متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

جدیدترین تجربه پخش موسیقی، بررسی Sonos S5

12345 (بدون نظر)
Loading...
78

من دو ماه گذشته را با Sonos S5 ام گذرانده ام و به این نتیجه رسیدم که بهترین سیستم پخش موسیقی تا به امروز است. من جدیدا به کاربران موسیقی بی سیم ملحق نشده ام اما اکوسیستم صوتی من بین قابلیت های iTunes  و چیزی که PS3 ام می تواند پخش کند دو پاره شده است. Sonos S5 همه چیز، از کتابخانه موسیقی شخصی من گرفته تا منابع خارجی مانند Pandora، SIRIUS و رادیوی اینترنتی، را در یک بسته تمیز با کیفیت بسیار عالی یکجا جمع کرده است.

با توضیح جزئیات مربوط به چیزی که می گیرید و تنظیمات آن، شما را گیج نمی کنم. صراحتا بگویم، ساده است. از جعبه خارجش کنید، کابل برق را وصل کنید، کابل اترنت را به روتر[۱] بی سیم وصل کنید، و در نهایت روشنش کنید. فرآیند همزمان سازی را تنها یکبار باید انجام دهید و بعد از آن لزومی ندارد به آن دست بزنید. این سیستم را می توانید کاملا از طریق iPhone یا برنامه جدید iPad که زیبا، و استفاده از آن راحت است، کنترل نمائید.

من به جای اسپیکر از کلمه سیستم استفاده می کنم چون هر اسپیکر می تواند به صورت مستقل یا به صورت جفت با واحدهای دیگری که هر کدام یک ناحیه نامیده می شوند، عمل کند. از لحاظ تئوری شما می توانید حداکثر ۳۲ تا از این سیستم ها را- هر کدام در یک اتاق و پستوی خانه- داشته باشید. اگر بخواهم در مورد صدای ساراند[۲] حرف بزنم باید بگویم که ما فقط یک سیستم داشتیم بنابراین نمی توانم قول سعادت شنیدن صدای چند واحدی لذت بخش را به شما بدهم، اما طبق آنچه من خواندم، هیچ تاخیری بین این ناحیه ها وجود ندارد بنابراین اثر انعکاس عجیب و غریب صدا را نخواهید شنید.

مفرح ترین قسمت آن برنامه iOS است. Sonos با سازماندهی شیوه های کنترلی که در تمامی وضعیت های کاربرد دارند کار بزرگی انجام داده است. تمامی اعمال اصلی شما مانند مکث موسیقی، پخش موسیقی، انتخاب و هدایت فهرست پخش موسیقی یکجا جمع است. قدرت واقعی آن در ایجاد فهرست پخش موسیقی به هنگام شنیدن، جستجو در کتابخانه موسیقی و حتی اجازه دادن به سایر کاربران iPhone/iPad جهت ملحق شدن به شما و تبدیل شدن به یک دی جی مهمان است. یکی از کارکردهای ویژه مورد علاقه من حالت خواب آن است. من دوست دارم زمان آن را روی ۳۰ دقیقه تنظیم نموده و بگذارم موسیقی برایم لالایی بخواند و من خوابم ببرد.

اگر به عقب بازگردید و به چیزی که Sonos سعی میکند انجام دهد فکر کنید، می بینید که این همان آینده موسیقی است. اهمیتی ندارد که این آینده از کجا می آید. تنها این مهم است که یک وسیله را انتخاب کنید، چیزی مانند یک تلفن که همه جا موجود باشد، و بدین ترتیب کتابخانه موسیقی شما، چه روی یک هارد درایو باشد و چه جایی در یک ابر، فورا در دسترس خواهد بود. وقتی “کابل را ببرید” تمامی مرزها از بین خواهند رفت.

مزایای این سیستم از نظر ما:

 • صدای با کیفیت در یک بسته با ابعاد متوسط
 • گزینه های سیاه یا سفید
 • تنها ۳۹۹ دلار، با قابلیت های فراوان
 • دانلود برنامه های iOS رایگان است
 • تنظیمات آن آسان است

پیشرفت های ممکن:

 • یک نسخه چوبی از آن بسازید، این نسخه فروش خوبی خواهد داشت.

طراح: Sonos (به قیمت ۳۹۹ دلار از اینجا بخرید)

[۱] router[2] Surround sound

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
 1. نادر می‌گوید

  اگه راستشو بخوای منم خیلی وقته که میخوام یه sonos بخرم ولی قیمتش خیلی زیاده البته میخوام player 1 بخرم ، چیزی که هستش اینه که من داشتم به این فکر میکردم که چرا اسپیکر قدیمی خودم رو ور ندارم و بهش یه دونه دانگل audio chromecast اضافه کنم بهش ؟؟؟
  audio chrome cast از multi-room هم پشتیبانی میکنه !!
  شما نظری تو این رابطه دارین ؟
  ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

من دو ماه گذشته را با Sonos S5 ام گذرانده ام و به اين نتيجه رسيدم كه بهترين سيستم پخش موسيقي تا به امروز است. من جديدا به كاربران موسيقي بي سيم ملحق نشده ام اما اكوسيستم صوتي من بين قابليت هاي iTunes و چيزي كه PS3 ام مي تواند پخش كند دو پاره شده