متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آماده باشید… نسخه بتای ایمیل یاهو در راه است

12345 (بدون نظر)
Loading...
124

سرسری نگیرید. قرار است تغیرات بزرگی در ایمیل یاهوی شما روی دهد.

سانی ویل[۱]– کالیفرنیا- امروز یاهو تغییراتی کلیدی در یکی از مهم ترین محصولاتش انجام داد، و ظاهری جدید برای ایمیل یاهو ارائه نمود.

بلیک ایروینگ[۲]، نایب رئیس اجرایی جدید و رئیس هیئت مدیره محصولات یاهو، در رویدادی که آن را “باند پرواز محصول” نامیده بودند، در دفتر مرکزی یاهو از این طراحی جدید پرده برداری نمود. به گفته یاهو، ۲۸۱ میلیون کاربر ایمیل یاهو می توانند در ابتدای پاییز این طراحی جدید را در قالب نسخه بتا مشاهده نمایند. این نسخه بتا یکی از محرک های کلیدی افزایش ترافیک وب سایت های خبری و سرگرمی یاهو است.

[۱] Sunnyvale [۲] Blake Irving

ایروینگ می گوید معماری ایمیل یاهو از پایه تغییر نموده و امیدوار است تغییرات در اساس و ظاهر ایمیل یاهو منجر به سرعت عمل بالاتری شود که بین ابزارهای مختلف عمل می کند. همچنین شرکت یاهو بخش پیام فوری[۱] و SMS را در صندوق ورودی[۲] اصلی ایمیل یاهو ادغام نموده، و اجازه می دهد کاربران فیس بوک و توئیتر به روز رسانی ها را در صفحه ایمیل یاهو مشاهده نمایند.

همچنین یاهو اعلام نمود برنامه هایی برای جای دادن بیشتر محتوای مربوط به اخبار و سرگرمی در نتایج جستجوی سایت یاهو دارد، هرچند این ها بیشتر اعلام استراتژی های آتی از طرف ایروینگی است که حدود ۱۰۰ روز در یاهو بوده است.

[۱] Instant-messaging [۲] Inbox

پیش‌نمایش شبکه‌های اجتماعی در یاهو میل جدید

در چند هفته آتی می توانید نسخه بتای ایمیل یاهو را تجربه نمائید که شیوه ای سریع تر، تمیزتر، و امن تر برای ارتباط و به اشتراک گذاری مطالب و اطلاعات با افرادی است که برایتان اهمیت دارند. این بخشی از تعهد مداوم ما برای ارائه بهترین سرویس ایمیل برای ۲۸۱ میلیون کاربری است که در سرتاسر دنیا از این محصول ما استفاده می کنند. هنگامی که این تغییرات ارائه می شود، احساس سر زنده تری نسبت به بسیاری از خصوصیات اصلی ایمیل یاهو خواهید داشت. برای مشاهده زودتر خصوصیات این نسخه ایمیل یاهو سری به رویداد رسانه ای باند پرواز محصول یاهو بزنید که رئیس هیئت مدیره محصولات یاهو، بلیک ایروینگ، امروز آن را ارائه داده است.

موارد زیر گزیده ای است از آنچه که شما باید در نسخه بتای ایمیل یاهو منتظر آن باشید:

نسخه بتای ایمیل یاهو می درخشد

نسخه بتای ایمیل یاهو واسط تمیزتر و درخشنده تری خواهد داشت که گشت و گذار در صندوق ورودی و استفاده از سایر ویژگی های ارائه شده در این محصول را تسهیل خواهد نمود. هنگامی که به نسخه بتای ایمیل یاهو در مرورگر کامپیوتر یا صفحه موبایل تان دسترسی یافتید این احساس و شکل و شمایل را تجربه خواهید نمود.

نسخه بتای ایمیل یاهو سریع است

ما در معماری بسیاری از خصوصیات اصلی این محصول تجدید نظر نمودیم تا ایمیل یاهو را پیشرفته تر نمائیم. و با اضافه شدن فناوری توده ابرومه مدرن مان، ایمیل یاهو سریع تر و بسیار دسترس پذیرتر خواهد شد، و کاربران قادر خواهند بود با سرعت رعد و برق دانلود نموده و به پیام هایشان پاسخ دهند.

نسخه بتای ایمیل یاهو یک مبارز ضد هرزنامه[۱] است

نسخه بتای ایمیل یاهو خصوصیت ضد هرزنامه بسیار قدرتمندی دارد که پیام های نامربوط را از صندوق ورودی شما دور نگه می دارد. ایمیل یاهو از لحاظ حفاظت کاربران در برابر هرزنامه ها ارائه دهنده شماره یک سرویس ایمیل است، و طبق مطالعات سال ۲۰۱۰ توسط موسسه Fraunhofer، صندوق های ورودی ایمیل یاهو نسبت به سایر رقبا حاوی کمترین میزان هرزنامه است.

نسخه بتای ایمیل یاهو شما را مدام در ارتباط نگه می دارد

مدیریت زندگی اجتماعی آسان تر می شود زیرا شما قادر خواهید بود صفحات فیس بوک و توئیتر خود را از صندوق ورودی یاهو به روز رسانی نمائید.

نسخه بتای ایمیل یاهو چیزی بیشتر از یک ایمیل ساده است

ما در حال اضافه نمودن خصوصیات جدیدی از قبیل ابزارهای به اشتراک گذاری عکس و ویدئو، نسخه جدیدی از مسنجر یاهو، راه های اسان تری برای SMS، و یک صفحه جستجوی صندوق ورودی جدیدتر به این نسخه از ایمیل یاهو هستیم.

پیش نمایش نسخه بتای ایمیل یاهو

تمام تمرکز تیم کاری یاهو بر روی نسخه بتای ایمیل یاهو خواهد بود تا آن را به دست شما برساند. بی صبرانه منتظر این هستیم که این نسخه به دست شما برسد تا از آن استفاده نمائید. آماده باشید!

[۱] Anti-spam

منابع: ymailblog , news.cnet

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در چند هفته آتي مي توانيد نسخه بتاي ايميل ياهو را تجربه نمائيد كه شيوه اي سريع تر، تميزتر، و امن تر براي ارتباط و به اشتراك گذاري مطالب و اطلاعات با افرادي است كه برايتان اهميت دارند. اين بخشي از تعهد مداوم ما براي ارائه بهترين سرويس ايميل براي 281 ميليون كاربري است