متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپل پیش نمایشی از سیستم عامل جدید خود OS X 10.7 Lion را ارائه کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
75

اگر پول خرید Lion به عنوان سیستم عامل جدید اپل که همنام گربه سانان است را دارید هم اکنون این پول را جمع آوری و آماده نمایید. Mac OS  X 10.7 Lion دیروز طی مراسمی معرفی باشکوهی به عموم داشت که همراه با پیش نمایشی از امکان Back to My Mac بود. سیستم عامل جدید تا تابستان ۲۰۱۱ عرضه نخواهد شد اما پیش نمایش اپل با استقبال زیادی مواجه شد.

رویکرد اپل در Mac OS X 10.7 این است که همه امکانات iPad را درسیستم عامل جدید رومیزی خود اعمال نموده است. امکانات جدیدی که آنها امروز به رخ کشیدند درواقع طعم و بوی iPad را دارد. Launchpad  یک برنامه تحت وب همانندiPad برای برنامه هاست که مشابه حالت folder view در iPad می باشد. همچنین یک حالت تمام صفحه app mode وجود دارد که به نظر می رسد تقلیدی از تجربه iPad باشد. حتی Mac App Store نیز در میان محصولات و نرم افزارهای اپل درفروشگاه iOS App Store به جستجو می پردازد. به نظر می رسد امکان جدید انحصاری مک ویژگی Mission Control باشد که شبیه یک نمایش تاثیرگذار است و در یک نما هرچیزی را که در سیستم مک شما در حال اجراست نشان می دهد.به نظر می رسد  Lion نیز گزینه جذابی برای کاربران باشد اما این که توسعه دهندگان آن یک سال فرصت دارند تا تجربه های کاربری مشابه با iPad را آماده نمایند، چیز خوبی است.

برای نگاهی اجمالی بر امکانات جدید Lion  گالری ما در زیر را بررسی نمایید.

منبع: downloadsquad

تصاویر مراسم پیش نمایش Apple OS X Lion

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ابراهیم می‌گوید

    به نظر جالب میاد. ممنون از مطلب خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر پول خرید Lion به عنوان سیستم عامل جدید اپل که همنام گربه سانان است را دارید هم اکنون این پول را جمع آوری و آماده نمایید. Mac OS X 10.7 Lion امروز طی مراسمی