتر است !

خیلی از افرادی که از وایمکس ایرانسل استفاده می کنند به معنای این جمله  رسیده اند که هنگام خرید وایمکس ایرانسل ، پشتیبان به شما می گوید برای اینکه اطلاعات را به صورت عالی رد بدل کنید باید مودم فضای باز را خریداری کنید . یک مقدار به عقب باز می گردیم و به سراغ سایت وایمکس ایرانسل میرویم و تعریف مودم  داخلی و خارجی را می بینیم : مودم خارجی برای مکان هایی است که دارای ساختمان های زیادی در اطراف محل مشترک است و مشترک نمی تواند برای دریافت اطلاعات از مودم های نسبتا ارزان قیمت گلدانی زرد رنگ استفاده کنید ولی تعریف ایرانسل یک مقدار اشتباه می باشد که باید آن را اینگونه تعریف کرد : مودم داخلی : مکان هایی که در فاصله حداقل چند متری با دکل های ایرانسل واقع شده است و مکان هایی که در شعاع ۱۰ کیلومتری آنها هیچ ساختمانی پیدا نمی شود و امواج راحت می توانند به مقصد برسند و برای مودم خارجی : مودم های خارجی که ۹۰ درصد ظرفیت مودم های مشترک ها را پوشش می دهد به مودم هایی نسبت داده می شود که اطراف ساختمان مشترک آپارتمان ۱ طبقه تا ۱۰۰ طبقه وجود داشته باشد  اگر حتی یک ساختمان کنار دست شما باشد باید قید مودم داخلی را بزنید .

۴-عدم آنتن دهی مناسب در شهرهای کوچک

اگر شما در کنار میدان انقلاب یا فردوسی با وایمکس ایرانسل وصل شوید ممکن است هر سه چراغ مودم شما سبز شود که این نشان از آنتن دهی مناسب وایمکس می باشد ولی همان قدر که امواج خوب رد و بدل می شود ترافیک بالایی در آن مناطق است ولی برعکس آن در شهرهای کوچک که تابع استان می باشند ، شاید ترافیک چندانی وجود نداشته باشد ولی تا دلتان بخواد آنتن دهی ضعیف است و شاید در برخی  مواقع آنتن دهی به یک چراغ برسد که ممکن است در سرعت شما تاثیر گذار باشد.

حرف آخر ….

جدیدا رقیبی برای وایمکس ایرانسل پیدا شده است که شرکت مبین نت می باشد که برخی شهرهای کوچک را پوشش می دهد و فعلا به کلان شهرها نرسیده است و تا آخر سال استان های بزرگ را نیز تحت پوشش قرار می دهد ، باید صبر کرد و دید که آیا مبین نت بهتر از ایرانسل کار می کند یا خیر ! فعلا که ایرانسل با جمعیتی متشکل از افراد معترض به وایمکس خود چیزی به نام مشتری  را از دست داده است و قافیه را باخته است ، خیلی از افراد به خاطر مشکلاتی که در زمینه خطوط تلفن و ADSL داشته اند به وایمکس روی آورده اند ولی ایرانسل نیاز آنها را برطرف نکرد و کلی خرج گذاشت روی دست کاربرانی که با هزار ذوق و شوق سراغ وایمکس تازه وارد آمده بودند…در کل باید ایرانسل را بنیانگذار اینترنت همراه در کشور داشت به طور مثال : اگر ایرانسل نبود همراه اول به این زودی ها به فکر اینترنت در تلفن همراه نمی افتاد و باید چنین اینترنتی را در خواب می دیدیم و اپراتور ایرانسل آمد و تحولی بوجود آورد و اینترنت همراه که بدین گونه است را به مشترکان خود رساند.وایمکس ایرانسل  قبل از مبین نت بهر برداری شد.(ایرانسل مجوز ۷ استان را دارد ولی مبین نت مجوز کل استان ها را دارد)در آخر باید گفت که مردم از ایرانسل و وایمکس این اپراتور انتظارات بیشتری دارند…

نکته : قیمت مودم داخلی که در تصویر دوم می باشد با قیمت کنونی متفاوت می باشد و قیمت کنونی مودم ارزان تر می باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
89 دیدگاه
 1. سینا می‌گوید

  ضمینه غلط است، شکل صحیح این کلمه زمینه است.

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   کلمه ضمینه به زمینه تغییر یافت.

   با تشکر از توجه شما.

 2. علیرضا زارع می‌گوید

  سلام .
  با تشکر از مطلب خوبی که نوشتید ولی بنده همچین مشکلاتی رو داخل شبکه وایمکس مشاهده نکردم .
  ۱- سرعت من همیشه ثابته و خیلی خیلی کم پیش میاد که سرعت افت کنه . البته افت سرعت حدود ۱ یا ۲ کیلوبایت هست .
  ۲- پشتیبانی ایرانسل واقعا خیلی عالیه و همیشه مشکلات من رو حل کرده .
  ۳- موقعی که من تماس گرفتم ، گفتن که کجا زندگی میکنید ؟ من هم محل سکونتم رو گفتم و به من پیشنهاد دادن که مودم داخلی بخرم و اصلا حرفی از مودم فضای باز نزدن .
  ۴- من در شیراز زندگی میکنم و همیشه هم ۳ چراغ مودمم روشنه .

  ولی در کل ملطب خوبی بود .
  با تشکر از شما ……….

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   با سلام و درود خدمت شما .
   ۱-در مورد افت سرعت بستگی به منطقه شما و ترافیک دارد و وقتی هر سه چراغ شما سبز می باشد نشان از این است که شما در منطقه ای با آنتن دهی عالی هستید و برخی از افراد که که در شرایط جغرافیایی مناسبی نیستند (ازلحاظ آنتن دهی) با مشکل کم شدن چراغ ها مواجه می شوند.
   ۲-در مورد پشتیبانی ما طوری موضوع رو مطرح کردیم که نه سیخ بسوزد نه کباب ، ما خودمان افراد زیادی را دیده ام که شاکی بودند و باالعکس آن که خیلی راضی بوده اند ! در هر حال بهتر از این هم می تواند باشد.
   ۳-در مورد مودم هم باز باید به منطقه جغرافیایی نگاه کرد ولی در تهران شرایط متفاوت است و بسیاری دوستان از مودم داخلی و پیشنهاد ایرانسل که مودم خارجی بود شاکی بود ! در شیراز مثل اینکه فروشنده ها با انصاف تر هستند ، البته این را نمی گم که در اینجا به همه مودم خارجی می دهند ولی اگر خدای نکرده مقداری آنتن دهی سخت باشد باید مودم شما تغییر کند .
   ۴-در مورد هر سه چراغ سبز هم در بالا توضیح دادم(ترافیک،آنتن دهی)

   موفق باشید.

  2. مهران می‌گوید

   از منم افت سرعت نداره ولی سرعتش کمه وگر نه سرعت دانلودش ثابته

  3. الی می‌گوید

   ببخشید شما کجای شیراز هستید

 3. علیرضا حکمتی می‌گوید

  سلام
  این حرف ها از طرف چه کسی هست؟

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   کدام حرف ها؟

  2. علیرضا حکمتی می‌گوید

   همینا دیگه
   کی گفته؟ خودتون؟

  3. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   بنده تجریبات خودم را به همراه دیدگاه های دوستان در وبلاگ و وب سایت های مختلف را جمع بندی کرده ام و این مطلب را نوشته ام.

   موفق باشید.

 4. هادی می‌گوید

  مطلب جالبی بود.
  ثبت نام مبین نت هم از اول شهریور در تهران شروع شده.
  امیدوارم یک مطلب هم راجع به مبین نت بنویسید.

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   با سلام و درود.
   مبین نت نیز باید چند ماهی شروع کند و به مشتریان خدمات بدهد تا برسیم به مبین نت ! ان شالله در آینده انجام می دهیم.

   موفق باشید.

 5. صابر می‌گوید

  سلام
  نمی دونم بعضی از دوستان کی هیزم خشک از ایرانسل خریدن که اینقدر طرفداریشو می کنن (مثلا آقای زارع)

  همین اواخر که من دو هفته کامل قطع بودم علت هم بروزرسانی بود!
  یکبار نشد با زنگ بزنیم ایرانسل درست جواب بدن
  بعد از ۱۲ دقیقه پیام آگاهی های غیر ضروری اگر سیستم حالشو داشته باشه به یک اپراتور وصل می شی در غیر این صورت باید منتظر بمونی
  من حدود ده بار زنگ زدم ایرانسل گفتم این مودم داخلی رو بخوام روی شبکه بزارم چی کار کنم:
  اولی: نمی شه
  دومی: بزار بپرسم
  سومی: نمی شه
  چهارمی: هنوز اعلام نکردن
  پنجمی: نمی شه
  ششمی: اگر از یک سری روتر های خاص استفاده کنی شاید بشه
  هفتمی: نمی شه
  و این داستان ادامه دارد

  آخرش ابتکار خودم رو به خرج دادم و دو تا کارت شبکه انداختم رو سیستم و با نرم افزار ccproxy کارم راه افتاد

  در هر صورت اپراتورها علم کافی رو ندارند یا حداقل توی این ۵ ماه همه ی …. به پست ما خوردن

  1. سيدآرمان حسيني می‌گوید

   با سلام و درود.
   برخی از دوستان که می گویند اپراتور پشتیبان دهی خوبی دارد باید نیاز خود را از پشتیبان مشخص کنید اگر سوال شما نحوه اتصال و علت قطعی و از این مسائل باشد ، معلوم است که پشتیبان دهی خوب است ولی اگر سوال شما مثل جناب “صابر” در مورد شبکه کردن باشد مشکل اپراتور فقدان اطلاعات است که امیدواریم برطرف شود.

  2. مهران می‌گوید

   سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی که چه کار کردی

 6. احمد می‌گوید

  واقعا مطلب خوبی بود.باز هم از این مطالب بنویسید.

 7. ali می‌گوید

  بابا وایمکس ایرانسل چند تا از دوستان تو اصفهان گرفته بودند اصلا راضی نبودند

  بابا ایرانسل اصلا وایمکسش بدرد نمیخوره

 8. iman می‌گوید

  با سلام و تشکر
  من الان از وایمکس دارم استفاده میکنم یک سری تاخیر برای کار های اداری داشت ولی پشتیبانی عالی و به موقع اپراتور های خوش برخورد و با معلومات کافی رو دیدم نه انایی که شما میگین!!!
  در ضمن هر چیزی که جدید میاد یکم طول میکشه تا جا بیوفته و مشکلاتش رفع بشه پس بهتره شما که لیاقت تکنولوژی رو ندارین نظر ندین تا شاید کشور بتونه پیشرفت کنه نه هی بیاین زیراب بزنین و بد بگین چون توو چندین هزار نفر مشترک وایمکس ایرانسل ۱۰ تا بد شانس بوده دلیل بر بدی این شرکت و فناوری نیست
  ولی تو چند صد مشتری مبین نت که بد بختا اصلا رنگ نت رو هنوز ندیدن میشه حرف زد
  ولی باز نه اینکه بیایم بگیم این شرکت خوبه اون بد
  در مورد این فناوری بگین اصلا مشکلات که توش بودارو بدون درج نام شرکت بزارین و راه حل مشکلاتون تا بقیه هم بدون جبهه بندی تسمیم به استفاده از این تکنولوژی نوپا بگیرن
  با تشکر

  1. مهران می‌گوید

   بابا لیاقت
   تکنولوژی
   تو این امار دقیقا از کجا اوردی
   همین جور یه حرفیا میپرونیا

  2. مهران می‌گوید

   برو اول یه بار جمله ها تا بخون ۶۰ تا غلط املایی داری گله
   نمیخواد اینجا از تکنولوژی حرف بزنی

 9. حصول می‌گوید

  بررسی و نظرات جالبی بود، البته شخصا با پشتیبانی بسیار ضعیف ایرانسل مواجه شده ام…

 10. فرشاد می‌گوید

  سلام . مطلب خوبی بود . من هم مشکلاتی از دست آقای وایمکس ایرانسل دارم . ۱ بار sms دادن ۳۸ هزار تومان باید پرداخت کنید بابت ۲ ماه شارژ
  ۱ بار زنگ زدن گفتن ۶۲ هزار تومان باید پرداخت کنید وگر نه سرویس شما قطع میشه ؟ اخه بابت چی ؟ سریع قطع کردن . خودم زنگ زدم به پشتیبانی گفتن ۳۲ هزار تومان باید پرداخت کنید . من نفهمیدم چقدر باید پرداخت کنم ؟؟
  سرویسم هم ۱۲۸ پایه هست .

 11. alireza می‌گوید

  در مورد پشتیبان مخالفم اتفاقا خوب کار میکنن فقط خیلی باید پشت خط بمونی
  در مورد انتن دهی و سرعت هم مخالفم خودتون هم گفتین ۸۰ درصد مواقع سرعتش خوبه .. اگه روز اول خودمون سرعت کم رو انتخاب کردیم خوب مشکل از خودمونه

  مورد بعد : از
  پر کردن فرم تا راه اندازی کامل وای مکس واسه من ۲ روز بیشتر طول نکشید فقط باید سریع پول رو بریزی به حساب
  در ضمن بی انصافی نکنید بابا ایرانسل واقعا اینترنتش واسه ما که با adsl مشکل داریم عالیه
  اگه صفحه اول facebook من رو ببینید میفهمید که روزای اول چقدر راضی بودم و کلی هم رفقا خوششون اومد
  در ضمن من توی ماسین هم امتحان کردم و نسبتا جواب گرفتم کافیه یه رابط معمولی واسش بگیرید(باطری ماشین هم ۱۲ ولته)

  my facebook::alireza havaei

  1. مهران می‌گوید

   تو هم اومدی اینجا ادرس فیس بوکتا بدی

 12. محمد می‌گوید

  خاک بر سر اینا . ۴,۵ تا از این کسانی که مدرک ICDL رو گرفتن از کوچه بازار جمع کردن و آوردن گذاشتن اونجا و اسمشونو اپراتور گذاشتن و بهشون گفتن که اگه مشتری سوالی ازت کرد که متوجه نشدی یا اینکه علمشو نداری و نمیتونی جوابشو بدی فقط بهش بگو : نمیدونم . نمیشه . یکم صبر کن . فردا یه بار دیگه زنگ بزن .
  این چه مدل مودم آخه ؟!!! ۱۵ سانت قطر , ۲۵ سانت ارتفاشه و حتما ۱ کیلو هم وزنشه .
  طرف با یک فلش مموری کوچیک( ۳G ) با بهترین سرعت متصل میشه ولی ما رو باش … هممون عین کپک کلمونو کردیم زیر برف فکر میکنیم کسی مارو نمیبینه .

  1. امیر می‌گوید

   نگو عزیزم ، به این خوبی سرویس می دن اُفت سرعت که اصلن و ابدن نداره هر کی می گه دروغ می گه (نهایتن ۰.۰۰۰۰۱ بیت) همه جا رو هم که ساپورت می کنه (اگر هم نکنه یه دکل با هزینه شما می زنن) اراده می کنی با پشتیبانی صحبت کنی، اونا می گیرنت (کی میگه ۱۰ دقیقه پشت خط الاف می شی) اطلاعات پرسنل هم که نگو !! همگی ارباب کامپیوتر ما که هر چی پرسیدیم بلد بودن (راستی چجوری کپی می کردیم؟)

  2. مهران می‌گوید

   ایول موفقم باهات اساسی

 13. ناشناس می‌گوید

  سلام دوستان
  من اصلا حرف هایی که پشت سر اپراتور ۷۰۷ زده میشه رو قبول ندارم اگه ۱۰ دقیقه پشت خط میمونی معنیش این نیست که اپراتور داره چایی میخوره و خیالش نیست بلکه بعضی از مواردمانند تنظیم مودم شاید ۳۰ دقیقه زمان ببره که اگه همین رو بخوای برات انجام بدند بالای ۸ هزار تومان ازت میگیرند
  من کاری ندارم سرویسش خوبه یا بد فقط همه کاسه کوزه ها رو سر اپراتور مظلوم خورد نکنید
  فقط یک ذره انصاف

  1. مهران می‌گوید

   درسته ولی اینا که یه حرفی میزنن باید پاش وایسن

   تبلیغ تلویزیون(اینترنت پر سرعت از طریق وایمکس ایرانسل)
   خوب حداقل این حرفا را نزنن
   که دور از جون شما مثل خر تو گل نمونن

 14. احسان می‌گوید

  من که اینترنت adsl دارم آخرش به نتیجه ایی نرسیدم !!!!!

  گفتم بیام نظرات دیگران رو جویا بشم دیدم همه از ایرانسل مینالن و بد میگن اخر من چه خاکی تو سرم کنم مبین نت خوبه ایرانسل خوبه یا همون اینترنت adsl در پیتیمونو بچسبیم …. من چی کار کنم کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟ به این آیدی بهم بگه cn_ehsan_net@yahoo.com

  اگه خوبه بگید خوبه اگه بده بگید بد اخه میترسم این همه هزینه نم آخرش هم کلابره سرمون مثل بقیه شرکتهای adsl دیگه.

 15. محمد می‌گوید

  سلام.
  واقعا خدا خیرتون بده که مردم رو نجات میدید از خریدن این عذاب !
  آره به قول شما اول خوشحال شدیم که منطقه ما که فیبر نوری است با وایمکس میتونیم اینترنت پرسرعت داشته باشیم

  من از سرعت ۱mb استفاده میکنم و گاهی سرعت دانلودم به صفر میرسد و در بسیاری از اوقات به هیچ عنوان سند و ریسیوی ندارم و گاهی اصلا امکان کانت نیست !

  پشتیبانی هم که برای اعتراض زنگ میزنیم بعد از کلی منتظر شدن و تبلیغ گوش دادن جواب میدن . اما چه جوابی. با یکسری حرفهای کلیشه ای که مدام در طول صحبت تکرار میشه روبرو هستیم و بعد مدت کوتاهی متوجه میشی که جنباب یوزر پشتیبان اصلا سواد چنین کاری رو نداره …

  خلاصه مجبوریم با همه دردرسرها و مشکلات خیلی زیادش بسازیم…

 16. حميد می‌گوید

  آقا من که دیگه حالم بد میشه اون پیام ضبط شده رو گوش بدم و کد پستی – شماره شناسنامه – شماره ملی – کد وایمکس – اطلاعات ۷ پشت اجدادم رو بگم . الان بیشتر از یه هفته است که دیتا در حد دایال آپ هم نمیاد ولی من جرات نمیکنم زنگ بزنم – از خیر ۱۱۰ هزار تومن پول کله قندم هم میگذرم بابا ما وایمکس نخواستیم .
  این است تجربه من از ۶ ماه درگیری با وایمکس ایرانسل

 17. علی می‌گوید

  من فکر میکنم وابسته به منطقه مشکل پیش میاد….
  اخر ما بگیریم یا نه…
  کسی میدونه توی محدوده شهرک اکباتان واقع در غرب تهران این پشتیبانی چه جوری هست… و ایا مدم های ویف جدید چطوره…؟

 18. ناشناس می‌گوید

  دوست عزیز، جهت اطلاع شما پیش از ایرانسل و مبین نت و سال ها قبل از آن شرکت لایز در دو شهر تهران و مشهد خدمات وایمکس ارائه میکرد.

 19. ایرانسل می‌گوید

  ایران سل نشد می ریم سراغ ایران جزام / همش یه گ…ه / من که بعد از ۶ ماه درگیری زدم اون کله قند مسخره رو خورد کردم خیالم راحت شد.

  1. مهران می‌گوید

   بهترین کارا کردی عزیزم

 20. ایو می‌گوید

  مبین نت ندیدید یک کلاه بردار حرفه ای باو.ر ندارید امتحان کنید همشون سر وته یه پیازند

  1. ناتاشا می‌گوید

   قبول دارم مبین نت گفته اگر خواستید می توانید بعد از جمع آوری و انصراف ودیه خود را پس بگیرید اما دو ماهه نتونستیم بگیریم عینا پول هاپولی می کنند

 21. محمد احمدوند می‌گوید

  سلام.
  پشتیبانی که خدمات پس از فروش را هم شامل میشه تو کشور ما از بی کیفیت ترین و پر سود ترین مشاغل به حساب میاد. از پشتیبانی قطعات خودرو بگیرین تا پشتیبانی اطلاعات و رسیدگی به ضعف های هر شرکت خدمات دهنده ای. متاسفانه فقط در لفظ “حق با مشتری” است…
  ایرانسل در زمینه پشتیبانی و رسیدگی به مشکلات مشترکان فوق العاده دیکتاتور صفت عمل کرده. لازم به ذکره که وقتی همراه اول با این همه هزینه که از مشترکاش گرفته و خدماتی نمیده، ایرانسل و امثالهم خیلی ضعفشون دیده نمیشه. ممنون از مطلبتون.

 22. negin می‌گوید

  فقط وایمکس مبین نت…..
  واقعا عالیه. مخصوصا تو اصفهان.
  من که دارم حالشو می برم.

 23. نگین می‌گوید

  مبین نت تو ۳۰ تا از شهرهای کشور کار میده…. البته تو اون سی شهر باید هر کی می خواد بگیره ببینه تو مناطقمودم داخلی یا خارجی قرار میگیره یا نه.
  اگه قرار نمیگیره نخره.
  البته قراره تا آخر ماه افزایش مناطق ساپرت داشته باشه.
  ساعتهای ۲ تا ۸ هم رایگانه. و همچنین جمعه ها.
  راستی یه طرح داره واسه زمستان : ۲۵ گیگابایت برای یک سال با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت…. با مودم رایگان.
  واقعا طرحش به نظره من خوبه. واسه یک سال ۲۵ گیگ…. با شبانه رایگان.
  من اگه نگرفته بودم از این طرح استفاده میکردم.

  راستی نوشته خطوطش زیر نظر مخابرات و سیم مسی نیست یعنی با اشتراک شبکه خطوط سرعتش پایین نمیاد.
  هرکی شماره تلفنه اصفهانشو میخواد به من بگه تا بهش بدم. این ایمیلمه: negingolzar@yahoo.com

 24. negin می‌گوید

  مبین نت تو ۳۰ تا از شهرهای کشور کار میده…. البته تو اون سی شهر باید هر کی می خواد بگیره ببینه تو مناطقمودم داخلی یا خارجی قرار میگیره یا نه.
  اگه قرار نمیگیره نخره.
  البته قراره تا آخر ماه افزایش مناطق ساپرت داشته باشه.
  ساعتهای ۲ تا ۸ هم رایگانه. و همچنین جمعه ها.
  راستی یه طرح داره واسه زمستان : ۲۵ گیگابایت برای یک سال با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت…. با مودم رایگان.
  واقعا طرحش به نظره من خوبه. واسه یک سال ۲۵ گیگ…. با شبانه رایگان.
  من اگه نگرفته بودم از این طرح استفاده میکردم.

  راستی نوشته خطوطش زیر نظر مخابرات و سیم مسی نیست یعنی با اشتراک شبکه خطوط سرعتش پایین نمیاد.
  هرکی شماره تلفنه اصفهانشو میخواد به من بگه تا بهش بدم. این ایمیلمه: negingolzar@yahoo.com

 25. mohsen می‌گوید

  با سلام مودم یو اس بی وایمکس چطوره بگیریم خوبه

  1. مهران می‌گوید

   اصلا وایمکس ایرانسل حالا چه wifiچه usb هر جفتش به درد نخوره

 26. آرش می‌گوید

  سلام دوستان
  کسی میدونه حوالی ازگل آنتن دهی چجوریه؟
  با وضع الانم نمی تونم ۱۵۰ هزار تومن ریسک کنم
  مرسی

  1. مهران می‌گوید

   برو تو خوده سایت نوشته که محدودت چه وضعی داره(نقشه)

 27. فرشید می‌گوید

  سلام به همگی میخواستم بگم تو کشور ما نمیشه به چیز دلخواه دست پیدا کرد یکیش هم همین اینترنته تو اروپا و آمریکا اینترنت در حد فرمول ۱ بهت میدن با نهایت ۲۰ دلار بدون قطعی و بدون فیلتر به هر حال یه فرقی باید بین ما با اونا باشه دیگه بزرگترین مشکل ما تو کشور باند بازیه که تا مسئولین یه فکری نکنن به جایی نمیرسیم همیشه باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کنیم ولی یه نصیحتو از من قبول کنین گول تبلیغات رو نخورین این ایرانسل که خودش خودشو تابلو کرده اول که این کله قند زرد رنگ اومده بود بالای ۱۰۰ تومن بود حالا شده ۴۰ تومن اگه کارکردش خوب بود هیچ وقت قیمتشو انقدر پایین نمی آوردن به نظر من کسایی که مثل من مشکل خط فیبر نوری دارن خطشونو عوض کنن یعنی یه خط جدید بخرن و adsl استفاده کنن حالا اسم نمیارم که تبلیغات نشه خودتون میدونین کدوم شرکت از همه سر تره موفق باشید . فرشید از تهران

  1. مهران می‌گوید

   ایول بابا خوب نوشتی قبولت دارم

 28. siamak می‌گوید

  من اینترنت وایمکس استفاده می کنم الان تو مشهد دانشجو هستم با هزار بدبخختی تونستم وایمکس ثبت نام کنم کارهای بانکی انجام بدم منتظر باشم تا بیان تحویل بدن و خلاصه پدرم در امد اما الان وقتی استفاده می کنم می بینم اطلاعاتی که روی کاغذ قرار داد و تبلیغات وایمکس هست غیر واقعی و اصلا وجود خارجی نداره شما وقتی اینترنت وایمکس استفاده می کنید کافیه پینک بگیرید تا مشخص بشه چقدر اینترنت وایمکس پرسرعته!!!!!!!!!!
  این هم عکس:http://www.up.iranblog.com/images/yk4w1049mucegz9qiei4.jpg
  فقط این مینونم بگم که وایمکس چندان تفاوتی با دیال نمیکنه حداقل من که استفاده کردم اینطوری برداشت می کنم
  مودم من usb هست و هر وقت به وایمکس تماس می گیرم بعد کلی گوش دادن به سخنان اپراطور و منتظر موندن هزینه تلفن حرف های بی ربط باید بشنوم

 29. mohsen می‌گوید

  با سلام خدمت اقای زارع یه سوال من وایمکس دارم اگر یوز و شماره شناسه وادرس مک دست کسی باشه می تونه سو استفاده کنه یا نه در ضمن مودمی که به من دادن اگر گم بشه می تونن سو استفاده کنن یا هر مودمی شماره مخصوص خودش رو داره ایرانسل درست جواب نمی دهند و همه حرفاشون نامربوط است سرعت من هم افتظاح است با تشکر

 30. علي می‌گوید

  سلام.ما ساکن شهرک ولیعصر اصفهان(سه راه سیمین) هستیم.
  جالبه که بدونید ما به غیر از اینترنت دیال آپ با سرعت ۲۸kb به هیچ اینترنت دیگه ای دسترسی نداریم.
  خطوط تلفن ما فیبر نوری هست و هیچ شرکتی تجهیزات ارائه اینترنت پرسرعت را برای خطوط فیبر نوری تا امروز در اصفهان نداره.
  البته مخابرات یه کارایی کرده ولی هنوز شهرک ما تحت پوشش نیست و فکر نکنم تا ۱۰ سال آینده خبری بشه!!!!
  یه سوال دارم:وایمکس ایرانسل را کسی تو محدوده ما استفاده کرده؟کرده؟سرعتش چطوره؟ارزش پول دادن داره؟
  چون تنها راه استفاده از اینترنت پرسرعت برای من،وایمکس ایرانسله که به گفته نقشه هایی که مناطق تحت پوشش را نشون میده و در سایت ایرانسل هم موجوده،منطقه ما در مناطق سبز (یعنی پوشش عالی) قرار داره.

  یه سوال دیگه :کسی تو محدوده ما از وایمکس مبین نت استفاده کرده؟سرعتش چطوره؟ارزش پول دادن داره؟

  1. مهران می‌گوید

   از من میشنوی وایمکس ایرانسگ ببخشید ایرانسل نخر
   نزدیک تر از من به دکل وایمکس که نیست
   خونه ما چسبیده به ساختمان ایرانسل شعبه اصلیشه(دروازه تهران) مودم من ۱۲۸ سرعت دانلودم ۱۶
   خنده داره واقعا

  2. یکی از ساکنین شهرک ولیعصر می‌گوید

   سلام
   می دونم که شرکت ایران گیت در اصفهان در حال حاضر درحال سرویس دادن به کاربران شهرک ولیعصر هستش و سرعت خوبی رو هم به کاربرانش ارائه می ده. به صورت بیسیم هستش و یکی از دوستای من که ازشون سرویس گرفته خیلی راضی بوده.

   می تونی با این شماره بهشون زنگ بزنی و اطلاعات بگیری.
   این رفیق من روزی که ثبت نام کرد، فردای همون روز اومدن براش نصب کردن و تا حالاشم راضی بوده

 31. امیر خان می‌گوید

  واقعا از این مزخرف تر نمیشه .من همیشه ۴ چراغ مودمم روشنه ولی اصلا راضی نیستم مخصوصا دانلود .adsl خیلی بهتر از وایمکسه .مگه اینکه در اینده معجزه ای بشه

  1. مهران می‌گوید

   باز از تو ۴ تاش روشنه از من همش روشنه ولی سرعتش اشغاله

 32. نیما می‌گوید

  اونایی که میان از ایرانسل تعریف میکنن همون اپراتور های ایرانسل هستند .چ

  ایرنسل اول جذب مشتری می کنه بعد هر چی شد شد .

 33. حامد می‌گوید

  ایرانسل ری…ده، یه مشت حروم لقمه ریختن تو این مملکت بی صاحب

 34. قاچاقچی می‌گوید

  سلام خدمت همه و بروبچ مشهد
  منو دوتا از کافی نتهای دوستام ایرانسل داریم.قطعو وصلیش یک زیاده و مشکلات عجیب غریبم زیاد پیش میاد مثل قاطی کردن مودم و بعضی اوقات اصلا گوگل رو باز نمیکنه زنگم که میزنیم میگن سیستمت ویروس داره و مشکل از خودتونه آخه یه سیستم ویروس داره هر ۱۰تا سیستم یهو ویروس میگیرن و گوگل قطع میشه .
  پشیبانیشم که بده الافی داره اپراتورشم که طفلکیا بهشون کاغذ میدن که این ارجیفو تحویل کاربر بدین.
  مودم خود بنده همه با اینکه فضای بازه و ۲۰۰ هزار تومن قیمتشه یه بار کلا عوض کردم هرچند که ایرانسل گندترین مارک مودم رو استفاده میکنه هاوایی. بهرحال میخام برم سراغ مبین نت ببینم چی میشه.
  اسخاره که خوب راه داده تا خدا چی بخاد (خنده)

 35. مهران می‌گوید

  سلام من تقریبا همه ی نظرات را خوندم
  من که خودم به شخصه راضی نیستم
  اگه اصفهانی باشید میدونید که ساختمان ایرانسل دروازه تهرانه
  منم خونه مون بقل ساختمان ایرانسله حدود ۳۰ متر فاصله داریم
  دیگه نزدیک تر از من که نیست که؟؟؟ هست؟؟؟؟
  مودم من ۱۲۸ سرعتم ۱۶ کیلو بایته
  خنده داره که بقل دکل اصلی ایرانسل باشی و سرعتت ۱۶ باشه
  خلاصه از من میشنوید فعلا نخرید که خرج اضافیه
  قربون همتون مهران

 36. mohsen می‌گوید

  با سلام دوستان خانه ما چسبیده به دکل اصلی ایرانسل است وایمکسم به شدت سرعتش پایین امده پشتیبانی اصلا جواب نمیدهد و برای مشتریانش ارزش قایل نیست زنگ زدم وایمکسم را غیر فعال کنند قربان ذیال اپ

 37. فرحدل می‌گوید

  با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان

  پس با این اوصاف ما همین اینترنت ۲ مگ ای دی اس ال خودمونو ترجیه بدیم بهتر از ایرانسل یا مبین نت هست به نظرم. البته نتایج قطعی درباره اینترنت وایمکس مبین نت ندارم. از دوستان عزیزی که در ارتباط با سرعت های دانلود ۲۵۶، ۵۱۲، ۱ و ۲ مگ وایمکس اطلاع دارند زحمت بکیشن اطلاع رسانی کنند.

  شماره پیامک ما هم ۱۰۰۰۱۸۱۸ هست.
  منتظر نظرات شما دوستان هستیم. در ضمن تا یادم نرفته بگم که ما از اپراتور رهیاب سرویس دارم و فعلا از ایرانسل پیامک دریافت نمی کینم. لطفا پیام هاتون رو از طریق همراه اول به شماره پیامک ۱۰۰۰۱۸۱۸ ارسال کنید.

  با تشکر فراوان

 38. سام می‌گوید

  سلام دوستان عزیز.من مطالب رو خوندم شما با حرف هایی که زدید کاملا منو ترسوندید ولی من چارهی جز این ریسک رو ندارم و چون نیاز زیادی به اینترنت دارم باید زود مودم خودم را بخرم.حالا از شما دوستان یک سوال ضروری دارم بنظر شما واسه من که حجم بالای از دانلود رو دارم کدام یک ااز مودم های ایرانسل بهتر است؟مودم usbیا مودمwifiتورو خدا زود جواب دهید

 39. جواد می‌گوید

  سلام تا چندماه وایمکس درمنطقه ما خوب بود بعدازمدتی که جلوی دکل مخابراتی یک ساختمان ۲۰طبقه ساخته شد دیگه سیستم ماهم قطع شد هروقت به مرکززنگ زدم بعدازچندبارگوش دادن اهنگ وقطع شدن درحین گفتن مشکل با اعصاب خردشده چندین ..نثارشان کردم درهرحال هیچکس از کارشناسان انها نتوانستندبفهمندچرامودم من قطع شده یکی گفت مودم سوخته بردم جای دیگری دیدم سالمه یکی گفت انتن محل قطع شده بعداز۱۰روز گفتندبررسی کردیم مشکل ازانتن نیست درهرحال باید بگم ۱۱۰هزارتومان بابت مودم دادم واشتراک یکساله که فقط۵ماه استفاده کردم انشاالله دراخرت جوابگوباشندوالله اینهایی که میگویند جوابگو هستند یکبار به شماره انها زنگ بزنندتاببینند بعدازپرکردن فرم پشتیبانی توسط اپراتورانها چندروز بعدباشما تماس خواهند گرفت جوینده تهران مشترک قطع شده سرویس

 40. جلال می‌گوید

  سلام به همه
  من زمستون پارسال وایمکس ۵۱۲ ایرانسل خریدم. الانم همونو دارمو ۳ تا دیگه هم واسه آشنایان خریدم. ولی اگه می خواین بخرین به یه سری نکات توجه کنین که تجربیات شخصی من هستن:
  – سرعت دانلود با آنتن دهی ۶۸ % در حدود ۵۰-۶۰ kb/s.
  – قطعی نداشتم فعلا ولی کاهش سرعت گاها دارم
  – تکنیکای زیادی برای خالی کردن جیب مشتری وجود داره که مجبورین بپردازین: مثلا اگه مودموتن رو بخواین عوض کنین مجبورین کلا یه وایمکس دیگه ثبت نام کنین و نمی تونین دو تا مودم داشته باشین. اگه بخواین از تعرفه دائمی به اعتباری و بالهکس برین بازین مدمتون باید عوض شه. اگه حسابتون بیشتر از ۲ ماه تعلیق داشته باشه بازم مودمتون می سوزه و در حالت کلی همیشه باید یه مودم دیگه بخرین:). طرح دائمی قراره یه مقدار ودیعه بدین و بهد از مصرف قبض پرداخت کنین ولی عملا اینجوری نیست و همون موقع ثبت نام به عناوین مختلف (همونطور که دوستان گفتن هر کدوم از اپراتور ها یه چیزی می گه…) ازتون می گیرن. سر این موضوع من خیلی تماس گرفتم و حتی ساختمون جردن هم رفتم ولی کسی پاسخ گو نیست (چند تا اپراتور تعلیم داده شده که فقط تکریمت می کنن و کاری برات نمی کنن. نمی شه چهار فحش بدی حداقل دلت خالی شه).
  -روزی که میان نصب می کنن قبلش بعضی ها باهات تماس میگیرن و می گن رمز و آی دی رو بده تا حسابتو فعال کنیم و نصبتون طول نکشه. با این کار (بلایی که سر خودم اومد) حسابت فعال می شه و تا وقتی که جناب نصاب میاد برات وصل کنه اون سه روزی که مهلت داری پس بدی هم تموم شده!!!!)
  – مودم اشتباهی برات میارن که تحت هیچ شرایطی قبول نکین به این امید که می تونین پس بدین.
  و خیلی دیگه از این جور مسائل که وقتی وارد سیستم می شین یاید حواستون خیلی جمع باشه.
  با تشکر

  1. جلال می‌گوید

   ببخشید، خیلی سریع نوشتم . غلط املایی زیاد نگیرین 🙂

 41. سمیرا می‌گوید

  ایرانسل خیلی خیلی بیخوده_دزد گاههوسر گردنه را انداخته.kamila_zeimbekiko@yahoo.com

 42. سمیرا می‌گوید

  با سلام من سمیرا از اصفهان هستم.تو شهرک ولیعصر اصفهان که ایرانسل خط نمیده.ولی خود شهرکش خیلی قشنگه.خونه هایی هم که ساخته شده نماهای قشنگی داره،عاشق اون خونه هه هستم که نارنجیه و مثل کیک میمونه، از معماریه شهرک ولیعصر خوشم میاد.kamila_zeimbekiko@yahoo.com

 43. حامد می‌گوید

  با به عرض دوستان محترم برسونم من خیلی ها رو دیدم که از وایمکس ایرانسل ناراضی بودن چون کارکرد این سیستم بستگی به منطقه جغرافیایی داره (البته تو ایران که خبری از خدمات ماهواره ای نیست) و من خودم هم در حال حاضر وایمکس استفاده میکنم و تا حالا مشکلی هم نداشتم باید بگم که از adsl بهتر نیست اما از اونم بدتر نیست یعنی اگه بخوام واضح تر بگم جفتش یه آشغاله یعنی اگه خیلی دیگه بخوام مساله رو واستون باز کنم سرویس اینترنت تو این خاک مفهومی بهتر از این نداره پس نتیجه اینکه سعی خودتون رو کنید با این سرویس آشغال کنار بیاین چون به خاطر همین آشغالی هم که بهتون میندازن سرتون هزار تا منت هم میذارن…..

 44. امین می‌گوید

  سلام
  من چند ماهی هست که وایمکس ایرانسل داشتم با سرعت ۵۱۲ نامحدود که سرعت دانلودم همیشه روی ۶۰ ۶۵ ۷۰ بود اما الان ۱ تا ۲ماه میشه که سرعتم همش نوسان داره حتی چند ساعت رو سرعت ۵ ۶ کیلوبایت میمونه,کسی هم افت سرعت داشته؟؟

 45. MAHDI می‌گوید

  با سلام
  دوستان بیسواد من سرعتی که شما از شبکه ایرانسل خریداری میکنید به عنوان مثال ۱۲۸ به این معنا نیست که سرعت دانلود شما ۱۲۸ باشه سرعت ۱۲۸ یعنی ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه که وقتی به عدد ۸ تقسیم بشه میشه ۱۶ یعنی ۱۶ کیلو بایت بر ثانیه .به تفاوت بین بیت و بایت دقت کنید.سرعتی که سیستم عمل ویندوز به شما نشان میدهد بر حسب بایت است.یعنی شما با خرید سرویس ۱۲۸ به دانلود ۱۶ دست پیدا میکنید

 46. MAHDI می‌گوید

  با سلام
  دوستان بیسواد من سرعتی که شما از شبکه ایرانسل خریداری میکنید به عنوان مثال ۱۲۸ به این معنا نیست که سرعت دانلود شما ۱۲۸ باشه سرعت ۱۲۸ یعنی ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه که وقتی به عدد ۸ تقسیم بشه میشه ۱۶ یعنی ۱۶ کیلو بایت بر ثانیه .به تفاوت بین بیت و بایت دقت کنید.سرعتی که سیستم عمل ویندوز به شما نشان میدهد بر حسب بایت است.یعنی شما با خرید سرویس ۱۲۸ به دانلود ۱۶ دست پیدا میکنید

  1. bing می‌گوید

   دوست بیسوادم، مهدی جان
   سیستم عمل ویندوز غلط است؛ بنوسید سیستم عامل ویندوز.
   با تشکر.

 47. مهدی می‌گوید

  با سلام

  دوست باسواد من

  مشخصا جنابعالی ایرادی بیشتر از یک غلط املایی از من نمیتونستید بگیرید.اما برای توی این مسأله هم جواب شما را به بدم بد نیست یه توضیح کوچیکی خدمت جنابعالی عرض کنم .بنده به دلیل اینکه تایپ فارسی بسیار کندی دارم تایپ فارسی را با نرم افزار google farsi input انجام میدم .یعنی من متن را به صورت پینگیلیش مینویسم و نرم افزار به فارسی تبدیل میکنه .حالا توی تایپ عامل عمل خورده به خاطر نرم افزار بوده منم برنگشتم متن را ویرایش کنم .به جای این جوابی که به من دادی بهتر بود یه چیزی مینوشتی که حد اقل به خودت ثابت میکردی آدم بی سوادی نیستی

  1. bing می‌گوید

   این همه عصبانیت در نوشتار شما حتما از اینکه شما دوست بیسواد من خطاب شدید بوجود اومده.
   من مشکلی با عامل یا عمل نداشتم و مطلب شما رو تصدیق می کنم اما شما متاسفانه همه دوستان رویکجا بیسواد خطاب می کنید.
   شعور در نوشتار نمود بیشتری نسبت به گفتار داره پس بیشتر دقت کنید لطفا.

 48. الی ناز می‌گوید

  یه سری از مبین نت مینالن یه سری از ایرانسل!
  من دیگه قاطی کردم چی بگیرم
  شیطونه میگه هیچ کدومو نگیرم!حال همتون و همشون گرفته بشه!!!اه

 49. مریم می‌گوید

  با سلام وخسته نباشی
  من هم با ایشون کاملا موافقم ماالان درمنطقه ۱۵هستیم اما وایمکس درخودتهران هم کلی مشکل داره انقدرباید اویزان دروپنجره اش بکنی تاایاانتن باشه یا نه تازه بیشتروقتا اصلا دیگه ناامید میشم وخاموش میکنم کلی هزینه وایمکس دادیم اما اگه یه خط ثابت می گرفتم خیلی بهتربودمعلوم نیست کی این مشکلات انتن دهی حل میشه حتی گوشیهای موبایل هم انتن ندارن الان اگه برین تواون دهاتهای دورافتاده انتن موبایلتون ازاینجا خیلی بهتره

 50. خانه معماری بنا می‌گوید

  سلام علیکم
  عرض شود که:
  ایرانسل خیلی خوب پول میگیره
  ایرانسل خیلی خوب جواب سر بالا میده
  ایرانسل خیلی خوب توجیه میکنه
  ایرانسل خیلی خوب تبلیغات میکنه
  ایرانسل خیلی خوب تعرفه ها رو بدون اجازه مشتری قطع میکنه
  ایرانسل خیلی خوب خط هاش مشغولی میزنه
  ایرانسل خیلی خوب اعصاب رو خورد میکنه
  ایرانسل خیلی خوب قطع و وصل میکنه
  ایرانسل خیلی خوب ….
  ایرانسل خیلی خوب ….
  ایرانسل خیلی خوب ….
  .
  خسته شدم بقیه شو شما زحمت بکشید
  .
  خلاصه که این همه خوبی گفتن ۲۵ گیگ جایزه میخواد
  .
  بدرود
  خانه معماری بنا

 51. مرتضی می‌گوید

  سلام حقیقتش میخواستم بگیرم ولی پشیمون شدم

 52. کارن می‌گوید

  من از مشترک هاشون هستم و اصلا پیشنهاد نمی کنم. اصلا!!!!
  موارد بالا همممممه صحیح بودن. تنها دلیلی که هنوز ایرانسل استفاده می کنم، مودم همراهش هست که به خط تلفن و هیچ چیز دیگه ای احتیاج نداره.

  خرید هر گیگ حجم ایرانسل ۸۶۵۰ تومان است!!!!!!
  اصلا پیشنهاد نمی کنم.

 53. javad می‌گوید

  ببخشید اگه مودم جا بجا کنم باز کار می کنه مثلا از مشهد به تهران ببریم

  1. Jeff Mosawy می‌گوید

   اگر در محدوده آنتن دهی قرار بگیرید باید جواب بده.

 54. حمید می‌گوید

  من ۵ ساله که دارم وایمکس ایرانسل استفاده میکنم ،تا ۱ سال پیش واقعا خوب بود (با ۵۱۲ نامحدود ،۶۴ KB سرعت دانلود داشتم) ولی از اون موقع به بعد فقط از ساعت ۲ نیمه شب تا ۹ صبح سرعت دانلودم ۶۰ تاس و بقیه ی ساعات از ۳۰ بالاتر نمیره (که من فکر میکنم بخاطره اینه که ایرانسل موازی با جذب کاربرای جدید، ظرفیت و توانایی خودش رو افزایش نداده) وتنها نکته ی مثبتش اینکه قطعیش خیلی خیلی کمه.
  ۲ ماه پهنای باندمو به ۱ mb نامحدود تغییر دادم تا شاید سرعت دانلودم بهتر بشه ولی بازم از ۹ صبح به بعد دانلودم از ۳۰ بالاتر نرفت و فقط از ۲ نیمه شب تا ۹ صبح ۱۲۸ kB دانلود میکرد.
  وقتی هم که زنگ میزنم، میگن از نظر قانون جدید کشور سرعت دانلود وایمکس با هر پهنای باندی، تا حداقل ۸ KB ایرادی نداره و من حق اعتراض یا پیگیری فنی ندارم.
  (در ضمن قدرت و کیفیت سیگنال دریافتی مودم من که در تهران زندگی میکنم بسیار بالاست پس کاهش سرعت من ربطی به سیگنال نداره)
  من و ۳ تا دیگه از دوستانم (که در مناطق مختلفی از تهران زندگی می کنن) چند سالی بود که وای مکس ایرانسل داشتیم و الان که من این پست رو میذارم (شهریور ۹۳) فقط من هنوز وایمکس ایرانسل دارم البته به زودی عوضش میکنم چون ۱ سال صبر کردم تا شاید وایمکس درس بشه که نشد.
  قصد تخریب بی جهت و دروغ گویی هم ندارم.
  این پست رو تو هر وبلاگ و سایتی که در مورد وایمکس ایرانسل نظر خواهی کرده کپی میکنم تا شاید بقیه اشتباه منو تکرار نکنن.

 55. ارش می‌گوید

  سلام به دوستان عزیز یکسال هست که دیگه ایرانسل ندارم و دوست ندارم دیکه داشته باشم چون هم قیمتش بالاست و هم برای من به صرفه نیست چون زمانی که داشتم وایمکس ایرانسل میخریدم کسی نبود که به من بگه که تا چند سال دیگه اطراف ساختمان شما ساختمان سازی خواهد شد و دیگه جوابگو نخواهد شد بعد از همه مهمتر قیمتش بود که از ۳۱۵۰۰تومان یه دفعه رسید به ۳۵۰۰۰تومان اونم بدون هیچ دلیلی بخاطر همین هست که از ایرانسل و مجموعه اش متنفر شدم و الان در صدد هستم تا یه خط تلفن بخرم و از شرکت اسیا تک اینترنت بخرم تازه هم قیمتش مناسب هست و هم سرعت دانلود بالایی دارم به دوستان پیشنهاد میکنم یه سری به سایت اسیا تک بزنن می ارزه

 56. ahmad می‌گوید

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون

 57. محسن می‌گوید

  باسلام. خطاب به روسا ومدیران ایرانسل.باتوجه به اینکه حدود۲ ماه تعرفه اینترنت ایرانسل ۲برابرشده اما تاکنون گامی جهت ۳gشهرهای کوچک صورت نگرفته است علیهذا خواهشمند است از دروغ گفتن به مردم کم ونسبت به ۳gکردن شهرهای کوچک اقدامات لازمه راتاقبل از عید مبذول فرمایید باتشکر

  1. رامین می‌گوید

   sdafasdsd safdf

 58. رامین می‌گوید

  سلام خدمت دوستان عزیز سال نو مبارک دوستان اطلاع دارین چرا مدتیه اینترنت سرعتش کم شده من خودم مثلا اینترنت برسرعت گرفتم ولی واقعا از دستش راضی نیستم

 59. سارا می‌گوید

  مدت یک ماه است که به اینترنت نمی توانیم وصل شویم- با مودم ایرانسل.
  به کاربران توصیه می کنم که به هیچ وجه ایرانسل را انتخاب نکنند.
  بعد از مدتها پشت خط ماندن و پاس کاری شدن بین بخش فنی و پشتیبانی نهایتا قرار شد به مرکز ایرانسل در خیابان ابوریحان برویم و مودم را آپدیت کردند بلکه مشکل حل شود. که متاسفانه برطرف نشد.
  ضمن اینکه تا بحال چندین بار بسته افزایشی خریدیم ولی دائمم پیغام می دهد که ترافیک شما تمام شده است!!!
  یعنی پولی هایی که ما پرداخت می کنیم به حساب ایرانسل میرود اما همچنان صفحه زردرنگ اخطار بالا می آید.
  این پروسه واقعا طاقت فرساست و وقت و پول و انرژی را هدر میدهد.
  خواهشمندم که تحقیق کنید و بعد تصمیم به خرید از ایرانسل بگیرید

 60. بابک می‌گوید

  آقا دیگه وایمکس دمده شده…برین TD-LTE استفاده کنین…جای بحث نداره سرعتش.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وقتی که اولین تبلیغات درباره وایمکس در تلویزیون پخش شد و روزنامه های کثیرانتشار در این مورد تبلیغاتی منتشر کردند ،خیلی از افراد خوشحال شدند و با خود گفتند که دیگر محدودیت ها به پایان رسیده است و در هر مکان و زمانی می توانند به اینترنت متصل شوند و مشکلات گذشته خود را فراموش کنند