متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

قاب های آیفون۴ سری نیورتک نوگارد (NewerTech NuGuard)

12345 (1 نظر - میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...
258

شرکت نیورتکنولوژی (NewerTechnology) قاب های آیفون ۴ سری نوگارد خود را عرضه نمود. قاب انعطاف پذیر سیلیکونی نوگارد الصاقی از کوسن های ۱۰۰% سیلیکون جهت حفظ آیفون ۴ در برابر خراش، ضربه، و گرد و غبار بهره مند است. شیارهای جانبی که به صورت ارگونومیک طراحی شده اند جای دست و راحتی فوق العاده ای را فراهم نموده اند. قاب سیلیکونی ۱۴.۹۹ دلاری امکان دسترسی به تمام درگاه ها و کنترل ها را فراهم نموده و در رنگ های سیاه، قرمز، آبی و شبنمی به بازار آمده است.

قاب نوع فیبر کربنی نوگارد دارای طرح فیبر کربن بوده و در رنگ های سیاه، صورتی و آبی، و با قیمت ۲۴.۹۹ دلار عرضه شده است.

قاب سخت/ نشکن نوگارد از پلی کربنات شفاف ساخته شده که در برابر خراش، کثیفی و چربی ها مقاومت بیشتری نسبت به جلدهای اکریلیک فراهم می کند. این قاب به صورت سیاه و شفاف عرضه شده و قیمت آن ۱۴.۹۹ دلار است.

در نهایت، نیورتک قاب محافظتی ژلاتینی نوگارد را نیز عرضه نموده که راحتی گرفتن، احساس و انعطاف پذیری قاب سیلیکون و محافظت شدید قاب سخت را برای مشتریان فراهم می کند. این قاب جاذب ضربه و انعطاف پذیر است. قاب ژلاتینی در رنگ های آبی، ارغوانی، سیاه و شفاف و با قیمت ۱۴.۹۹ دلار به بازار عرضه شده است.

منابع: [newertech][slashgear]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت نيورتكنولوژي (NewerTechnology) قاب هاي آيفون 4 سري نوگارد خود را عرضه نمود. قاب انعطاف پذير سيليكوني نوگارد الصاقي از كوسن هاي 100% سيليكون جهت حفظ آيفون 4 در برابر خراش، ضربه، و گرد و غبار بهره مند