متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی دوربین های کنترل دار فوکوسHD کانن مدل BU-46H و مدل BU-51H

12345 (بدون نظر)
Loading...
102

کانن دو دوربین کنترل دار HD چرخش- زاویه – فوکوس  جدید خود ، BU-46H  و BU-51H  ، را برای استفاده در موارد مختلف و کاربران حرفه ای عرضه کرد. دوربین کنترل دار قابل نصب در فضای آزاد BU-46H و دوربین کنترل دار قابل نصب در فضای سرپوشیده BU-51H ،هر دو مجهز به سنسورهای CCD 3/1 اینچی (۶۷/۱ میلیون پیکسل) (۱۰۸۰ عمودی×۱۴۴۰ افقی)، عملکرد پیشرفته فوکوس خودکار کانن تثبیت کننده تصویر کانن و یک گسترش دهنده د یجیتال ۲× برای دو برابر کردن اندازه تصویری که از موضوعات دور توسط لنزهای کانن HD با بزرگنمایی ۲۰× گرفته شده،هستند.

کانن BU-51H قابل نصب در فضای سرپوشیده

این دو مدل ، BU-46H , BU-51H، همچنین دارای ویژگی جدید حالت شب است که سرعت شاتر را به کمتر از ۴/۱ (۶۰i, 30F)  یا ۳/۱ (۵۰i, 25F, 24F) کاهش داده و در نتیجه فریم فشرده تر و حساسیت دوربین بالاتر می رود.        BU-51H دارای یک میکروفون داخلی با قابلیت تغییر تنظمیات ، نمایش اطلاعات مربوط به وضعیت چرخش- زاویه – فوکوس

و حداکثر میزان نویز NC30 است. کانن BU-46H که برای استفاده در فضای آزاد طراحی شده است ، دارای پوششی ضد آب است که منطبق با ویژگی های IP-45 برای حفاظت در برابر آب و خاک است. محفظه آن شامل یک تیغه برف پاک کن برای تمیز کردن جلوی لنز است.  BU-46H می تواند تا ۳۴۰± درجه به طرفین و ۳۰+ تا ۵۰- درجه بالا و پایین شود.

هر دو مدل دوربین های کنترل دار BU-46H , BU-51H مجهز به ورودی gunlock برای همزمانی سیستم ویدئویی پخش هستند. خروجی های ویدئویی شامل HD-SDI همراه با صدا برای ضبط به صورت HD و یک خروجی کامپوزیت همزمان آنالوگ  (NTSC یا PAL) برای مانیتورینگ است. سیستم های کوتاه و بلند برد از طریق رابط های RS-422 اتصال برقرار می کنند.

منبع: canon

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. علی می‌گوید

    با سلام این دوربین های کنن داخل ایرانم هست اکه هست کجا میشه پیداش کرد خیلی ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کانن دو دوربین کنترل دار HD چرخش- زاویه – فوکوس جدید خود ، BU-46H و BU-51H ، را برای استفاده در موارد مختلف و کاربران حرفه ای عرضه کرد. دوربین کنترل دار قابل نصب در فضای آزاد BU-46H و دوربین کنترل دار قابل نصب