متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۷ نرم افزار برتر برای ساخت فایل های نصب کننده یا Setup

12345 (2 نظر - میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
9,602

اگر شما بخواهید از نرم افزاری در سیستم خود استفاده کنید (یا بخواهید آن را روی سیستم نصب کنید)، باید آن فایل های مورد نیاز در سیستم شما کپی شود تا نرم افزار قابل استفاده باشد. مطمئنا نصب نرم افزار با استفاده از کپی کردن یکی یکی فایل ها در سیستم روش مناسبی نیست؛ چون ممکن است لازم باشد بعضی از فایل ها در مسیرهای خاصی کپی شوند یا مثلا نرم افزار علاوه بر کپی فایل به کلیدها و رشته هایی درون رجیستری برای استفاده نیاز داشته باشد که شما از آن ها مطلع نیستید یا به عنوان مثال شاید نرم افزار دارای فایل های ActiveX یا DLL باشد که لازم است برای استفاده، اطلاعات آن در سیستم شما ثبت یا به اصطلاح آن را Register کنید. همچنین اگر بخواهید این فایل ها را از اینترنت دریافت کنید، مقدار حجمی را که باید دریافت کنید، افزایش می یابد. بنابراین این روش برای استفاده از نرم افزارها، روش خوبی نیست (البته جدا از بحث نرم افزارهای همراه یا Portable).

به جای این روش برای نصب نرم افزار، شرکت ها یا برنامه نویس هایی که نرم افزار تولید می کنند، برای نرم افزار شان Setup یا Installer (راه انداز یا نصب کننده) می سازند تا کار نصب به راحتی بر روی سیستم کاربر انجام شود و کارکرد نرم افزار با مشکل مواجه نشود. این راه انداز ها در قالب یک فایل هستند که معمولا با پسوند exe یا msi دیده می شوند و کار نصب نرم افزار بر روی سیستم شما را انجام می دهند. نصب کننده ها تمام تغییراتی که برای اجرای صحیح نرم افزار لازم است (مانند نمونه های گفته شده در پاراگراف قبل) را در سیستم اعمال می کنند تا نرم افزار به درستی اجرا شود.

روش های زیادی برای ساخت فایل های نصب کننده یا Setup وجود دارد. از راه های ساده می توان استفاده از Setup ساز خود ویندوز (اجرا شدن با وارد کردن عبارت Iexpress در پنجره Run)، استفاده از Setup ساز زبان برنامه نویسی که نرم افزار با استفاده از آن تولید می شود و یا استفاده از نرم افزار Winrar (که اکثرا برای ساخت فایل های فشرده استفاده می شود) نام برد. اما شاید این راه ها تمامی نیازهای شما را نسبت به ساخت یک نصب کننده برای نرم افزار فراهم نکنند. نگران نباشید؛ چون نرم افزارهای خاصی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند که به بهترین شکل برای نرم افزار خود فایل Setup یا راه انداز بسازید و آن را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

من در این مطلب برای شما ۷ نرم افزار برتر برای ساخت فایل های Setup یا راه انداز را با با ذکر مشخصات و ویژگی ها معرفی خواهم کرد که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی برای نرم افزارهای خود و دیگران، راه اندازه بسازید.

Install Shield

شاید بتوان Install Shield رو قدرتمندترین و بزرگ ترین نرم افزار در زمینه ساخت فایل های نصب کننده و یا همان Setup باشد. این نرم افزار محصول شرکت Flexera Software می باشد و معمولا برای ساخت Setup برای برنامه ها و پکیج های حجیم و بزرگ و یا معروف از این نرم افزار استفاده می شود. البته این جمله به این معنی نیست که کاربران و برنامه نویسان عادی نمی توانند از آن استفاده کنند. این نرم افزار دارای تنظیمات و گزینه های بسیار زیادی است که به کاربران همه نوع امکان را می دهد؛ ولی با این وجود ممکن است که کاربران عادی در بین گزینه های این نرم افزار گم شوند و نتوانند به هدف مورد نیاز خود برسند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Install Shield (به نقل از آسان دانلود) :
– بهترین نرم افزار برای ساخت فایل های Setup
– پشتیبانی از زبان های مختلف
– امکان مدیریت کدها و ویرایش آن ها
– امکان چند قسمت کردن فایل Setup
– پشتیبانی از فرمت MSI
– پشتیبانی از XML
– سرعت بالا در ساخت فایل Setup
– امکان ذخیره سازی به صورت نسخه های قبلی
– امکان ساخت Patch برای فایل Setup
– امکان ساخت و مدیریت آیکون برای Shortcut
– امکان ساخت خط فرمان
– سازگار با جدیدترین تکنولوژی های محصولات مایکروسافت
– پشتیبانی از کدهای VB
– امکان فراهم نمودن اجرای موزیک در هنگام نصب فایل Setup
– امکان تغییر در توضیحات اصلی فایل
– امکان اجرای فایل های اسکریپت و یا فایل های DLL
– پشتیبانی از Visual Studio 2008
– پشتیبانی از قابلیت Restart و مدیریت آن
– پشتیبانی از .Net
– پشتیبانی از Windows Installer 4.5
– امکان طراحی محیط فایل Setup
– پشتیبانی از Microsoft SQL Server 2005
– پشتیبانی از IIS 7
– پشتیبانی از بانک های اطلاعاتی معروف نظیر MYSQL ، Oracle و …
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
– و …

Smart Install Maker

نرم افزار Smart Install Maker یک ابزار کاربردی و مناسب برای ساخت فایل های Setup برای انواع نرم افزارها می باشد. این نرم افزار بسیار پر طرفدار بوده و کاربران و برنامه نویسان زیادی برای ساخت Setup از این نرم افزار استفاده می کنند. دلیل محبوبیت این نرم افزار حجم کم، گزینه ها و امکانات بالا و همچنین سادگی و رابط کاربری مناسب می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل نصب کننده بسیار مناسب را ایجاد کنید؛ البته توجه داشته باشید که این نرم افزار برای ساخت Setup مخصوص برنامه ها و بسته های حجیم و سنگین مناسب نیست. متاسفانه بروز رسانی این نرم افزار متوقف شده و آخرین نسخه آن (۵.۰۲) مربوط به سال ۲۰۰۸ است.


قابلیت های کلید نرم افزار Smart Install Maker :
– دارای رابط کاربری مناسب و ظاهر زیبا
– امکان پشتیبانی فایلهای RAR و CAB
– ساخت نصب کننده های چند زبانه
– قابلیت تغییر ظاهر صفحه Installer
– امکان Register کردن فایل های ActiveX و DLL
– امکان ایجاد مسیر در رجیستری
– قابلیت ساخت فایل های Setup با قابلیت Upgrade برای Update کردن نرم افزار
– امکان ساخت و مدیریت آیکون برای Shortcut
– سرعت مناسب در ساخت فایل Setup
– حجم کم نسبت به امکانات بالا
– پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ۷
– و …

Inno Setup

نرم افزار Inno Setup یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب ساخت Setup است که اولین بار توسط فردی به نام جردن راسل (Jordan Russell) با زبان دلفی در سال ۱۹۹۷ ساخته شد و به صورت کد باز و رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت. این برنامه به خوبی با امکانات بالایش رشد کرد و اکنون مانند Smart Install Maker یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ساخت Setup برای برنامه نویسان هست. از مشخصات قابل توجه Inno Setup می توان به حجم بسیار کم آن (کمتر از ۲ مگابایت)، امکان ساخت Setup برای همه نسخه های سیستم عامل ویندوز، کد باز بودن، پشتیبانی از نصب چند زبانه و همچنین پشتیبانی از سیستم های ۶۴ بیتی نام برد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Inno Setup :
– پشتیبانی گسترده برای نصب برنامه های کاربردی ۶۴ بیتی
– نصب پیشرفته فایل ها و حذف آنها به صورت کامل
– پشتیبانی از نصب Passworded یا رمزگذاری شده
– قابلیت نصب و حذف مخفیانه
– امکان فشرده سازی فایل نصب به فرمت های استاندارد
– استفاده از کتابخانه های ویندوز
– پشتیبانی از زبان برنامه نویسی پاسکال
– قابلیت ایجاد بروز رسانی نرم افزار از اینترنت
– امکان ایجاد میانبر برای نرم افزار
– پشتیبانی از نصب چند زبانه
– رایگان و کد باز بودن نرم افزار
– پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز
– و …

IndigoRose Setup Factory


همانطور که از نام این محصول پیداست، نرم افزار Setup Factory یکی از محصولات شرکت IndigoRose می باشد. این نرم افزارهای یکی دیگر از برنامه های نام آشنا در بین ابزارهای ساخت Setup است. در این نرم افزار برای برنامه نویسان امکانات مختلفی فراهم شده تا بتوانند مجموعه فایل های برنامه های نوشته شده توسط خود را به همراه فایل های همراه و اطلاعات اضافی، برای کاربران در غالب فایل Setup فراهم آورند. این نرم افزار هم مانند گزینه های قبلی امکانات بسیار بالایی دارد و کاربران هر نوع امکانی را می دهد. از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به پشتیبانی از چندین زبان مختلف، قابلیت قرار دادن مدیریت License و در خواست سریال برای نصب برنامه، امکان پیکر بندی نرم افزار با استفاده از گزینه های Setup، امکان اجرای اسکریپت ها و پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی مانند VB و .NET نام برد. اگر نمی خواهید از Install Shield با حجم بالا استفاده کنید، این برنامه رو به شما پیشنهاد می کنم.


قابلیت های کلیدی نرم افزار IndigoRose Setup Factory :
– پشتیبانی از زبان های مختلف برنامه نویسی مانند Visual Basic و NET.
– پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن Drag & Drop
– قابلیت پیکربندی یک Uninstaller برای برداشتن برنامه از طریق واسط Add/Remove Programs
– امکان مدیریت کدها و ویرایش آن ها
– امکان Config تمامی قسمت ها در نرم افزار
– امکان چند قسمت کردن فایل Setup
– سرعت بالا در ساخت فایل Setup
– امکان ساخت Patch برای فایل Setup
– امکان ساخت و مدیریت آیکون برای Shortcut
– امکان ساخت خط فرمان
– قابلیت ساخت فایل های نصب درایور سخت افزارها Install Device Drivers
– امکان تعریف کردن پسورد و لایسنس برای کاربران خاص
– دارای تم و پوسته های حرفه ای
– امکان تغییر در توضیحات اصلی فایل
– امکان اجرای فایل های اسکریپت و یا فایل های DLL
– پشتیبانی از قابلیت Restart و مدیریت آن
– امکان طراحی محیط فایل Setup
– قابلیت اجرای برنامه های خاص پس از اجرای فایل Setup
– سازگار با زبان های مختلف
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷
– و …

Wise Installation Studio


نرم افزار Wise Installation Studio یکی دیگر از قدرتمندترین نرم افزارهای ساخت Installer و Setup می باشد. با استفاده از این نرم افزار معرف می توانید با امکانات بالا و به راحتی برای خود Setup بسازید. شما می توانید با روش آماده و ویزاردی و یا روش کد نویسی در این نرم افزار Setup بسازید. برای ساخت نصب کننده های عادی بهتر از حالت Wizard استفاده کنید؛ ولی برای ساخت نصب کننده های پیشرفته تر و با امکان های بالا تر از حالت Script Editor استفاده کنید. این نرم افزار هم مانند IndigoRose Setup Factory یکی از رقیب های سر سخت Install Shield با حجم بسیار کم (حدود ۹ مگابایت) می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Wise Installation Studio :
– پشتیبانی از استاندارد MSI مایکروسافت برای ساخت Setup
– امکان ساخت Setup های با پسوند EXE با استفاده از ویژگی WiseScript
– دارای ویژگی SVS برای ایجاد، ویرایش و مدیریت نصب های مجازی
– استفاده از تمام قابلیت های VBScript در WiseScript مانند آرایه ها و توابع
– پشتیبانی از سیستم های ۶۴ و ۳۲ بیتی
– امکان ساخت نصب کننده برای گوشی های موبایل
– دارای تمامی امکانات برای شخصی سازی و ویرایش حرفه ای Setup
– پشتیبانی از امکان ایجاد Licensee و قفل برای Setup
– حجم کم نسبت به امکانات فراوان
– پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز
– و …

InstallAware Studio Admin


نرم افزار InstallAware Studio Admin محصول شرکت InstallAware می باشد و یکی دیگر از نرم افزارهای ساخت Setup با حجم نسبتا کم است. این نرم مانند نرم افزارهای گفته شده در قبل آنچنان معروف نیست؛ ولی این دلیل بر کمبود امکانات و خوب نبودن این نرم افزار نیست. این نرم افزار امکانات بسیار زیادی را برای ساخت Setup به شما ارائه می کند. این نرم افزار یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ساخت Setup می باشد. از جمله قابلیت های خاص می توان به پشتیبانی از فایل های MSI، پشیتبانی از قرار دادن پلاگین ها در Setup، مدیریت پیکربندی برای محصولات پیچیده، امکان ترجمه خودکار و امکان وارد کردن فایل های REG اشاره کرد. با استفاده از این نرم افزار می توانید بسیار راحت برای برنامه خود Setup بسازید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار InstallAware Studio Admin :
– قابلیت ساخت Setup به سادگی
– امکان ساخت Installer برای ۳۲ و ۶۴ بیتی
– امکان استفاده از پلاگین های جانبی
– امکان مدیریت و شناسایی فایل های نصبی در سیستم های مجازی
– پشتیبانی از MSI و MSM
– قابلیت ساخت اتوران برای فایل نصبی
– قابلیت طراحی واسط های کاربری به صورت دستی
– قابلیت مدیریت پیکربندی محصولات پیچیده
– قابلیت محدود سازی فایل نصبی
– امکان استفاده مجدد اسکریپت ها
– قابلیت اشکال زدایی جامع
– پشتیبانی از .Net 4.0 و Java
– دارای امکان ترجمه خودکار
– قابلیت وارد کردن فایل .REG
– قابلیت ساخت اتوران برای فایل نصبی
– پشتیبانی از تمامی نسخه های ونیدوز
– و …

BitRock InstallBuilder


نرم افزار BitRock InstallBuilder یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند ساخت Setup یا همان نصب کننده می باشد. این آخرین نرم افزاری است که در این لیست به شما معرفی می کنم. با استفاده از این برنامه می توانید به سادگی نصب کننده های مورد نظر خود را برای نرم افزارهای دسکتاپ و یا حتی سرور بسازید. Setup های حرفه ای می تواند برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس، مکینتاش و سولاریس طراحی شوند تا به سادگی و متناسب با کاربری آنها نصب شوند. این نرم افزار امکانات زیادی را به شما ارائه خواهد کرد. شاید بتوان مشکل آن را فقط حجم نسبتا بالای آن (حدود ۱۰۰ مگابایت) دانست.

قابلیت های کلیدی نرم افزار BitRock InstallBuilder :
– یکپارچه کردن و بومی سازی Setup ها متناسب با سیستم عامل کاربر
– امکان استفاده از تصاویر گرافیکی برای زیباتر کردن و سفارشی ساختن فایل نصب
– بهینه سازی کردن نصب کننده در سایز و سرعت
– بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری در فشرده سازی فایلها
– پکیج کردن فایلها در یک فایل (بر خلاف نسخه های مشابه که علاوه بر فایل نصب، برخی فایلها را نیز در کنار خود ذخیره می کنند)
– استفاده بسیار آسان بدون نیاز به داشتن علم برنامه نویسی
– پشتیبانی از پروژه های XML برای کاربران پیشرفته و قابلیت استفاده از اسکریپت های مختلف
– پشتیبانی از انجام تظیمات فراوان نظیر تغییر حق دسترسی به فایلها، ایجاد تغییر در رجیستری، راه اندازی اسکریپت های خارجی و …
– پشتیبانی از ساخت فایل های Setup  مخصوص پردازنده های ۳۲ یا ۶۴ بیتی
– امکان محدود کردن برنامه نصب کننده
– امکان تنظیم زبان های مختلف برای انتخاب توسط کاربر در هنگام نصب
– پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز
– و …

نتیجه

در این مقاله، من سعی کردم که بهترین نرم افزارها در زمینه ساخت فایل های نصب کننده یا Installer ها را برای شما معرفی کنم. علاوه بر معرفی توضیحات کاملی نیز درباره هر نرم افزار داده شد تا شما بتوانید مطابق با نیاز و شرایط خود از هر یک از این نرم افزارها استفاده کافی را ببرید. مطمئنا اگر برای به اشتراک گذاشتن نرم افزار برای آن یک فایل نصب کننده بسازید، کاربران راحتر می توانند از آن استفاده کنند.

امیدوارم که نکته های گفته شده در این مقاله به شما کمک کرده باشد. شما هم نظرات خود را درباره نرم افزارهای معرفی شده و مقاله ها ذکر کنید. آیا شما هم نرم افزار دیگری در این زمینه می شناسید؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
27 دیدگاه
 1. حمیدرضا می‌گوید

  بد نبود از NSIS هم اسم می‌بردید، نصب‌ساز بازمتنی که توانایی ساخت فایلهای نصب یونیکد رو داره و به لطف دوستان ایرانی، می‌تونه نصابهای کاملاً فارسی و راست‌به‌چپ هم باهاش ساخت. بشخصه توی کارهای زیادی ازش استفاده کرده‌م تا به حال که یک نمونهٔ در دسترسش گنجور رومیزیه:
  http://ganjoor.sourceforge.net

  1. محمد مهدی می‌گوید

   سلام حمیدرضا جان
   ممنون از نظر شما و نرم افزاری که معرفی کردید. مطمئنا این نرم افزار هم یکی از بهترین هاست؛ ولی من به شخصه فقط از Inno Setup و Smart Install Maker استفاده می کنم و بهترین نتیجه رو گرفتم.
   http://www.vbassistant.net/category/my-projects

   موفق باشید

 2. فاطمه می‌گوید

  سلام من خیلی به این نرم افزار نیاز دارم میشه یه توضیحی مختصر در مورد کار باهاش بدید من یه برنامه با دلفی نوشتم و میخوام بهش قفل نرم افزاری و روند نصب بدم اگه کمکم کنیدخیلی ممنونتون میشم

  1. محمد مهدی می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   در مورد قفل نرم افزاری یا سخت افزاری می تونید از زبان برنامه نویسی تون یا نرم افزارهایی که در لیست گفته شد و این امکان رو دارند، استفاده کنید. برای ساخت روند نصب هم، نرم افزاری که نیازتون رو برطرف می کنه دریافت کنید. مطمئنا ساخت Setup اونقدر که فکر می کنید سخت و پیچیده نیست.

   موفق باشید

 3. مهدي می‌گوید

  سلام من برنامه نصب کننده ایی می خواهم که بتواند sql server 2000 را نصب کند و بانک اطلاعاتی مرا restor نماید در حقیقت من یک فایل نصب برای برنامه ایی که با دلفی و بانک اطلاعات اسکیوال نوشتم می خواهم لطفاً‌راهنمایی کنید

 4. فرشید نصیری می‌گوید

  سلام محمد جان . خیلی جا خوردم وقتی سن شما رو دیدم و در کنارش این همه علاقه و قابلیت در زمینه نرم افزار . امیدوارم همیشه موفق باشی .
  یک سوال : من تو سایت ایران خودرو کار می کنم و اینجا نیاز دارم تا یک packeje بسازم تا کاربرها فقط با یک کلید یکسری برنامه ها رو نصب کنن . مثل office یا IE یا دیکشنری یا …
  کدوم برنامه رو پیشنهاد میدی که ساده باشه کار باهاش ؟
  ممنونم از لطفت …

 5. میلاد احمد "حسینی" می‌گوید

  سلام آیا کدوم نرم افزاری برای داخل شدن setup به است تا بتوانیم که درsetup چی میگذرداگر باشد آنرا بفرسین ممنون تان میشم. خدا حافظ

 6. مهدی پرهیز می‌گوید

  با سلام دیدید وقتی یه فایلی را از سایت دانلودی میگیری.وقتی میخوای نصب کنی بنر ورمز اون سایت هست.حالا اگه من بخوام این بنر و رمز را عوض کنم جاش یه بنر دیگه بگذارم شما چه نرم افزاری پیشنهاد میکنی
  ؟

 7. مجید می‌گوید

  سلام
  من هم همین مشکلو دارم
  اگر راه حلو یافتی
  لطفا به منم بگو
  ۰۹۱۸۹۱۶۸۰۲۰

 8. جابر می‌گوید

  سلام
  من میخوام ۱ cd درست کنم که با اجرای اون تعدادی نرم افزار به صورت اتوماتیک نصب بشه مثل cd درایور لپ تاپ ها کسی میتونه من راهنمایی کنه؟

 9. amir می‌گوید

  سلام ببخشید سایتتون هک شده!!

 10. sina می‌گوید

  چرا نظر من حذف شده؟
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  سلام بچه ها من یه مشکل واقعا جدی دیدم که تا حالا ندیده بودم … یه بازی از اینترنت گرفتم از حالت فشرده خارج میشه همه فولدرها و نحوه نصب بازی هم نوشته … ولی همون اول روی آیکون setup کلیک میکنم اجرا نمیکنه … کل فضای اینترنت گشتم هیچ مطلبی در این زمینه نوشته نبود … کسی تا حالا دیده برنامه نصب بازی همون اول اجرا نکنه یا کسی میدونه دلیلش چیه … فایل کاملا سالمه مطمئنم چون هیچ اروری نمیده … کسی میدونه فایل setup.exe اگه اجرا نشد راهی داره بشه یه جور دیگه اجرا کرد؟!!!

 11. محمد می‌گوید

  سلام دوستان
  به کمکتون نیاز دارم …بعضی ستاپ تو کامپیوترم بالا نمیاد ارور میده بعضی از درایور های کامپیوترم گم شده …بعضی از گیم ها ستاپش نمیاد بالا
  دوستان کمی راهنماییم کنید
  با تشکر

 12. کاظم می‌گوید

  سلام عزیز من می خوام یه برنامه نصب بسازم که فایل هارو جایگزین کنه ولی هنوز نرم افزار مورد نیاز را پیدا نکردم

 13. حمیدرضا می‌گوید

  دوستان خسته نباشید
  من دنبال یک نرم افزاری میگردم که بشه باهاش مثلا نرم افزار موزیلا و کی ام پلیر و اینترنت دانلود منیجر و ……. نرم افزاریی که بهش معرقی میکنم رو با یک کلیک به صورت اتوماتیک فایل های نصبشون رو برام باز کنه و من فقط Next بزنم و بعد از نصب یکی دیگه رو باز کنه و تا… تموم شه
  ممنون میشم اگر کسی چیزی در این مورد میدونه بهم بگه

 14. شیشه دوجداره می‌گوید

  من هم از اینستال شیلد و ستاپ فکتوری استفاده کردم اما مشکلی که دارم اینکه که میخواهم فایل هایی که به این نرم افزارها میدم داخل درایو C کپی بشه نه توی program file
  یعنی C:/

 15. مجید1377 می‌گوید

  سلام من زیادی در مورد این ساخت های ستاپ نمی دونم و فقط میخوام بدونم که ایا فایلی که از اینترنت نصب شده رو کامپیوتر را میشه یک فایل نصبی با هاشون درست کرد؟
  منظورم اینه که من فایل ستاپشو پاک کردم و فقط برنامه اش نصبه و من میخوام یک فایل نصبی از همون برنامه درست کنم؟؟؟؟

 16. مصطفی می‌گوید

  باسلام
  من از اینیستال شیلد استفاده کردم ولی قسمته اینیستالیشن ارشیتکتور قفل هست چیکار کنم.البته نسخه اش لیمیت ادیشن هست.ممنون میشم راهنمایی کنین

 17. ninja می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید

  خیلی ممنون از این نرم افزار هایی که در اختیار عموم قرار دادید
  اما من یک خواهش دارم و اون اینکه آموزششون را نیز بگذارید

  بسیار ممنون میشوم

 18. parsa می‌گوید

  سلام دست شما بابت پست مفیدتون درد نکنه.
  بعد ببخشید یه سوالی داشتم چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم موقع اکسترکت کردنش یه مشکلی پیش اومد تمام فایلای مورد نیاز برای نصبش سالمن فقط همون فایل setup پاک شده . بهترین برنامه برای درست کردن فایل setup به نظر شما چیه ؟
  البته اینم بگم که سه تا پارت سرهم ۷ گیگیه در ضمن بازیشم black box.
  ممنون منتظر پاسختون هستم

 19. ithashem می‌گوید

  ممنون
  خیلی استفاده کردم و بدردم خورد

 20. وحید می‌گوید

  بهترینش smart install maker هستش . حتما دانلود کنین . سه سوته یه فایل ستاپ درست می‌کنین . حیف که بروز رسانیش متوقف شد .

 21. alireza می‌گوید

  سلام برای توسعه یه فایل ستاپ از چه نرم افزاری باید استفاده کرد ؟ یعنی یه فایل ۱۲ گیگ رو بخوام به ۳ تا فایل ۴ گیگ تبدیل کنم ؟

 22. سلام می‌گوید

  سلام
  برای تعویض عکسی که هنگام نصب نرم افزار دیده میشه باید چکار کرد

 23. احمدرضا می‌گوید

  سلام دوست عزیز

  من برنامه Qsetup رو پیشنهاد میکنم

 24. sina می‌گوید

  من در ویژوال استدیو ۲۰۱۲ با زبان سی شارپ برنامه ای ساختم ایا با این smart install maker میتونم فایل ستاپ برنامم بگیرم
  نکته (اینستال شیلد رو نمیخوام باهاش مشکل دارم )
  فقط برنامه smart install maker ایا میشه؟

 25. حمید می‌گوید

  با سلام خدمت تمامی دوستان
  یه سوال داشتم کسی میدونه من چطور میتونم یه فایل msi ساخته شده را روی دومین بدونه نمایش wizard اجرا کنم
  الان فایل msi را ساخته ام ولی برای اجرا مراحل نصب میاید حال میخوام روی دومین برای همه سیستم ها نصب کنم ولی مراحل نصب نمایش داده نشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما بخواهید از نرم افزاری در سیستم خود استفاده کنید (یا بخواهید آن را روی سیستم نصب کنید)، باید آن فایل های مورد نیاز در سیستم شما کپی شود تا نرم افزار قابل استفاده باشد. مطمئنا نصب نرم افزار با استفاده از کپی کردن یکی یکی فایل ها در سیستم روش مناسبی نیست