متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

SteelSeries دنیای تحولات را آغاز می‌‌کند: تحولات ناگهانی و عمده ماوس گیم MMO

12345 (بدون نظر)
Loading...
113

اخیراً Razer به معرفی یکی دیگر از ماوس‌‌‌های MMO خود به نام “ناگا اپیک”[۱] (بی‌‌‌سیم / با سیم) نموده است. اما ظاهراً MMO ها بیش از آنچه پیش بینی می‌‌‌شد جلب نظر نموده و در حال حاضر مشابه Steel Series عمل می‌‌‌کنند. SteelSeries یکی از نام‌‌‌های بزرگ در بازار لوازم جانبی بوده و ماوس‌‌‌ها و صفحه کلیدها و دستگاههای جانبی دیگر را برای علاقه مندان به گیم ایجاد نموده است.

جدیدترین ماوس این شرکت به طور خاص برای یک MMO طراحی شده است: شاهکار “بلیزارد”[۱] به آسانی با عنوان MMO در دنیای امروز به رسمیت شناخته شده است. ماوس‌‌‌های گیم MMO باید قطعاً با کاربران بزرگ شرکت کننده در رقابت‌‌‌ها داده شود. این دستگاه در واقع با همکاری بلیزارد ساخته شده و در گیم مربوط به ماوس‌‌‌ها از سال ۲۰۰۸ دنبال شده است.

“بروس هاور”[۱] مدیرعامل شرکت  SteelSeries عنوان نمود: “همزمان با انتشار ماوس‌‌‌های گیم MMO در سال ۲۰۰۸، بازخورد هزاران بازیکن جهانی را در مورد نحوه سفارش و آنچه که در آینده از ما انتظار دارند دریافت نمودیم.” به مدت ۲ سال تیم تحقیق و توسعه ما با بلیزارد به منظور ارتقا فن‌‌‌آوری و یکپارچه سازی گیم‌‌‌ها به همکاری پرداختند. ماوس جدید نتیجه این همکاری است که طیف وسیعی از گزینه‌‌‌های سفارشی سازی برای ارایه یک تجربه راحت‌‌‌تر، بصری و در نهایت بهتر فراهم آورده است.

کنترل و راحتی

SteelSeries دنیای نرم افزاری تکنولوژیکی طراحی می‌‌کند: ماوس گیم MMO دارای ۱۴ دکمه حسی است. تکنلولوژی دقیق و موقعیت دکمه برای بازیکن توانایی استفاده راحت از کلیه دکمه‌‌‌ها را فراهم می‌‌‌آورد. ماکروها و کنترل‌‌‌ها می‌‌‌توانند به کلیه دکمه‌‌‌ها به طور مستقیم حین گیم اختصاص داده شود. علاوه بر آن ۱۶ میلیون رنگ، ۴ سطح نوسانی و توانایی ذخیره ۱۰ پروفایل وابسته به کاراکتر نرم افزاری و ۱ پروفایل به طور مستقیم مربوط به موس، طیف وسیعی از فرآیند تغییر را در حین تجربه گیم در اختیار بازیکن قرار می‌‌‌دهد.

نرم افزار حرکت و سقوط ماوس به بازیکن امکان می‌‌‌دهد تا:

  • برنامه همه ۱۴ دکمه با بیش از ۱۳۰ فرمان از پیش تعیین شده
  • ایجاد ماکروهای سفارشی یا استفاده از آن به زبان برنامه نویسی

مشخصات فنی ماوس گیم MMO مربوط به SteelSeries عبارت است از:

  • فریم در ثانیه : ۱۱.۷۵۰
  • اینچ در ثانیه : ۱۵۰
  • شمارش در هر اینچ: ۵.۰۴۰-۹۰ (DPI/CPI)
  • ظرفیت : ۵-۱ میلی متر
  • ۱۴ دکمه قابل برنامه ریزی
  • کابل: ۲.۵ m / 8.2 ft Braided Nylon
  • سازگار با کامپیوتر خانگی

ماوس گیم MMO مربوط به SteelSeries به قیمت ۹۹.۹۹ دلار آمریکا و ۸۹.۹۹ یورو و از هفتم دسامبر سال ۲۰۱۰ در دسترس خواهد بود. این ماوس برای اولین بار در غرفه SteelSeries در تاریخ ۲۲ و ۲۳ اکتبر به پیش نمایش درخواهد آمد.

منبع: hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخيراً Razer به معرفي يكي ديگر از ماوس‌‌‌هاي MMO خود به نام "ناگا اپيك"[1] (بي‌‌‌سيم / با سيم) نموده است. اما ظاهراً MMO ها بيش از آنچه پيش بيني مي‌‌‌شد جلب نظر نموده و در حال حاضر مشابه Steel Series عمل مي‌‌‌كنند. SteelSeries يكي از نام‌‌‌هاي بزرگ