متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

NVIDIA چهار هسته ای ۲۰۰۰ و کارتهای گرافیک Fermi 600 چهار هسته ای

12345 (بدون نظر)
Loading...
121
NVIDIA Quadro 600

NVIDIA دو کارت گرافیک چهارهسته ای تخصصی را منشر کرده است که بر اساس معماری Fermi آن می باشد، برد متوسط چهار هسته ۲۰۰۰ با هسته های۱۹۲ NVIDIA CUDA   و سطح ورودی چهار هسته ای۶۰۰  با هسته های پردازشگر ۹۶ CUDA  می باشد.

NVIDIA Quadro 2000

چهار هسته ۲۰۰۰ از تکنولوژی جدیدGeometry Engine  Scalable  NVIDIAبرای ارائه به مراتب بهتر از کاربردهای CAD و DCC مانند سالید ورکس و اتوکد ۳ds Max استفاده می کند. این کارت گرافیک اجرای هندسی ۵/۱ برابری واحد پردازش گرافیکی چهار هسته ای قبلی ( GPU ( را با برد متوسط  بر اساس NVIDIA ارائه می کند. چهار هسته ای ۶۰۰  انعطاف نیمه بلندی دارد که این صنعت را با بهترین اجرا به ازای هر وات نمایش می دهد. هر دوی اینها ۱ گیگا بایت حافظه گرافیکی دارند و از PCI Express 2.0 استفاده می کنند.

چهار هسته ای ۶۰۰  و پشتیبانی چهار هسته ای ۶۰۰  OpenGL 4.1,Direct x 11,Shader Model 5.0,Direct Compute و OpenCL, را باز می کند و درستی رنگ ۳۰بیتی ( ۱۰ بیت به ازای هر رنگ ) را نمایش می دهد تا میلیاردها رنگ متغیر را به نمایش بگذارد. چهار هسته ای ۲۰۰۰ ۵۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و چهار هسته ای ۶۰۰ ۱۹۹ دلار می باشد.

منبع: nvidia

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

NVIDIA دو کارت گرافیک چهارهسته ای تخصصی را منشر کرده است که بر اساس معماری Fermi آن می باشد، برد متوسط چهار هسته 2000 با هسته های192 NVIDIA CUDA و سطح ورودی چهار هسته ای600 با هسته