متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت Apple: استیو جابز نینجا نیست!

12345 (بدون نظر)
Loading...
88

بدتر باشد یا بهتر، کریس فارلی فقید از شرکت Saturday Night Live هنوز نینجای سفید بزرگ مورد پیش بینی افسانه ی باستانی (و هالیوود) محسوب می شود و نه استیو جابز، مدیر ارشد اجرایی شرکت Apple، که بنابر گزارش ها گفته بود دیگر هرگز به ژاپن برنخواهد گشت بعد از اینکه مقامات فرودگاه به وی اجازه ندادند ستاره های پرتابی نینجایی اش را با خودش به جت شخصی اش ببرد.

این مطالب براساس گزارش مجله ای ژاپنی بنام SPA می باشد، مجله ای که این حادثه را در اخرین نسخه اش گزارش کرد و Bloomberg نیز دوباره این حادثه را مورد گزراش قرار داد. همان طور که نقل می شود، جابز از درگاه امنیتی در فرودگاه بین المللی کانزای در حال عبور بود که ستاره های نینجای مورد خریداری وی در ژاپن به هنگام گذران تعطیلات خانوادگی شناسایی شدند.

جابز سعی داشت مقامات فرودگاه را قانع کند که تلاش برای ربودن هواپیمای خود بی معنا می باشد و زمانی که دلایل وی پذیرفته نشدند، مطابق این گزارش، وی قسم خورد دیگر به ژاپن برنگردد. اما ایا واقعاً این حادثه رخ داده است؟

استیو داولینگ، سخنگوی شرکت Apple، اظهار کرد: «استیو تابستان امسال برای گذران تعطیلات به توکیوی ژاپن رفت اما حوادث رخ داده در فرودگاه کاملاً واهی می باشند. استیو اوقات خوشی انجا داشت و امیدوار است دوباره از ژاپن دیدن کند».

شاید این موضوع درست باشد یا نه. مطابق گزارش Bloomberg، سخنگوی فرودگاه کانزای تایید کرد مسافری دارای جت شخصی در انتهای ماه جولای به خاطر حمل «shuriken»، کلمه ی ژاپنی برای توصیف ستاره های پرتابی نینجاها، و دیگر خنجرهای دستی مخفی شده توقیف شد. اما ایا این فرد جابز بود یا نه، این سخنگو حاضر نشد بدلیل مسایل امنیتی این مسئله را فاش کند.

منبع:‌ hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بدتر باشد يا بهتر، كريس فارلي فقيد از شركت Saturday Night Live هنوز نينجاي سفيد بزرگ مورد پيش بيني افسانه ي باستاني (و هاليوود) محسوب مي شود و نه استيو جابز، مدير ارشد اجرايي شركت Apple، كه بنابر گزارش ها گفته بود ديگر هرگز