متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اسلیم کلینر: برنامه پاک‌سازی و بهینه سازی کامپیوتر

12345 (بدون نظر)
Loading...
298

اسلیم کلینر یک برنامه پاک سازی و نگهداری از سیستم برای ویندوز است که با استفاده از رتبه بندی های کاربران[۳] به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام یک از آیتم ها را حذف نموده و کدام یک را نگه دارید.

ابزار اصلی این برنامه ابزار پاک کننده[۴] آن است. این ابزار مسئول فایل های موقت ویندوز، سابقه وقایع[۵]، فهرست آخرین فایل های باز شده و سایر عناصر غیر ضروری است. همچنین این ابزار می تواند فایل ها را از مکان های مورد استفاده برنامه های پر استفاده ویندوز، جهت ذخیره نمودن سابقه فایل ها و وقایع، پاک کند. این ابزار از گستره بزرگی از برنامه های ویندوز از قبیل مدیا پلیرها، ابزارهای بهره وری، مرورگرها و نرم افزارهای آنتی تروجان[۶] پشتیبانی می کند.

همچنین اسلیم کلینر یک ابزار بهینه سازی جهت آنالیز آیتم های راه اندازی[۷] و سرویس های فعال، و یک پاک کننده[۸] و یک تکه تکه کننده[۹] دارد که به شما کمک می کند به طور ایمن از شر فایل ها خلاص شوید. همینجاست که این برنامه از سایر کاربران کمک می گیرد تا به تصمیم گیری شما کمک کند. در برابر هر مدخل راه اندازی[۱۰] و برنامه نصب شده یک نوار رنگی وجود دارد که رتبه بندی هر برنامه بین کاربران آن را نشان می دهد.

سه سطح رتبه بندی وجود دارد. رتبه خوب[۱۱] نشان می دهد که برنامه قابل اعتماد است. رتبه اختیاری[۱۲] نشان می دهد که برنامه خطرناک نیست و می توان آن را از روی کامپیوتر پاک کرد، در حالی که رتبه ناخواسته[۱۳] نشان دهنده برنامه های مضر یا برنامه هایی است که دستاورد مثبتی به همراه ندارند. برنامه هایی که توسط سایر کاربران رتبه بندی نشده اند به صورت رتبه بندی نشده[۱۴] نشان داده می شوند.

همچنین شما می توانید با اضافه نمودن رتبه بندی خود به این نرم افزارها، به تصمیم گیری سایرین کمک کنید.

در نهایت، اسلیم کلینر می تواند یک فهرست Hijack ایجاد کند که فهرستی از نوار ابزارها[۱۵]، اشیاء کمک کننده به مرورگر[۱۶]، افزونه[۱۷] های ActiveX و سایر آیتم های نصب شده بر روی سیستم را نمایش می دهد. در اینجا نیز شما از طریق رتبه بندی کاربران می توانید تصمیم بگیرید آیا این برنامه ها ضروری هستند یا اضافی و ناخواسته.

در حال حاضر، این برنامه کابران خیلی زیادی نداشته و بسیاری از برنامه ها هنوز رتبه بندی نشده اند. اما همانند تمامی برنامه های مبتنی بر کاربر[۱۸] دیگر، با استفاده هرچه بیشتر کاربران از این برنامه و رتبه بندی سایر برنامه ها از طریق آن، این وضعیت تغییر خواهد نمود. موفقیت (یا شکست) رویکرد منبع مبتنی بر کاربر منحصر به فرد اسلیم کلینر کاملا به کاربران آن بستگی خواهد داشت. اما حتی بدون رتبه بندی کاربران نیز این برنامه یک ابزار بهینه سازی و پاک سازی فایل بسیار سودمند است.

(نسخه بتای) اسلیم کلینر را از اینجا دانلود کنید

منبع:‌ instantfundas

[۱] SlimCleaner[۲] Community supported[۳] User ratings[۴] cleaner[۵] History logs[۶] anti-malware[۷] Start-up[۸] uninstaller[۹] shredder[۱۰] Startup entry[۱۱] Good[۱۲] Optional[۱۳] Unwanted[۱۴] Unrated[۱۵] toolbars[۱۶] Browser helper objects[۱۷] Plug-in[۱۸] Cloud based

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسليم كلينر يك برنامه پاك سازي و نگهداري از سيستم براي ويندوز است كه با استفاده از رتبه بندي هاي كاربران[3] به شما كمك مي كند تصميم بگيريد كدام يك از آيتم ها را حذف نموده و كدام يك را نگه داريد.