به کمک Bullguard-SpamFilter نرم افزاری را در اختیار داشته باشید که شما را در برابر هرزنامه‌ها مصون می‌کند

  • 1389/7/14
  • مهرداد ارجمندی
  • 1

بدون شک این روزها دیگر ایمیل یک سیستم پیام رسانی است که در همه جا می توان به آن دسترسی داشت ولی حتی ایمیل خود ما نیز گرفتار طغیانی از هرزنامه ها می شود. نرم افزار Bullguard یک نرم افزار عالی برای مبارزه با هرزنامه ها است که به شما اجازه می دهد که هرزنامه ها را بلاک کرده و صندوق پیام خود را به خوبی مدیریت کنید. بر خلاف ابزارهایی که فقط یک دیوار در اطراف میل باکس شما قرار می دهند ، Bullguard در بیرون از این دیوار نیز  فعالانه کار می کند و با همکاری با اجتماع Bullguard  یک فیلتر می سازد و با آن دنبال هرزنامه ها می گردد .

هنگامی که فیلتر هرزنامه ی Bullguard را نصب کردید  ، ایمیل آدرس خود را که می خواهید با Bullguard کار کنید تنظیم کنید . این نرم افزار با Outlook و Outlook Express و Mozilla Thunderbird و  Windows Live Mail  کار می کند . هنگامی که حساب ایمیل شما و کلاینت ها تنظیم شدند ، Bullguard به طور مستقیم حساب شما را اسکن می کند و پیام هایی که پتانسیل هرزنامه ها را دارند شناسایی می کند . شما همچنین می توانید ایمیل های خاصی را بلوکه کنید و آنها را به عنوان هرزنامه مارک کنید تا به فرایند فیلتر کردن هرزنامه ها کمک کنید. شما همچنین می توانید پیام هایی را که به اشتباه به صورت هرزنامه مارک کرده اید درآورید.

Bullguard همچنین به شما اجازه می دهد تا ایمیل خود را شخصی سازی کنید و لیست سیاه و لیست سفید بسازید . شما همچنین می توانید به صورت خودکار ایمیل های خود را در لیست سفید یا سیاه قرار دهید. یک چک کننده ی حالت ساده به شما اجازه می دهد تا بدانید که آیا ایمیل های شما تمیز است یا نه و به شما اجازه می دهد تا آمار مربوطه را هم ببینید.

فیلتر همکار Bullguard  بیشتر از یک بلوک کننده هرزنامه عمل می کند ( بیشتر از یک نرم افزار عادی برای شما کار میکند )   و بیشتر از یک فیلتر معمولی در برابر هرزنامه ها ایمیل های ویروسی و هرزنامه های خارجی موثر تر است.

ویژگی ها :

دانلود مجانی

فیلتر کردن هرزنامه هایی که به ایمیل شما می آید.

سازگاری با Outlook ، Thunderbird و Windows Live

بسیار سریع و کاربرد آسان.

.

استفاده از فیلترهای مشترک برای تشخیص هرزنامه

درست کردن لیست سفید و سیاه در ایمیل ها

سیستم فیلترینگ  با گذشت زمان به شدت در حال گسترش است

از اینجا Bullguard را بیابید .

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. نمیدونم جدیداً چرا تو گودر وقتی میخوام مطالب سایت شما رو نشون بده، به سایت منو هدایت می کنه!

    این موضوع رو اعصاب میره!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *