متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ترند نت رویلز ۵/۲ و ۵/۳ اینچ دارای USB 3.0 و هادر است

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

اگر شما دارای تعدادی هارد درایو در اطرافتان هستید که خاک می خورند، یک کاربرد خوب برای آنها وجود دارد که ممکن است به آن توجه نکرده باشید. ترند نت سری جدید هارد درایوهای USB 3.0 پنج گیگا بیت بر ثانیه را دارد، این بدان معنی است که اینک هارد درایوهای قدیمی شما وضعیت جدیدی داشته و همانند درایوهای سریع خارجی عمل می کنند.  هر دو اندازه ۵/۲ و ۵/۳ اینچ در دسترس است. شما آن را به خانه آورده، یک هارد درایو به آن وصل کرده و بدون خرید یک وسیله از وسترن دیجیتال یا سی گیت که دارای درایو باشند، از سرعت USB 3.0 لذت ببرید.

البته هر دو مدل این دستگاه با USB 2.0 سازگار بوده و بدنه آلومینیومی آن نه تنها ظاهر آراسته ای به آن می دهد بلکه به احساس آرامش در کار با آن کمک می کند. نمونه ۵/۲ اینچ با قیمت ۹۹/۵۹ دلار در دسترس است ولی مدل ۵/۳ اینچ آن به زودی با قیمت ۹۹/۷۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

منبع: hothardware

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر شما دارای تعدادی هارد درایو در اطرافتان هستید که خاک می خورند، یک کاربرد خوب برای آنها وجود دارد که ممکن است به آن توجه نکرده باشید. ترند نت سری جدید هارد درایوهای USB 3.0 پنج گیگا بیت بر ثانیه را دارد، این بدان معنی است که اینک هارد