متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کارت ویزیت لری پیج

12345 (بدون نظر)
Loading...
85

یک کاربر Reddit می نویسد:

من کارل پیج و لری پیج را در یک مهمانی به میزبانی دوست استانفوردیم در سال ۱۹۹۸ دیدم. کارل کارت ویزیت eGroups اش را به من داد و گفت: «ما در حال گرفتن نیرو هستیم». لری کارت ویزیت گوگلش-قطعه ی نازکی  از کاغذ که معلوم بود با پرینتر جوهر افشان چاپ شده بود- را به من داد و گفت: «ما در حال گرفتن نیرو هستیم». من گفتم: «نه! کی به موتور جستجوی دیگه نیاز داره؟» و وارد دانشگاه شدم. من هنوز ان کارت ها را دارم.

وی تنها فردی نیست که تصور می کند موتورهای جستجو انقدرها هم مفید نمی باشند. بنیانگذاران گوگل برای متقاعد کردن سرمایه گذاران بر سر این موضوع که موتورهای جستجو کسب و کار خوبی می باشند، با مشکل مواجه شده اند. شرکت Sun- که توسط اندی بچتولشایم تاسیس شده است- اولین سرمایه گذار گوگل در سپتامبر سال ۱۹۹۸ بود. اندی بچتولشایم جزو معدود افرادی بود که پتانسیل واقعی دستاوردهای برین و پیج (موسسان گوگل) را می فهمید. طی ارائه ی کارشان به وی، بچتولشایم به انها گفت که مجبور است به قرار دیگری هم برسد و نوشتن چکی را به انها پیشنهاد کرد. ان چک همان ۱ میلیون دلاری بود که باعث ایجاد شرکت گوگل و باعث شروع به کارشان شد. برین و پیج شرکت را با سرمایه گذاری اولیه ی حدود ۱ میلیون دلار تاسیس کردند که برای جذب دیگر سرمایه گذاران برنامه ریزی می کرد.

منبع: googlesystem

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. جهان می‌گوید

    یارو حالیش نبوده

    چرت پرت گفته:
    نه! کی به موتور جستجوی دیگه نیاز داره؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

يك كاربر Reddit مي نويسد: من كارل پيج و لري پيج را در يك مهماني به ميزباني دوست استانفورديم در سال 1998 ديدم. كارل كارت ويزيت eGroups اش را به من داد و گفت: «ما در