متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هم اکنون مایکروسافت انتظار دارد تا امسال ۵ میلیون Kinects را به فروش برساند

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

افراد با وجود محصول Kinects احساس اعتماد پیدا میکنند . با وجود این محصول ذخیره جعبه های X فروش خود را به ۵ میلیون واحد رسانده است . قبلا انتظار میرفت تا مایکروسافت ۳ میلیون فروش داشته باشد . این مساله نیازی به تعریف ندارد اما ۵ میلیون برای یک وسیله یدکی ۱۵۰ دلاری خیلی زیاد است . اگر Kinects بتواند در بازار شهرت پیدا کند انگاه بزرگ تریم محصول جعبه های X تا کنون خواهد بود .

Kinect کار خود را با با کاتالوگ ۱۷ بازی اغاز خواهد کرد . این سیستم یک سیستم قابل تشخیص بصری میباشد که ممکن است در این بازی همرا با کنترل کننده ها باشد . مایکروسافت ممکن است در مورد تعداد زیادی از جعبه های X 360 خوش بینانه برخورد کند که قبلا  به گونه ای دارای ریسک بودند .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. هامون می‌گوید

    جعبه x؟ خود x box چش بود مگه؟

  2. شاهین می‌گوید

    مطلب انگلیسی رو میندازی تو گول ترنسلیتر و هر مزخرفی تخویل داد پست میکنی اسم اینجا رو هم گزاشتی وبلاگ ای تی؟ خودت سر در میاری از این مطلب؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افراد با وجود محصول Kinects احساس اعتماد پیدا میکنند . با وجود این محصول ذخیره جعبه های X فروش خود را به 5 میلیون واحد رسانده است . قبلا انتظار میرفت تا مایکروسافت 3 میلیون فروش داشته باشد . این مساله نیازی به تعریف ندارد اما 5 میلیون برای یک وسیله