متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

موتور جستجوی برنامه های کاربردی موبایل گوگل

12345 (بدون نظر)
Loading...
65

گوگل از ماه ژوئن شروع به فهرست کردن برنامه های کاربردی اندروید و iOS کرد اما نتایج تنها به عنوان بخشی از صندوق پستی OneBox نمایش داده می شدند. اما حال شما می توانید از نوار کناری گوگل گزینه های “Android apps” (برنامه های کاربردی اندروید) و “iPhone apps” (برنامه های کاربردی ایفون) را انتخاب کرده و نتایج را محدود به برنامه های کاربردی موبایل از بازار اندروید یا فروشگاه اپل کنید. واضح است  اگر شما از ابزار اندروید یا iOS بهره بگیرید، این گزینه موجود می باشد.

گوگل از روشی متفاوت برای ردیف کردن برنامه های کاربردی نسبت به فروشگاه های برنامه کاربردی بهره می گیرد و بالطبع این خصوصیت می تواند به کاربران کمک کند تا برنامه های کاربردی جدید را پیدا کنند. متاسفانه، خرده توضیحات (snippet) گوگل همیشه بدردبخور نیستند چون این توضیحات شامل جملات اول از تعاریف و توصیفات می باشند که برخی مواقع برای اعلام ویژگی های جدید یا ارتقا برنامه های کاربردی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع: googlesystem

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گوگل از ماه ژوئن شروع به فهرست كردن برنامه هاي كاربردي اندرويد و iOS كرد اما نتايج تنها به عنوان بخشي از صندوق پستي OneBox نمايش داده مي شدند. اما حال شما مي توانيد